Reklāma

Anker sāks piedāvāt pārnēsājamo bateriju, kuru var savienot ar iPhone MagSafe tehnoloģiju

Jaunākie raksti

Google ierobežo Google reklāmas iespējas Android ierīču mērķauditorijas atlasē

Mobilo tālruņu lietotnes pastāvīgi apkopo datus par saviem lietotājiem. Uzņēmums Google ir paziņojis par dažām jaunām funkcijām, kas ļaus...

AOC Q27V4EA monitora apskats – beidzot kaut kas darbam un atpūtai budžeta klasē

Lai nebūtu tā, ka te apskatām tikai pašus trakākos un dārgākos gadžetus, speciāli palūdzu mums atsūtītu kaut ko jēdzīgu...

Corning jaunais Gorilla Glass sargās viedtālruņu kameru objektīvus

Corning izziņojis jauna tipa aizsargstiklus, kas paredzēti tieši viedtālruņu kameru sargāšanai no skrāpējumiem. Vienlaikus jaunie Gorilla Glass with DX...

Sākot no 2022. gada visi iPhone modeļi būs aprīkoti ar 5G savienojumu

Apple, kā ierasts, bija principā kā pēdējais lielais viedtālruņu ražotājs, kas savās ierīcēs sāka piedāvāt 5G savienojumu. Kā ziņo...

Plastiskās mikroshēmas varētu ļaut internetam pieslēgt jebkuru produktu

Mūsdienās mēs visu laiku ikdienā dzirdam terminu mikroshēmas, kas ir iebūvētas dažādās lielākās un mazākās elektronikas ierīcēs, taču tagad...

Pagājušā gada oktobrī Apple mūs iepazīstināja ar iPhone 12 sērijas telefoniem, kuri ir aprīkoti ar speciāliem magnētiem telefona aizmugurē, tādējādi ļaujot pievienot dažādus aksesuārus un nodrošināt bezvadu uzlādi. Aksesuāru ražotājs Anker, izmantojot šo MagSafe tehnoloģiju, piedāvās īpaši pievienojamu ārējo bateriju.

Šāda veida pārnēsājamā un pievienojamā baterija tika gaidīta jau iPhone 12 izlaišanas brīdī no paša Apple, un tikai tagad sāk parādīties baumas, ka iepriekš zināmie Smart Battery Cases varētu iegūt šādu iespēju. Tikmēr Anker nav slinkojuši un jau no 3. marta piedāvās savu ar magnētiem pieliekamo bateriju. Tā būs 5000 mAh ietilpības baterija, kuru būs iespējams pievienot trīs iPhone 12 modeļu aizmugurēs, aiz borta atstājot mazāko iPhone 12 mini modeli.

Avots: Anker

Anker PowerCore Magnetic 5K Wireless Power Bank uzlādes ātrums būs ierobežots, jo tas nav oficiāli atzīts MagSafe tehnoloģijas aksesuārs, līdz ar to tā jauda būs 7,5 vati. Kā arī tā nespēs veikt uzlādi pilnā mērā līdz 100%, bet gan attiecīgi 95%, 97% vai 75% apmērā iPhone 12 Pro Max gadījumā. Salīdzinājumam iPhone 12 baterijas ietilpība ir vien 2815 mAh, bet Pro Max 3687 mAh. Pašu ārējo bateriju būs iespējams uzlādēt ar UBC-C tipa lādētāja palīdzību.

Pagaidām šis produkts gan nav atrodams oficiālajā Anker mājaslapā, līdz ar to nav zināma precīza cena. Apple Smart Battery Cases parasti maksā vairāk nekā 100 EUR, līdz ar to arī nav sagaidāms, ka Anker aksesuārs varētu būt krietni lētāks, bet noteiktos apstākļos tas būs īpaši noderīgs un ērts.

AvotsGizmodo
Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Niez piebilst, ka plaši zināmā ķīniešu megalielveikalā jau labu laiku kā ir nopērkamas powerbankas ar bezvadu uzlādes iespēju. Ok, tur nav magnētu, tur nav “mega duper safe” nosaukumu, bet nopērkot tādu var lādēt bezvadu režīmā pieleikot pie aizmugures. Var uzlādēt jebkuru tālruni kam ir bezvadu uzlāde. Bezvadu uzlāde ir megaštelle.

Man ir tāds ķīniešu brīnums. Jāteic, ka kapacitāte nepietiek, lai telefonu uzlādētu līdz 100%, tāpat, kā šim Ankeram :( Zudumi lieli.

Interesanti cik labi šis vispār turēsies, ņemot vērā, ka magsafe 12 iphoniem ir diezgan pašvaks redzot kā viņu pašu maks diezgan sliktu turās. Powerbankas parasti nav tās vieglākās svarā. Gan jau ļoti uzmanīgi būs jālieto, lai turētos
Vai arī jāgaida 13 iphone, kuram baumo, ka magnēti būs labāki.

Starp citu, Anker ražo brīnišķīgas bezvadu austiņas, sērija Q

Henrij, skatos, ka Tu savu ābolīti “kailu” llieto. Bail sasist nav? :) Un kā viņam ar skrāpēšanos, kad lieto bez “keisiņa”?

no vilkiem baidies, neej mežā) tas taču ir tikai telefons, kāpēc ir jābaidās to lietot? tas tam ir ražots un tāpat ilgāk par 4, nu max 5 gadiem nelietosi. nokrīt un sabojājas ārpus lietošanas robežām – tāpēc ir apdrošināšana, vai pērk citu telefonu. atstāt mantojumā telefonu ideālā vizuālā stāvoklī nav prātīga doma.

Apdrošināšana maksā, arī pašrisks sasišanas gadījumā nav no mazajiem. Ja jauns ekrāns maksātu 50€, tad vēl varētu aizsardzību nelietot, bet ja 300+ €…. Lietot keisiņu ir lētāk.
Starp citu, pārdodot telefonu bez nevienas skrambiņas, tam cena būs lielāka.

Reklāma
Reklāma
Reklāma