Reklāma

Anker sāks piedāvāt pārnēsājamo bateriju, kuru var savienot ar iPhone MagSafe tehnoloģiju

Jaunākie raksti

“Virgin Galactic” atliek kosmosa tūrisma uzsākšanu līdz 2022. gada beigām

Miljardiera Ričarda Brensona kompānija "Virgin Galactic" nākusi klajā ar sliktām ziņām attiecībā uz kosmosa tūrisma uzsākšanu. Uzņēmums ceturtdien, 14....

Tile Ultra būs izsekošanas piekariņš, kas ļoti līdzināsies Apple AirTag un Samsung SmartTag+

Šajā nedēļā uzņēmums Tile paziņojis gan par jauniem, gan atjaunotiem produktiem savā izsekošanas piekariņu piedāvājumā, ļoti līdzinoties tam, ko...

Vīrietis Anglijā nozadzis elektrību 33 000 mārciņu vērtībā, lai “raktu” kriptovalūtas

Tapis zināms, ka 40 gadus vecam vīrietim Sendžajam Singam (Sanjay Singh) Anglijā piespriests vairāk nekā gadu ilgs cietumsods par...

“Facebook” pēta mākslīgā intelekta sistēmas, kas redz, dzird un atceras visu, ko dari

"Facebook" šobrīd sācis darbu pie visai apjomīga pētniecības projekta "Ego4D", ko vada uzņēmuma mākslīgā intelekta (Artificial intelligence - AI)...

Līdz šī gada beigām Ķīnā vairs nebūs pieejams sociālais tīkls “Linkedin”

"Microsoft" vakar, 14. oktobrī, nāca klajā ar vēsti, ka līdz šī gada beigām slēgs sev piederošā profesionālā sociālā tīkla...

Pagājušā gada oktobrī Apple mūs iepazīstināja ar iPhone 12 sērijas telefoniem, kuri ir aprīkoti ar speciāliem magnētiem telefona aizmugurē, tādējādi ļaujot pievienot dažādus aksesuārus un nodrošināt bezvadu uzlādi. Aksesuāru ražotājs Anker, izmantojot šo MagSafe tehnoloģiju, piedāvās īpaši pievienojamu ārējo bateriju.

Šāda veida pārnēsājamā un pievienojamā baterija tika gaidīta jau iPhone 12 izlaišanas brīdī no paša Apple, un tikai tagad sāk parādīties baumas, ka iepriekš zināmie Smart Battery Cases varētu iegūt šādu iespēju. Tikmēr Anker nav slinkojuši un jau no 3. marta piedāvās savu ar magnētiem pieliekamo bateriju. Tā būs 5000 mAh ietilpības baterija, kuru būs iespējams pievienot trīs iPhone 12 modeļu aizmugurēs, aiz borta atstājot mazāko iPhone 12 mini modeli.

Avots: Anker

Anker PowerCore Magnetic 5K Wireless Power Bank uzlādes ātrums būs ierobežots, jo tas nav oficiāli atzīts MagSafe tehnoloģijas aksesuārs, līdz ar to tā jauda būs 7,5 vati. Kā arī tā nespēs veikt uzlādi pilnā mērā līdz 100%, bet gan attiecīgi 95%, 97% vai 75% apmērā iPhone 12 Pro Max gadījumā. Salīdzinājumam iPhone 12 baterijas ietilpība ir vien 2815 mAh, bet Pro Max 3687 mAh. Pašu ārējo bateriju būs iespējams uzlādēt ar UBC-C tipa lādētāja palīdzību.

Pagaidām šis produkts gan nav atrodams oficiālajā Anker mājaslapā, līdz ar to nav zināma precīza cena. Apple Smart Battery Cases parasti maksā vairāk nekā 100 EUR, līdz ar to arī nav sagaidāms, ka Anker aksesuārs varētu būt krietni lētāks, bet noteiktos apstākļos tas būs īpaši noderīgs un ērts.

AvotsGizmodo
Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Niez piebilst, ka plaši zināmā ķīniešu megalielveikalā jau labu laiku kā ir nopērkamas powerbankas ar bezvadu uzlādes iespēju. Ok, tur nav magnētu, tur nav “mega duper safe” nosaukumu, bet nopērkot tādu var lādēt bezvadu režīmā pieleikot pie aizmugures. Var uzlādēt jebkuru tālruni kam ir bezvadu uzlāde. Bezvadu uzlāde ir megaštelle.

Man ir tāds ķīniešu brīnums. Jāteic, ka kapacitāte nepietiek, lai telefonu uzlādētu līdz 100%, tāpat, kā šim Ankeram :( Zudumi lieli.

Interesanti cik labi šis vispār turēsies, ņemot vērā, ka magsafe 12 iphoniem ir diezgan pašvaks redzot kā viņu pašu maks diezgan sliktu turās. Powerbankas parasti nav tās vieglākās svarā. Gan jau ļoti uzmanīgi būs jālieto, lai turētos
Vai arī jāgaida 13 iphone, kuram baumo, ka magnēti būs labāki.

Starp citu, Anker ražo brīnišķīgas bezvadu austiņas, sērija Q

Henrij, skatos, ka Tu savu ābolīti “kailu” llieto. Bail sasist nav? :) Un kā viņam ar skrāpēšanos, kad lieto bez “keisiņa”?

no vilkiem baidies, neej mežā) tas taču ir tikai telefons, kāpēc ir jābaidās to lietot? tas tam ir ražots un tāpat ilgāk par 4, nu max 5 gadiem nelietosi. nokrīt un sabojājas ārpus lietošanas robežām – tāpēc ir apdrošināšana, vai pērk citu telefonu. atstāt mantojumā telefonu ideālā vizuālā stāvoklī nav prātīga doma.

Apdrošināšana maksā, arī pašrisks sasišanas gadījumā nav no mazajiem. Ja jauns ekrāns maksātu 50€, tad vēl varētu aizsardzību nelietot, bet ja 300+ €…. Lietot keisiņu ir lētāk.
Starp citu, pārdodot telefonu bez nevienas skrambiņas, tam cena būs lielāka.

Reklāma
Reklāma
Reklāma