Hyundai pievienosies citiem elektrisko skrejriteņu ražotājiem, piedāvājot nelielu elektroskrejriteni, kas būs ērti novietojams un uzlādējams Hyundai un Kia automašīnās. Noteikti daudziem patiks, ka Hyundai elektroskrejritenis saņems aizmugures riteņa piedziņu.

Līdzīgas idejas automašīnas un divu riteņu motorizēta pārvietošanās līdzekļa Motocompo komplektu astoņdesmitajos gados piedāvāja Honda. Motocompo gan toreiz bija ar iekšdedzes dzinēju.

Honda City ar Motocompo

Hyundai nelielais skrejritenis varot nobraukt aptuveni 20 kilometrus ar ātrumu 20 km/h. Hyundai skrejritenim ir aizmugures piedziņa, kā arī priekšā (stūrei) tam ir neliela amortizācija.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis Liepins

Šis vispār ir grandiozs risinājums Parkngo. Kamēr brauc uz Jelgavu un atpakaļ, uzlādējas, noparko Ziepčikā un brauc ar rolleri uz centru

digitalk

Arti, tā titulbilde ir reāla vai sagrābstīta internetā? jo es labprātīgi uz tādas kaulu laužamās mašīnas nekāptu, ar tik miniatūriem ritenīšiem var tikai uz acīm novilkt.

Jānis
LAN

Atkarīgs no ceļa seguma. LV 90% jā.

digitalk

segums var būt ideāls tikai koptā stadionā, velotrekā, skeitparkā. ielas vienmēr ir gatavas tev sagādāt pārsteigumus :-/
īstenībā es brīnos, ka neviens ražotājs līdz šim nav piedāvājis manu iedomu produktu — riteņu diametrs kā bērnu ratiņiem, ar smaguma centru zem ass līnijas.

Reinis Rozitis

A la https://www.works-electric.com/hollyburn-p5 ? Dārgs, pasākums gan ..

digitalk

nē, tas ir skarbais bezceļnieks, diezgan bezjēdzīgs produkts, manuprāt, vismaz pilsētā :)
es vairāk par kaut ko šādu

digitalk

paskatījos, ko internetos piedāvā, ir jau parādījušies produkti tai virzienā, tikai tādi pašdarbnieku stilā, ar uzsvaru uz bezceļiem https://www.scooterwholesales.com/product/1800-watt-brushless-lithium-electric-scooter/