Blizzcon 2019 pasākuma ietvaros Blizzard izziņoja jaunāko Diablo videospēļu sērijas spēli – Diablo IV. Paredzams, ka tā atgriezīsies pie sērijas saknēm un spēlētājiem piedāvās tumšāku un drūmāku noskaņu. Daudzi spēlētāji nav pārlieku pozitīvās domās par šobrīd aktuālo Diablo III, jo tā esot pārāk krāsaina un “popsīga”. Tas gan nav liedzis 2012. gadā izlaistajai Diablo III kļūt par vienu no visu laiku populārākajām PC videospēlēm.

Lai arī pagaidām nav informācijas, kad jaunā spēlē oficiāli tiks izlaista, paredzams, ka spēle tiek gatavota PC, PS4 un Xbox One platformām. Spēli varēs spēlēt gan vienītī, gan kopā ar citiem spēlētājiem (PVP).

Blizzard ir publiskojis arī pirmo Diablo IV spēlēšanas video un izziņojis pirmās trīs klases: barbaru, burvi un druīdu. Kā jau ierasts, spēlētāji varēs vislabākajās Diablo tradīcijās šķaidīt mošķus, meklēt labākos ieročus un attīstīt savus virtuālos varoņus. Klāt nāks iespēja jāt ar zirgu, un, iespējams, citiem kustoņiem.

Noskatījies abus video? Ko domā par redzēto? Visas trīs iepriekšējās Diablo versijas izspēlētas un gaidīsi Diablo IV?

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Guntis Meinerts

Kristap, tad nu jāuzcep raksts arī par WoW expansion 😇
Vai arī visus Blizz announce vienā rakstā varēji salikt… 😉

Einis

3. izlaidu, jo nespēlēju online. Un par to, ka viņa bija flashy jāpiekrīt. Pēc gameplay video tiešām atgādināja MU. 2. spēlēju pat vēl nesen un viņam vēl bija medianxl mods, tad tā spēle rullēja. 1. arī pirms kāda gada pārspēlēju un izgāju. Pagaidām topā Grim Dawn. Jāskatās, kāds būs šis brīnums. Gan jau 80 GB installs un es uz sava 256 diska dabūšu upurēt visu, lai tikai uzinstalētu. p.s. Pēdējās rindkopas sakarā arī jautājums – ja es Lattelecom veikalā nopirku kompi ar 3 gadu garantiju, vai man pašam ieliekot lielāku cieto disku (pc konfigurācija laikam tāda, ka CD/DVD vietā var… Read more »

digitalk

garantiju nezaudēsi (ja neko fiziski nesalauzīsi). pat ja Tet ietiepsies, tev ir pirkuma dokuments un noteikti ir vietējais oficiālais serviss.
ps. tu vari nomainīt arī pamatdisku, ja 2 disku konfigurācija nav vajadzīga.

trel

Bet trešais nebija jāspēlē obligāti online. Nu vismaz tādā ziņā, ka sveši cilvēki tavu spēli nečakarēja.

Einis

@trel nesapratu?

Kā tad varēja spēlēt single player?

DMG

Savulaik ar RD veikalu strīdējos par līdzīgu jautājumu. Nopirku datoru un man veikalā pārdevējs skaidroja, ka zaudēšu garantiju, ja atvēršu viņu. Paši jau viņi nelabo, tāpēc sazinājos ar oficiālo servisu un tur man rakstiski apstiprināja, ka garantija NEpazūd, ja nomaina detaļas, kas paredzētas mainīšanai.

digitalk

citiem vārdiem sakot saldais pārītis Blizzard-Activision realizē DRM izmantojot battle.net
nu neko, vienmēr var nobalsot ar savu maciņu vai pilnam komplektam pacelt «jautro rodžeru»…

Bubis

Tak ari Diablo 3 vajag pastavigu interneta pieslegumu, tikko pazud savienojums, spele izlogojas sakuma ekrana.

digitalk

konsolēm bija pieejams offline režīms.