Kas ir “partnera materiāls” Kursorā?

2017. gada nogalē pieņēmām lēmumu Kursorā samazināt vizuālo baneru skaitu, lai netraucētu mūsu lasītājiem uztvert sarakstīto. Reklāmas baneru vietā plānojam vairāk pievērsties interesantiem satura projektiem, ko veidojam kopā ar mūsu partneriem. Šajā rakstā izskaidrosim kas tad īsti ir “partnera materiāls”, kā tas atšķiras no vienkārša raksta un kāpēc no šāda satura nevajag baidīties.

Tātad, ar ko tie atšķiras no citiem rakstiem?

Partnera materiāls ir tādi raksti (ar laiku arī audio, video un cita veida materiāli), ko esam gatavojuši kopā ar partneriem. Katrs šāds raksts tiek attiecīgi atzīmēts un mēs nemēģināsim šādu saturu jums iešmaukt “pa kluso”.

Kas ir partneris?

Tas ir reklāmdevējs, kas mums maksā naudu vai atsevišķos gadījumos nodrošina bartera darījumu par to, lai mēs par viņa produktu vai pakalpojumu izveidotu saturu. Gan partneris, gan mēs paši esam ieinteresēti, lai saturs būtu godīgs, interesants un diskusijas raisošs.

Cik šāds saturs ir uzticams?

Nevajag baidīties, ka tagad Kursors mēģinās iesmērēt visādas muļķības. Mēs to drīzāk uztveram šādi – esam aizņemti cilvēki, kas lieliski saprot tehnoloģijas un mīl par tām rakstīt. Tagad sadarbojoties ar partneriem varam sev ierastajā kvalitātē radīt saturu par viņiem aktuālām tēmām, ko citādāk resursu trūkuma dēļ nepieminētu. Joprojām paturam pilnas tiesības izlemt ar kuru partneri sadarboties un kā veidot šādu saturu.

Veidojot šo saturu mēs tāpat pārbaudām faktus un rakstīsim tikai to, ko paši domājam par attiecīgo tēmu un kas būs interesanti mūsu lasītājiem. Protams, pastāv kļūdu un ačgārnību iespēja, tāpēc droši ziņojiet mums par visām nejēdzībām, ko pamanāt.

Daži partnera rakstu piemēri

O, es arī vēlos sadarboties ar Kursoru!

Lieliski! Uzraksti mums un izrunāsim visas sadarbības detaļas!