web analytics

Mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās jaunuzņēmumi var pieteikties “X-Europe” programmai

Jaunākie raksti

“CD Projekt” atvainojas par Cyberpunk 2077 kvalitāti, sola uzlabojumus

Cyberpunk 2077 bija ilgi gaidīta un izteikti pārhaipota videospēle, tomēr uzreiz pēc tās izlaišanas pasauli pāršalca sašutumu vilnis par...

Veselības ministrija aicina pieteikties vakcinācijas procesa tehnoloģisko risinājumu ideju izstrādē

Veselības ministrija līdz rītdienai, 16. janvārim, plkst 14:00 aicina pieteikties IT nozares profesionāļus, lai piedalītos darba grupā, kas meklēs...

“Xiaomi MI 11” tālruņi pārtop unikālā pūķa figūrā (video)

"Xiaomi MI 11" viedtālrunis tika izziņots vien pērnā gada beigās, taču jau tagad tam atrasts krietni unikālāks pielietojums. "Xiaomi"...

ZTE Axon 20 5G ir pirmais reāli nopērkamais telefons ar pilnībā displejā paslēptu pašiņu kameru

Viedtālruņu ražotājs ZTE ir sācis piedāvāt savu jaunāko viedtālruni Axon 20 5G, kas tiek dēvēts par pirmo telefonu ar...

Eiropols slēdz pasaulē lielāko tumšā tīmekļa tirgu “DarkMarket”

Eiropas Policijas birojs jeb Eiropols sadarbībā ar Lielbritānijas Nacionālo noziedzības apkarošanas aģentūru un ierēdņiem no ASV, šķiet, noķēruši patiesi...“TechChill” apvienojis spēkus ar Eiropas tehnoloģiju kopienas līderiem “The Next Web”, “Growth Tribe”, “Design Terminal” un “F6S”, lai kopīgi radītu “X-Europe” programmu. Šī programma piedāvā apmācības, tikšanās ar investoriem un publicitātes iespējas zinātnisko tehnoloģiju (deeptech) jaunuzņēmumiem.

Eiropas Savienības finansētās programmas “X-Europe” mērķis ir veicināt zinātnisko tehnoloģiju jaunuzņēmumu izaugsmi, nodrošinot tiem augstākā līmeņa apmācības un pakalpojumus, kā arī veicinot sadarbību ar investoriem, uzņēmumiem un regulatoriem.

“X-Europe” ar lieliskiem panākumiem norisinās jau 9 mēnešus. Veselības tehnoloģiju (HealthTech) un Lauksaimniecības  tehnoloģiju (AgriTech) kohortāmpievienojušies 52 inovatīvi jaunuzņēmumi, kas veiksmīgi attīstās programmas ietvaros un piedalās sarunās ar investoriem. Abu kohortu kulminācija bija “TNW” konference, kuras laikā  jaunuzņēmumiem bija iespēja digitāli tikties ar pasaules biznesa eliti, kā arī parādīt savas spējas attīstīt, izstrādāt un komercializēt inovatīvus risinājumus un pierādīt sevi kā vērā ņemamus nozares spēlētājus.

Tiek atklāta pieteikšanās trešajai kohortai, kas fokusējas uz mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās jaunuzņēmumiem. Programmas ietvaros no 2021. gada janvāra līdz maijam tiks atbalstīti 25 jaunuzņēmumi, veicinot sadarbību ar investoriem un uzņēmumiem, nodrošinot apmācības un popularizējot šos jaunuzņēmumus. Papildus tam, “X-Europe” strādā pie pārrobežu sadarbības veicināšanas starp jaunuzņēmumu un tehnoloģiju ekosistēmām visā Eiropā, lai ļautu iespējām, uzņēmumiem un investīcijām brīvi plūst starp visiem reģioniem. Visi “X-Europe” programmas pakalpojumi ir bezmaksas.

25 programmai izvēlētie jaunuzņēmumi iegūs:

  • Biļetes uz “TechChill” konferenci maijā, kā arī iespēju prezentēt sevi konferences ietvaros.
  • Tikšanos ar investoriem.
  • Sadarbības veidošanas iespējas ar lielajiem uzņēmumiem – jaunuzņēmuma risinājumi varētu būt atbilde lielo uzņēmumu izaicinājumiem.
  • Bezmaksas apmācības klātienē un tiešsaistē, tostarp tirgū atzītās “Growth Tribe” apmācības;
  • Individuālo mentoringu.
  • Publicitāti.
  • Iespēju pievienoties “Design Terminal” (Budapešta) Akselerācijas nedēļai un piekļūt “TechChill” un “TNW” kopienas inkubatoriem.

Pieteikšanās līdz 27. novembrim šeit: https://www.f6s.com/xeuropecohort3/apply

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: