Šīs nedēļas sākumā Barselonā tika prezentēts jaunais Huawei Mate Xs salokāmais viedtālrunis un mums bija īsa izdevība praktiski iepazīties ar jauno telefonu. Šajā video vari uzzināt vairāk par to, kā šis telefons izskatās, darbojas un kādi tehniskie labumi slēpjas zem tā korpusa.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
neKristaps

Būtu Latvijā sniegota ziema, tad sanāktu tāda normāla sniega lāpsta! Bet vispābā tiešām tas izskatās pēc verķa, ap kuru pabakstīties.

nunu

Nu joptvai šitā video nekvalitāte ar vienu roku un nefokusēšanos. Aizej pie bļaura Jurkas autospeci.lv un pamācies foto/video kursos! Bez jokiem! Noderēs un vēl kā!

nunu

Nu kā grib tā dar. Ja uzskat, ka tav klient ir pelnījuš šitād video, var filmēt kaut ar pakaļ. :D

nunu

Labi, Kristap, piedod. Jā, protams, var arī normāli komentēt. Uznāca kautkāda ventiš lēkme, cerams, ka vairāk nekas tāds neatkārtosies! :)
Ja par lietu, tad man personīgi negribās kautkādos skandālos ierauta ražotāja telefonu. Atlokāmu arī nē. Par tādu cenu noteikti nē.

Karlis

Ar tādu RAM un atmiņas apjomu, tā ir ļoti jēdzīga planšete. Piemetam klāt savienojamību ar monitoru/tastatūru un mums ir vienmēr līdzi esošs galddators. Vilcienā/lidmašīnā biznesu var atrisināt planšetes režīmā, ofisā pie monitora/tastatūras. Pēc darba vēl filmas var skatīties (tur gan malu attiecība sanāk pārāk kvadrātiska). Es šo redzu kā brīnišķīgu nākotnes tehnoloģiju, kura varētu palīdzēt atteikties no čupas ierīču.