Pateicoties dažādiem likumiem, kas uzņēmumiem liek atskaitīties par dažādiem rādītājiem, izdevies noskaidrot, ka iPhone lietotāji mobilajās lietotnēs iztērē par septiņām reizēm vairāk nekā Android īpašnieki.
Vēl pirms desmit gadiem izstrādātāji iesmēja par to, ka lietotnes tiek taisītas abām platformām – iOS un Android, jo otrās lietotāju skaits bija divreiz lielāks. Taču realitāte bija tāda, ka tieši iOS lietotāji bija gatavi šķirties no lielāka naudas žulkšņa nekā Android lietotāji. Proti, apgrozot četras reizes vairāk līdzekļu. Paejot dekādai, situācija ir mainījusies vēl kardinālāk.
Šobrīd aktīvo Apple App Store lietotāju skaits ir 640 miljoni, kamēr Google Play Store izmanto 2.5 miljardi cilvēku. Tātad lietotāju atšķirība sasniegusi attiecību gandrīz viens pret četri. Viens iPhone lietotājs par lietotnē mēnesī iztērē 10.40USD, kamēr Android 1.40USD. Šajā rādītājā atšķirība jau ir vairāk nekā 7 reizes, un summā nav iekļauta maksa par Apple servisiem.
Tas parāda to, ka izstrādātāji lielāko peļņu no lietotnēm gūst tieši iOS platformā, un atšķirība ir visai liela. Kā jau runājām podkāstā, tad tas varētu būt saistīts ar lietotāju paradumiem un iespējām. Proti, iOS operētājsistēmā ir principā neiespējami nelegāli lejupielādēt lietotnes, kā arī vidējais iPhone lietotājs to nevēlas. Tikmēr Android lietotāji spēj būt apķērīgāki un atrast iespējas, kā maksas lietotnes iegūt par brīvu.
Tas arī pierāda, ka App Store lietotnes ir tik maz, ka trūkst konkurences.
Nu jā, es kā android lietotājs neesmu saskāries ar lietotni, kurai nebūtu bezmaksas cita alternatīva.
Vismaz viena ir, bet tā ir profesionāliem mūziķiem MobileSheets (Mac lietotājiem ir bezmaksas – Piascore).
Interesanti būtu aptaujāt- Iphone lietotājus, kas ir šīs maksas lietotnes, kuras izmantojat?
Tiešām.
Iphone (10 gadu) lietošanas laikā, neesmu nevienu maksas lietotni paņēmis, pat ne interesējusi..
Es varētu iedomāties, ka tiem mazohistiem, kuri mikroskopiskajā telefona ekrāniņā rediģē video varētu vajadzēt kādu maksas lietotni.
Pro max nav mini ekrāns. Esmu nopircis 1x aplikāciju darbam pa pāris euro. Aplikācija labi integrējās caur api mūsu sistēmā un tā bija 100x vieglāk strādāt nekā caur epastiem.
Es tā dzirdēju, ka Rimi klienti tērē vairāk par Maximas un Lidla klientiem, bet viņus tas nesatrauc. Sky klienti ierēc par visiem trim, iepriekš minētajiem! :D
Redz, kamer oficiali apple nav lavusi ne-App Store ieladet programmas, tikmer, ta ari ir. Taja zina Android atvertaks, kas ari daudziem lauj uzstadit 3 pusu programmas ari uzlauztas.
Ja vidējais vietējais androīdists tērē 0 EUR appiem, tad cik ir 7x vairāk aiponistam?
Kas šis par latviešu valodas gramatikas meistardarbu? Puisis AI izmantojis vai tulkojis ar robotu vai vienkārši stulbs?
Kur problēmas, var droši uzrakstīt. ;)
Tas drošvien Amerikā
Un kāda jēga pirkt lietotnes? Pamainās Google politika vai arī izstrādātājs aiziet pa burbuli un nākošajā dienā Tev vairs nav “iegādātās” lietotnes pieejamaas Play Store!
Jo Android user labāk visu nozog un nopērk Bonapartu uz akcijas
Teica lombardā pirkta trīs gadus vecas Iphone lepnais īpašnieks! ;)
Bija iespēja darbā tikt pie iphone, ko arī izmantoju. Ar Xiaomi, ko lietoju pirms tam, viss bija kārtībā un nekādu būtisku sūdzību nebija. Paņēmu Iphone, jo tam cena gandrīz 3 reizes lielāka (cerēju, ka būs ar ko labāks), kā arī sportiskas intereses pēc. Gribējās saprast, kas ir tas, kas liek cilvēkiem maksāt lielu naudu par tehniski vājākiem produktiem. Pagājuši vairāki mēneši, esmu apradis, bet Iphone man liek vilties gandrīz katru dienu. Nerakstīšu garu palagu par visām savām nebūšanām ar “ābolu”, bet īsumā es tā arī neesmu sapratis iemeslus, kādēļ cilvēki šo produktu lieto un ir ar mieru maksāt par pašu… Read more »
Uzraksti gan, lūdzu. Kas ir tās lietas, kas Tev neaizgāja.
Mēģināšu īsi un strukturēti svarīgākās pretenzijas: 1. Nekorekti darbojās viesabonēšana. Kaut kādos brīžos pazūd dati, kaut kādos nevar mani sazvanīt. Restarts citreiz problēmu atrisina, citreiz nē. 2. Hotspots pats slēdzas ārā. Reizēm iekārtām ir problēmas tam pievienoties (ļoti ilgs laiks paiet, kamēr izveidojas savienojums) 3. Iphone slikti “sadarbojas” ar manu automašīnu. Tur ir kaudze ar problēmām, piemēram, pēc zvanu saņemšanas Youtube neturpina atskaņot video. Ja manuāli uzspiež play, skaņa ir, bet attēlu nerāda. Youtube playlistā ne vienmēr darbojas funkcija pārslēgt video ar pogām uz stūres. Androīdam tādu problēmu nebija. 4. Nav iespējams ērti rakstīt latviski (problēma ar latviešu valodas mīkstinājuma… Read more »
Paldies par atbildi! Manuprāt, tas ir pareizi – ja ierīce nedarbojas tā kā sagaidi vai vēlies, tad tā ir jāmaina uz citu, kas der labāk.