Šīs nedēļas beigās iepriekšpasūtīšanā nonāks pēdējie divi iPhone 12 modeļi, attiecīgi iPhone 12 mini un iPhone 12 Pro Max, no kuriem tieši pirmais saņems ierobežotu uzlādes ātrumu, izmantojot jauno MagSafe risinājumu.

iPhone 12 mini uzlādes ātrums būs 12W, kamēr visiem pārējiem trim modeļiem tas būs 15W. It kā starpība nav tik liela, tomēr Apple ir izvēlējies veikt šādu soli, tiesa, nav paskaidrots kāpēc uzņēmums izvēlējies veidot šādu ierobežojumu. Iespējams, tas saistīts ar telefona izmēriem un iekšējo uzbūvi. Tikmēr ierastais Qi bezvadu uzlādes standarts atļaus lādēties ar jaudu līdz 7,5W.

Reklāma

Tam visam pa virsu joprojām nerimst kaislības par to, ka jaunie iPhone 12 nesaņems elektrības spraudni, un lielai daļai jauno telefona īpašnieku nāksies iegādāties papildus aksesuāru. Iegādājoties MagSafe magnētisko lādētāju, arī tas nenāks komplektā ar šo spraudni, un to nāksies iegādāties atsevišķi.

Drīzumā jau gaidi Apple iPhone 12 apskatu blogā. Varbūt ir kādi precīzi jautājumi, kurus man vajadzētu apskatīt un atbildēt uz tiem?

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dāvis

Cik vispār ir brīvā atmiņa 64GB modelim?