Quantcast
More
  Reklāma

  “Diablo IV” publiskā beta versija būs pieejama no 24. marta

  Jaunākie raksti

  Videospēļu izstrādātājs Blizzard paziņojis, ka jau marta beigās ikvienam, kurš vairs nevar sagaidīt, būs iespējams testa režīmā uzspēlēt gaidāmo “Diablo IV” spēli.

  Oficiālais spēles izlaišanas datums gan ir 6. jūnijs, taču nepacietīgajiem divarpus mēnešus iepriekš būs iespēja baudīt daļu no “Diablo IV”, kas varētu kļūt par vienu no populārākajām 2023. gada videospēlēm. Jau no 17. līdz 19. martam Blizzard rīkos speciālu pasākumu, kurā būs redzama spēle, tas būs pieejams tikai tiem, kuri jau iepriekš iegādājušies šo spēli.

  Pēc tam nedēļu vēlāk, 24. martā, ikvienam interesantam būs iespējams iegūt spēles beta versiju. Tā būs pieejama PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S un Series X konsolēm, kā arī datora versija. Visām platformām būs pieejams vienāds saturs, kas spēlētājiem ļaus redzēt “Diablo IV” ievadu un pirmo daļu. Protams, visa spēle būs pieejama jūnija sākumā.

  Pagaidām ir pieejama informācija par šo agro pieeju, taču Blizzard apsolījis, ka jau pēdējā februāra dienā būs zināmi plašāka izstrādātāju plāni, tā kā “Diablo” faniem ir laiks sarosīties un sekot līdz jaunumiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  REALAIS
  20.02.2023 16:01

  Jā, no šī Beta testa būs atkarīgs vai man būs vēlme pirkt spēli. Cerības ir lielas, ka atgriešanās pie tumšās spēles pasaules būs tieši kas vajadzīgs.

  Kursors.lv
  20.02.2023 16:11
  Reply to  REALAIS

  Jā, dodiet mums Diablo tumsu!!!

  bobis
  25.02.2023 14:15

  Ja si spele butu kaut tuvu spelei Succubus, tai butu lielaki panakumi.

  REALAIS
  20.03.2023 12:35

  Sākšu ar to, ka neesmu liels mega fans Diablo sērijai. Es neesmu spēlējis oriģinālos Diablo un Diablo 2. Pagājušajā gadā iegādājos Diablo 2 Remastered kopā ar Diablo 3 un likās kopumā interesanta pieredze. Bet tagad tiku uzspēlēt Early Access Diablo 4 un esmu ļoti apmierināts ar redzēto. Un tā kā man patīk šādas mazohistiskas, jūties kā darbā, spēles, lai paliktu stiprāks un stiprāks. Paspēlēju visus 3 pieejamos personāžus, un Open Beta izspēlēšu atlikušos divus. Spēle ir tik patīkama, ka šobrīd pa 90% esmu gatavs veikt Pre-Order īsi pirms izlaišanas. Jāizdomā vai ir jēga īsti maksāt 20€ par 4 dienu ātrāku… Read more »

  Reklāma