Mēs zinām, ko pasāk suns, kad tam ir garlaicīgi. Bet cilvēks ir vēl dīvaināka būtne, jo audio kasešu tehnoloģijas atgriežas – 2018. gadā kasešu pārdošanas apjomi kāpuši par gandrīz 19%, kas ir sava veida absurds, jo kasešu skanējums un datu nešanas ideja (te runāju par patērētāju tirgu, nevis profesionālo tehniku) kopumā nav nekas unikāls vai dikti patīkams.

Kickstarter vietnē uzsākta naudas vākšana Ninm It’s OK kasešu atskaņotājam. Ninm It’s OK kasešnieks atļaus veikt skaņas ierakstu, kā arī lietotājs varēs izmantot Bluetooth 5.0 savienojumu ar bezvadu austiņām vai Bluetooth skaļruņiem. Ninm It’s OK kasešu atskaņotājs piedāvās arī standarta 3.5 mm austiņu pieslēgvietu.

Interesanti, ka Ninm It’s OK kasešu atskaņotājs darbināms ar AA tipa baterijām, nekādas muļķības ar iebūvētiem litija akumulatoriem.

Ninm It’s OK kasešu atskaņotājs pirmajiem atbalstītājiem Kickstarter vietnē pieejams par 75 dolāriem, kasešu atskaņotājs būs zilā, baltā vai rozā krāsā, turklāt tas atgādina Sony Walkman TPS-L2.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Dj BaconMuah Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Muah
Viesis
Muah

Ja no lohiem var paņemt naudu, kāpēc to nedarīt?

Dj Bacon
Member
Dj Bacon

Diemžēl visi mūsdienās ražotie audio kasešu aparāti nav domāti, lai kvalitatīvi klausītos kasetes. Par ierakstīšanu kasetēs nemaz nerunāsim. Lai paklausītos kādu sen aizmirstu ierakstu drošo vien būs ok, bet, lai baudītu mūziku, šis ir garām. Tikai ar 80tajos un 90tajos ražotajām kasešu dekām (protams arī ne visām) var tiešām kvalitatīvi klausīties un arī ierakstīt kasetēs.
Par to vai ir vērts to darīt arī nav jēgas runāt, jo tā ir gaumes/notaļģijas lieta un katram ir savs viedoklis par to. :)