Quantcast
More
  Reklāma

  Līdz ar jaunās versijas palaišanu strauji audzis “Microsoft Bing” lietotāju skaits

  Jaunākie raksti

  Pirms jaunās “Bing” versijas palaišanas, kurā integrēts AI čatbots, nevarētu teikt, ka šī “Microsoft” meklētājprogramma varēja lepoties ar ievērojamu lietotāju skaitu. Vēl vairāk – bieži vien tā kalpoja tikai kā līdzeklis, lai piekļūtu “Google”. Taču, šķiet, ar čatbota integrāciju “Bing” piedzīvo atdzimšanu. To labi ilustrē arī skaitļi, atklājot, ka “Bing” aktīvo lietotāju skaits pārsniedzis 100 miljonus.

  Neskatoties uz šo “Bing” lietotāju aktivitāti, kas kopš jaunās versijas palaišanas kopumā augusi par trešdaļu (uz mobilajām ierīcēm pat 6 reizes), “Microsoft” pārstāvji norāda, ka tas joprojām ir salīdzinoši mazs skaitlis. Salīdzinājumā “Google” meklētāju ikdienā izmanto vairāk nekā 4 miljardi lietotāju. Taču līdz ar “Bing” jaunās versijas piekļuves paplašināšanu un pilnveidi, domājams, arī šīs meklētājprogrammas lietotāju skaits turpinās būtiski augt.

  Avots: Microsoft

  Uzņēmums arī aprēķinājis, ka vienā sesijā lietotājs ar čatbotu iesaistās vidēji trīs sarunās. Kopš “Bing” jaunās versijas palaišanas šādu sarunu skaits sasniedzis jau 45 miljonus. Tāpat 15% no visām tērzēšanas sesijām ticis ģenerēts jauns saturs.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  12.03.2023 00:02
  Hu huu
  15.03.2023 09:41

  Keysoff is a website that sells software keys at discounted prices, including keys for popular software products such as Microsoft Office, Windows, and antivirus software. The website has been operating for several years and has a large number of positive customer reviews on its website and on third-party review sites.

  Hu huu
  15.03.2023 09:43

  In general, it is legal to sell software keys as long as they are obtained through legal channels. However, some companies prohibit the resale of their software keys, which could make purchasing keys from websites like Keysoff a violation of their terms of service.

  Reklāma