Šīs nedēļas sākumā Barselonā tika prezentēts jaunais Huawei Mate Xs salokāmais viedtālrunis un mums bija īsa izdevība praktiski iepazīties ar jauno telefonu. Šajā video vari uzzināt vairāk par to, kā šis telefons izskatās, darbojas un kādi tehniskie labumi slēpjas zem tā korpusa.

Reklāma

9
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Kristaps SkutelisKarlisnununeKristaps Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
neKristaps
Viesis
neKristaps

Būtu Latvijā sniegota ziema, tad sanāktu tāda normāla sniega lāpsta! Bet vispābā tiešām tas izskatās pēc verķa, ap kuru pabakstīties.

nunu
Viesis
nunu

Nu joptvai šitā video nekvalitāte ar vienu roku un nefokusēšanos. Aizej pie bļaura Jurkas autospeci.lv un pamācies foto/video kursos! Bez jokiem! Noderēs un vēl kā!

Karlis
Viesis
Karlis

Ar tādu RAM un atmiņas apjomu, tā ir ļoti jēdzīga planšete. Piemetam klāt savienojamību ar monitoru/tastatūru un mums ir vienmēr līdzi esošs galddators. Vilcienā/lidmašīnā biznesu var atrisināt planšetes režīmā, ofisā pie monitora/tastatūras. Pēc darba vēl filmas var skatīties (tur gan malu attiecība sanāk pārāk kvadrātiska). Es šo redzu kā brīnišķīgu nākotnes tehnoloģiju, kura varētu palīdzēt atteikties no čupas ierīču.