Web Analytics
More
  Reklāma

  TestDevLab aicina piedalīties IT konkursā “Testers Challenge 2022”

  Jaunākie raksti

  Latvijas IT uzņēmums “TestDevLab” aicina piedalīties IT konkursā “Testers Challenge 2022”, kas tiešsaistē norisināsies no 30. septembra līdz 10. oktobrim. Tas ir tehnisks IT erudīcijas konkurss, kura gaitā dalībnieki varēs pārbaudīt savas tehniskās zināšanas un loģiskās spriešanas spējas. Konkursa uzvarētāji, kas pirmie atrisinās visus āķīgos uzdevumus, saņems patiešām inovatīvas balvas.

  “Testers Challenge” konkursu uzņēmums “TestDevLab” rīko jau trešo reizi un pagājušajā gadā konkursā piedalījās gandrīz 1000 dalībnieki. Jāpiezīmē, ka nav jābūt pieredzējušam IT profesionālim, lai varētu piedalīties šajā konkursā un atrisinātu uzdevumus. Uzdevumus varēs atrisināt cilvēki ar lielu uzmanību pret detaļām.

  Reklāma

  “TestDevLab” līdzdibinātājs Andrejs Frišfelds aicina piedalīties šajā konkursā: “Mēs ikdienā uzskatāmi redzam, ka mūsu iecienītās lietotnes un tīmekļa vietnes tiek nemitīgi papildinātas ar jaunām funkcijām un nereti tās nedarbojas kā nākas vai pat rada drošības riskus. Tāpēc arvien lielāka nozīme ir programmatūras testētājiem, kas kopā ar citiem IT speciālistiem strādā pie programmatūras kvalitātes uzlabošanas. “Testers Challenge 2022” konkurss ļauj ikvienam interesentam iejusties programmatūras testētāja ādā un pārbaudīt savas spējas programmatūrā pamanīt kļūdas vai neprecizitātes. Kas zin, varbūt šādā veidā sapratīsi, ka vēlies veidot savu karjeru testēšanas jomā.”

  Dodies uz “Testers Challenge 2022” mājaslapu, lai iepazītos ar konkursa noteikumiem un pieteiktos dalībai šajā konkursā: https://challenge.testdevlab.com

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Dalībnieks
  30.09.2022 23:59

  Forši, bet serveris kurā jāpārbauda atbildes nereāli lago un visu laiku met 500. kļūdu. :D Baigais challenge uz “kurš pirmais”, ja nevar pat uzdevuma tekstu izlasīt. :D

  Laikam kāds nelasa noteikumus un “testē” nepareizo lapu. :D

  Kursors.lv
  01.10.2022 08:44
  Reply to  Dalībnieks

  Sveiks! Jā, mēs negaidījām, ka par šo konkursu būs tik liela interese. Noskriesies lielais trakums, būs labāk un nākamreiz paši būsim gatavāki. Lai veicas tikt galā ar visiem uzdevumiem pirmajam! :)

  Reklāma