Reklāmas iespējas Kursors.lv

Pievienojies citiem uzņēmumiem, kas ir uzticējušies Kursors.lv, lai uzrunātu savu mērķauditorijuŠie ir tikai daži no uzņēmumiem, kas ir uzticējušies Kursors.lv

Kursors.lv – lasītākais Latvijas blogs

Kursors.lv dibināts 2014. gada sākumā, kvalitatīvi vēstot par tehnoloģijām un raisot diskusijas aug bloga auditorija un jau tagad Kursors.lv var tikt uzskatīts par saturiski labāko un ietekmīgāko tehnoloģiju blogu Latvijā. Gadu pēc savas darbības uzsākšanas, 2015. gada pavasarī Kursors.lv kļuvis par lasītāko blogu Latvijā (Gemius), šo pozīciju noturēja arī 2016. gadā, 2017. gadā un 2018. gadā. No 2015. gada maija Kursors.lv statistika apskatāma arī gemiusAudience.

Kursors.lv auditorijas statistikas dati

Uzrunā auditoriju ar saistošām baneru reklāmām

Ja vēlies auditoriju uzrunāt ar vizuālu reklāmu baneru formā, piedāvājam izmantot vairākus reklāmas laukumus. Zemāk visa tehniskā un izmaksu informācija.

Kursors.lv reklāmas cenas (atjaunotas: 16.09.2017)

  • 800×600 px TERA baneris (popup; desktop) – 50 EUR dienā
  • 728×90 px GIGA baneris (augšā; desktop, mobile) – 40 EUR dienā
  • 336×280 px MEGA baneris (sānā; desktop, mobile) – 30 EUR dienā
  • Baneri tiek pieņemti JPG, GIF, PNG un SWF (Flash) formātā;
  • Varam izvietot arī HTML5 banerus;
  • Flash baneriem augšējā slānī jābūt pogai ar sekojošu ActionScript 2 kodu: on (release) { getURL(_root.clickTAG, '_blank'); }
  • Esam gatavi izrunāt nestandarta reklāmas risinājumus
  • Individuāli tiek izskatītas arī apjoma atlaižu un ilgtermiņa sadarbības iespējas

Ar mīlestību veidots partnera materiāls

Piedāvājam arī mērķēta un saistoša tehnoloģiju profesionāļu radīta satura pakalpojumus. Mēs šādu saturu saucam par partnera materiālu. Varam Kursoram ierastā kvalitātē un valodā aprakstīt Tavu uzņēmumu, tā produktus vai pakalpojumus. Protams, ja tas ir saistīts ar tehnoloģijām. Ir jāņem vērā tikai divas svarīgas lietas: sponsorētā raksta gadījumā tā sākumā tiks norādīts ar kā atbalstu ir tapis raksts un mēs arī šādus rakstus veidojam objektīvus un mūsu viedokli šādi nopirkt nevarēs. Piekritīsiet taču, ka šādā veidā darbojoties ieguvēji būs visi. Ar mīlestību veidots saturs būs vairāk lasīts un spēs raisīt plašākas diskusijas.

Prioretizēti apskati – parūpējies, lai Tava produkta apskats nepaliek aiz borta

Mēs ik dienas veidojam pamatīgus un objektīvus dažādu ierīču un tehnoloģiju apskatus. Tie ir labi lasīti, noderīgi un dažkārt raisa plašas un kvalitatīvas diskusijas. Uz apskatu veidošanu rindā tipiski gaida vesels lērums ierīču un mēs subjektīvi objektīvā manierē izvērtējam to rindas kārtību. Tādējādi dažkārt gadās, ka kāda ierīce laika un citu resursu trūkumu dēļ paliek neaprakstīta. Lai tas neatgadītos ar Tavu ierīci, piedāvājam ierīces vai tehnoloģijas apskatu sagatavot ārpus rindas. Tas gan maksās un uzreiz būtu jāsaprot, ka mēs tāpat izvērtēsim vai produkta apskats būs lasītājiem noderīgs un šādi tiks garantēts tikai tas, ka mēs steidzamības kārtā sagatavosim apskatu. Mūsu viedokli šādi nopirkt nevarēs.

Sazinies ar Kursors.lv reklāmas nodaļu

Ja vēlies pieteikt reklāmu vai rodas kādi jautājumi šajā sakarā, droši dod ziņu rakstot uz reklama@kursors.lv, vai zvanot uz +371 26558047.