Android TV ierīces nav nekāds retums, bet parasti tās ir no ne pārāk uzticamiem ražotājiem, nav pat īsti skaidrs, uz ko Android TV ierīce ir spējīga.

Xiaomi tikko izziņojis savu Android TV kastīti Xiaomi Mi Box S, kas uzreiz tiks pie Android 8.1 operētājsistēmas, kā arī atbalstīs 4K video un pat HDR video, ja vien tavs televizors ir saderīgs ar HDR. Xiaomi Mi Box S spēs atskaņot arī Dolby un DTS daudzkanālu skaņu.

Xiaomi Mi Box S iebūvētas Google Assistant iespējas un pat Chromecast atbalsts. Uz Xiaomi Mi Box S tālvadības pults atradīsi Google Assistant pogu asistenta izsaukšanai.

Xiaomi Mi Box S darbina četru kodolu (4x Cortex-A53)procesors ar Mali-450 video apakšsistēmu, ierīcei ir 2 GB RAM, 8 GB iebūvētā atmiņa, Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.2, HDMI 2.0a un USB 2.0.

Xiaomi Mi Box S būs iegādājams no 7. novembra par 59 dolāriem. Droši vien GearBest un līdzīgos veikalos ierīce maksās vismaz 10…15 dolārus vairāk.

9 komentāri

  • smart home sadaļas, visticamāk nebūs jāpērk mi gateway, vai gluži otrādi nebūs jāpērk alexa vai google home, lai ar balsti pateiktu komandas gatewayam

  • Pēc oreo apdeita manējais Mi3 uz 10 gadus veca Philips TV aparāte,nevarēja automātiski noteikt ekrāna izšķirtspēju. Pēc katras ieslēgšanas viņš lika minimālos 480p settingus, kurus katru reizi vajadzēja ar rokām mainīt uz pareizo 1080p. Ar nākamo apdeitu to izlaboja. Tagad sākās problēmas ar bluetooth pulti, bieži vien aparāts jārestartē lai pults atkal pieslēgtos.

   • Man tās pašas nedienas ar pulti. No sākuma likās ka baterijas izbeigušās.
    Cerams, ka šamie laidīs vēl kādu atjauninājumu.

 1. Īsti neizprotu šo ziņu. Man ir iepriekšējā kastīte ar tādu pat procesoru, ram un Andri 8 un 4k. Ok, varbūt nav HDR, nezinu :) un daudzkanālu skaņas atbalsts, bet pārējais… Un man nekas negļuko. Būtu ielikuši labāk 2x jaudīgāku un es būtu pirmais kurš pasūtītu. Pašreiz neredzu jēgu.

Ir ko teikt?