Kursors.lv – lasītākais un ietekmīgākais tehnoloģiju blogs Latvijā

Tehnoloģiju blogs Kursors.lv dibināts 2014. gadā un tiek veidots ar mērķi informēt par tehnoloģiju aktualitātēm pasaulē un Latvijā. Kursors.lv var atrast ne tikai ikdienas tehnoloģiju ziņas, bet arī interesantu lasāmvielu, intervijas, kā arī uzticamus ierīču un tehnoloģiju apskatus. Latvijā neviens cits neveido tik rūpīgi nostrādātus un pamatīgus ierīču apskatus!

Kursors.lv apmeklē strauji augoša IT jomas profesionāļu, izstrādātāju, stārtapu veidotāju un tehnoloģiju entuziastu auditorija, kas ne tikai vēlas uzzināt par tehnoloģiju aktualitātēm, bet ir gatavi par tām raisīt kvalitatīvas diskusijas.

Komanda

Pie satura veidošanas piesaistīti vieni no zinošākajiem tehnoloģiju žurnālistiem Latvijā. Viņi ne tikai lieliski orientējas tehnoloģijās, bet nebaidās paust pamatotu viedokli par apkārt notiekošo. Komandas galvenais uzstādījums ir skaidrot tehnoloģijas vienkāršā un saprotamā valodā pie reizes nebaidoties paust savu attieksmi.

Galvenais redaktors: Kristaps Skutelis (kristaps@kursors.lv)

Kursors.lv logo

Zemāk var iegūt Kursors.lv logo vairākos formātos. Tas būs noderīgs tiem uzņēmumiem vai pasākumiem, ko esam informatīvi atbalstījuši. Priecāsimies, ja savos materiālos iestrādāsiet Kursors.lv logo un saiti uz šo blogu.

Kursorslv_logo

Lejupielādē Kursors.lv logo: PNG, PDF un EPS formātos.