Web Analytics
More
  Reklāma

  YouTube autori tagad varēs atzīmēt ar mākslīgo intelektu radītu saturu

  Jaunākie raksti

  Populārā video un audio satura platforma YouTube ir paziņojusi par jaunu funkciju, kas ļaus satura radītājiem atzīmēt, ka to radītajos video ir izmantots mākslīgi, tostarp ar mākslīgo intelektu, radīts saturs. Šī atzīmēšana pagaidām ir brīvprātīga un video skatītāji informāciju par šo faktu varēs redzēt video apraksta sadaļā. YouTube patur iespēju arī paši pievienot šādas birkas, ja uzskatīs to par nepieciešamu tādiem video, kas var apmuļķot skatītājus.

  Jaunā satura atzīmēšanas sistēma ir paredzēta tam, lai uzlabotu skatītāju uzticību satura veidotājiem. Autoriem būtu jāatzīmē savi video tad, ja tajos ir digitāli attēlos kādas personas tēls vai balss, piemēram, lai automātiski ierunātu tekstu. Tāpat būtu jāatzīmē saturs, kurā mākslīgi mainīti vides objekti, piemēram, ēkai mākslīgi ģenerēts ugunsgrēks. Tāpat būtu jāatzīmē mākslīgi ģenerētas dabas parādības, piemēram, tornado, kas tuvojas īstai pilsētai.

  ReklāmaAdvertisement

  Jau novembrī YouTube publiskoja savus mākslīgā intelekta radītā satura noteikumus un tie paredz ļoti striktus noteikumus gadījumos, kad tiek rediģēts mūzikas leiblu paspārnē esošs saturs un krietni vienkāršotus noteikumus visam pārējam saturam.

  Platforma gan ir norādījusi, ka strādā arī pie mākslīgi radīta satura atpazīšanas tehnoloģijām un ar laiku šādas birkas pie video varētu parādīties automātiski.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma