Web Analytics
More
  Reklāma

  Jaunās “Fitbit” ierīces nākamgad būs jāizmanto ar “Google” kontu

  Jaunākie raksti

  Pērn kompānija “Google” oficiāli noslēdza elektronikas ražotāja “Fitbit” iegādi. Vienlaikus uzņēmums joprojām izlaiž jaunas ierīces, ko lietotāji var izmantot, autentificējoties ar savu “Fitbit” kontu. Taču drīzumā šajā ziņā šis, tas mainīsies. Lai varētu aktivizēt jaunās “Fitbit” iekārtas un piekļūtu svaigākajām funkcijām, lietotājiem no nākamā gada būs jāizmanto “Google” konts.

  Šie nosacījumi primāri attiecas uz jaunajiem lietotājiem, kā arī tiem, kuri iegādāsies jaunas “Fitbit” iekārtas vai vēlēsies tikt pie jaunām funkcijām. Tikmēr esošajiem lietotājiem no nākamā gada būs iespēja pārvietot savus “Fitbit” konta datus uz “Google” kontu vai arī turpināt izmantot esošās “Fitbit” ierīces un pakalpojumus ar savu “Fitbit” kontu. Lietotāji netiks steidzināti pāriet uz “Google” kontu – ierīcēs, kas iegādātas līdz 2022. gada beigām, vēl vismaz līdz 2025. gadam tiks nodrošināts “Fitbit” konta atbalsts.

  Reklāma

  Izmantojot “Google” kontu, “Fitbit” lietotāji saņems vairākas priekšrocības. Piemēram, vienota autorizācija “Fitbit” un citos “Google” pakalpojumos, augstākās pakāpes lietotāja konta drošība, centralizēta privātuma kontrole un citi labumi, ko “Google piedāvā savos servisos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Karlis
  26.09.2022 12:13

  Cik neinteresanti.
  varbūt vispār ID karti aizstāt ar google kontu?

  Reklāma