Web Analytics
More
  Reklāma

  “Blue Origin” plāno izvērst darbību ārpus ASV

  Jaunākie raksti

  Tagad, kad uzņēmums “Virgin Galactic” veiksmīgi aizvadījis savu pirmo komerciālo lidojumu kosmosā un beidzot atvēris savu kosmosa tūrisma biznesu, sacensība šajā jomā kļuvusi saspringtāka nekā jebkad agrāk. Šobrīd “Virgin Galactic” lielākais konkurents šajā jomā ir Džefam Bezosam piederošais “Blue Origin“, kas ar kosmosa tūrismu nodarbojas mazliet ilgāk un tagad nolēmis šo biznesu izvērst ārpus ASV. Uzņēmums nesen paziņojis, ka plāno paplašināt savu darbību uz “Eiropu un ne tikai”.

  Līdz ar šiem plāniem paplašināt savu darbību ārpus ASV “Blue Origin” arī paziņojis, ka plāno būvēt jaunas raķešu palaišanas vietas, kuru lokācija pagaidām nav izvēlēta. Tāpat uzņēmums norāda, ka meklē iespējas iegādāties jaunus uzņēmumus un izveidot partnerattiecības ārpus ASV tādās jomās kā ražošana un programmatūras izstrāde.

  Reklāma

  “Blue Origin” izpilddirektors Bobs Smits uzsver, ka uzņēmums izvērtē dažādus ceļus, kā paplašināt savu darbību, kādus uzņēmumus iegādāties, lai labāk spētu apkalpot savus klientus. Piemēram, pērn “Blue Origin” iegādājās Ņujorkā bāzēto kosmosa robotikas uzņēmumu, kas izrādījies veiksmīgs pirkums, jo nesen no NASA saņēma 3,4 miljardu dolāru, lai uzbūvētu Mēness nolaišanās ierīci, ko paredzēts izmantot “Artemis 5” misijā, kuras ietvaros astronauti izkāps uz Mēness.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma