Kritiķi Chrome OS dēvē pat “tikai pārlūku, kas nestrādā bez tīmekļa”, tomēr Chromebook klēpjdatori ir ASV ieguvuši milzīgu tirgus daļu. Tiesa, to pamatā nodrošina zemā Chromebook cena, kas spēj lieliski konkurēt ar citiem klēpjdatoriem skolu iepirkumu programmās.

Protams, Chrome OS funkcijas nodrošina dažādi Chrome tīmekļa pārlūka spraudņi, bet šobrīd lietotāji nevar izmantot Office, Photoshop un citas lietotnes. Tikko izskanējusi oficiāla informācija, ka Chromebook datoros nonāks Google Play Store versija, un gandrīz visas Android lietotnes būs uzreiz darbināmas Chrome OS.

Izstrādātāji pie jaunajām iespējām tiks jau jūnijā, lietotāji Google Play Store savos Chromebook datoros ieraudzīs šī gada rudenī. Google Play Store nonākšana Chromebook datoros, visticamāk, kļūs par milzīgu Chromebook un Chrome OS pārdošanas veicinātāju.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KrotowKristaps LācisMatiss Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Matiss
Viesis
Matiss

Pilnīgi sagribējās tagad kādu chromebooku paņemt.

Kristaps Lācis
Viesis
Kristaps Lācis
Matiss
Viesis
Matiss

Šo zinu, bet domā uz šitā tas arī darbosies, kad tas iznāks? Cik saprotu tur googlei maz sakara tajā projektā.

Kristaps Lācis
Viesis
Kristaps Lācis

1.Chrome store darboja, līdz ar to arī appiem vajadzētu darboties.
2.Ja nē, tad:
https://www.reddit.com/r/chromeos/comments/3azslp/update_chromium_os_to_official_chrome_os/
3.Profit!

Krotow
Viesis
Krotow

Chromebook-s patiesībā ir labs risinājums Linux bāzētam darba / weba/ filmu datoram (prasīgām spēlēm būs par vāju). Tāpēc prasās ieteikt Google izlaist modeļus ar 64+ GB SSD un iespēju tur legāli bez grābekļiem palaist Linux native programmas kaut vai no Debian/Ubuntu repozitorijiem. Tādas konfigurācijas hromgrāmatas iegūtu vēl lielāku popularitāti.