web analytics

Android Auto beidzot oficiāli pieejams Latvijā

Jaunākie raksti

Uzņēmējus aicina 10 dienās ekspertu vadībā izveidot interneta veikalus

No 28. janvāra līdz 8. februārim Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Digitālo mārketinga fabriku un Mozello mājas lapu izstrādes...

Kursors.lv kopā ar Citadeli informēs par fintech jaunumiem

Ar prieku paziņoju, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Citadeles banku un visa gada garumā kopā informēsim par svarīgo finanšu...

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Covid-19 ietekmi uz finanšu tehnoloģiju attīstību

Domāju, ka tikai retais spēja paredzēt, kāds tieši izvērtīsies 2020. gads un kā sākontēji tālajā Ķīnā radies COVID-19 vīruss...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #401 (21.01.2021)

21. janvāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

Microsoft sadarbosies ar General Motors un investē autonomās braukšanas uzņēmumā Cruise

Tehnoloģiju uzņēmums Microsoft noslēdzis ilgtermiņa sadarbību ar autobūves uzņēmumiem General Motors, Honda un vēl citiem, lai investētu vairāk nekā...

Android Auto izmantošana turpmāk arī pie mums pieejama bez trešo pušu APK datņu ielādes un citām muļķībām, jo Google beidzot saņēmusies aplaimot Eiropu un daļu Āfrikas ar Android Auto. Kopumā Android Auto šobrīd nonāk 36 Eiropas un Āfrikas valstīs.

Android Auto padara tavu viedtālruni par daļu no mašīnas izklaides sistēmas, piedāvājot navigāciju, mūzikas atskaņošanu un Google Assistant maksimāli ērtu autobraucējam. Nav vairs nekur jāsniedzas pēc viedtālruņa, nav jārubina caurumiņi auto panelī, lai tur iestiprinātu viedtālruni – viss norit auto iebūvētajā izklaides un informācijas ekrānā. Protams, ja tavam auto tāds ir. Manam nav.

Android Auto vari iegūt Play Store. Kā jau ar Google ierasts, Android Auto var jau šobrīd  būt pieejams Play veikalā, bet tik pat labi vari to ieraudzīt tikai pēc pāris nedēļām. Android 10 lietotājiem jau Android Auto ir iebūvēts.

18 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
18 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

nah tā gūgles tā dēvētā navigācija. visi klienti, kā pienākas, atbrauc ar (gūgles pārpirkto) Waze līdz manai daudzstāvenei. un tikai viens cilvēks, kurš lietoja gūgles navigāciju, nonāk kvartāla otrā pusē ar tekstu “un tagad ejiet 1 min. kājām”.

0913

vāze ir autocentriska, bet gugle kā vispusīga kompānija seko, lai cilvēki mazliet arī staigātu.
un laikam jau zin, ka nesams ir tikai laptops, nevis ledusskapis)

digitalk

navigācijas softam ir jānogādā tevi līdz adresei, tāpēc šāds piegājiens, gluži kā leišu programmētajai, stulbai algoritmos, RS mājas lapai, nav smieklīgs.

Krotow

Ejot kājām, par gūgles navigāciju nesūdzos. Pagājušajā vasarā Varšavā apkārt staigājot tā diezgan veiksmīgi atradu visu, ko man vajadzēja. Bezmaksas publisko tualeti ieskaitot.

digitalk

pāri Vislai bridi kā jēzuliņš, vai tomēr tev parādīja ceļu līdz tiltam? ar auto ir tāpat, ja ir piebraucamais ceļš, tad tas ir jānorāda kā pamatizvēle.

Linards

Waze darbojas caur Android auto ;)

digitalk

tak pats lietotājs var izvēlēties, kādu appu darbināt? mans negatīvisms bija mērķēts tieši uz gūgeļmapiem elementārā sadzīviskā situācijā.

LAN

Viņam paveicās. Man nesen Google Maps lika peldēt pāri kanālam lai tiktu līdz Liepājas Molam!

digitalk

par laimi man tuvumā nav nevienas upes vai kanāla :)

KKTK

Eu, viņi visu sačakarēja. Agrāk (no pakas) tā bija palaižama android programma, kas uz tava mazā telefoniņa rādīja to ko redzētu auto ekrānā. Tagad Android Auto vairs nav palaižams, laikam tikai automātiski sajūtot pieslēgumu ar automašīnu. Nav tā kā būtu bieži izmantojis, bet tāpat #sačakarēts

Reinis Rozitis

Nez, man palaižas arī tāpat bez savienojuma ar auto.

Krotow

Kas tur ir sačakarēts? Telefonā palaisto wāzi vairs nerāda auto panelī?

Kaspars

Var uzstādīt Androit Auto for phone screen.

Kristaps

Vai ir kāda starpība starp integrēto versiju un pašu aplikāciju?

Last edited 1 month ago by Kristaps Skujiņš
Kaspars

Nav.

Juris

Ir gan

Kristaps K.

Priekšrocība pavecākai mašīnai bez iebūvēta navigācijas ekrāna – izņēmu veco CD maģīti, izņēmu nevajadzīgu plauktiņu, ieliku double din Android ar ekrānu, handsfree, pakaļas kameru un visu pārējo. Nevajag nekādus i Android Auto. Un navigācijai, saprotams, Waze.

Līga

Ar Samsung Galaxy S8 vēl jo projām netieku pie Android Auto aplikācijas. Parādās- Šis vienums jūsu valstī nav pieejams. Ļoti gaidam, lai var ērtāk lietot navigāciju.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: