Web Analytics
More
  Reklāma

  “Estée Lauder” un “Microsoft” izveido mākslīgā intelekta skaistuma inovāciju laboratoriju

  Jaunākie raksti

  Kosmētikas ražotājs “Estée Lauder” un tehnoloģiju milzis “Microsoft” paziņojuši par ciešāku un partnerību un kopīgiem plāniem skaistumkopšanas nozares attīstībai. Konkrētāk, abi uzņēmumi centīsies saprast, kā mākslīgais intelekts (MI) var efektivizēt šo jomu un mainīt tās nākotni. Tāpēc sadarbības ietvaros radīta MI inovāciju laboratorija, kurā izstrādās šajā tehnoloģijā balstītus risinājumus. Tie palīdzēs izveidot ciešāku saikni ar kosmētikas produktu patērētājiem un paātrinās ceļu no idejas līdz tirgum.

  Abi uzņēmumi vēlas kopīgi eksperimentēt un izstrādāt MI risinājumus, kas nodrošinātu personīgāku pieeju darbā ar klientiem, paātrinātu produktu nonākšanu veikalu plauktos un palīdzētu noskaidrot, vai kosmētikas produkti būs piemēroti tirdzniecībai noteiktajā apvidū. Idejas šajā jomā var būt daudz un dažādas – sākot no MI čatbota, kas komunicē ar vietējiem klientiem, līdz MI lietojumprogrammām, kas spēj prognozēt gaidāmās tendences ādas kopšanas vai kosmētikas jomā.

  ReklāmaAdvertisement

  Gan “Estée Lauder”, gan “Microsoft” ir pārliecināti, ka mākslīgais intelekts var būtiski mainīt skaistumkopšanas biznesu. Ar tā palīdzību uzņēmumi var klientam sniegt personalizētāku pieredzi, ieteikt piemērotāko kosmētiku, kā arī palīdzēt radīt jaunus un videi draudzīgus skaistumkopšanas produktus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma