Kritiķi Chrome OS dēvē pat “tikai pārlūku, kas nestrādā bez tīmekļa”, tomēr Chromebook klēpjdatori ir ASV ieguvuši milzīgu tirgus daļu. Tiesa, to pamatā nodrošina zemā Chromebook cena, kas spēj lieliski konkurēt ar citiem klēpjdatoriem skolu iepirkumu programmās.

Protams, Chrome OS funkcijas nodrošina dažādi Chrome tīmekļa pārlūka spraudņi, bet šobrīd lietotāji nevar izmantot Office, Photoshop un citas lietotnes. Tikko izskanējusi oficiāla informācija, ka Chromebook datoros nonāks Google Play Store versija, un gandrīz visas Android lietotnes būs uzreiz darbināmas Chrome OS.

Izstrādātāji pie jaunajām iespējām tiks jau jūnijā, lietotāji Google Play Store savos Chromebook datoros ieraudzīs šī gada rudenī. Google Play Store nonākšana Chromebook datoros, visticamāk, kļūs par milzīgu Chromebook un Chrome OS pārdošanas veicinātāju.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Matiss

Pilnīgi sagribējās tagad kādu chromebooku paņemt.

Kristaps Lācis
Matiss

Šo zinu, bet domā uz šitā tas arī darbosies, kad tas iznāks? Cik saprotu tur googlei maz sakara tajā projektā.

Kristaps Lācis

1.Chrome store darboja, līdz ar to arī appiem vajadzētu darboties.
2.Ja nē, tad:
https://www.reddit.com/r/chromeos/comments/3azslp/update_chromium_os_to_official_chrome_os/
3.Profit!

Krotow

Chromebook-s patiesībā ir labs risinājums Linux bāzētam darba / weba/ filmu datoram (prasīgām spēlēm būs par vāju). Tāpēc prasās ieteikt Google izlaist modeļus ar 64+ GB SSD un iespēju tur legāli bez grābekļiem palaist Linux native programmas kaut vai no Debian/Ubuntu repozitorijiem. Tādas konfigurācijas hromgrāmatas iegūtu vēl lielāku popularitāti.