Jauns gads, jauni netikumi – Tele2 kārtējo reizi ceļ tarifus. Pēdējo reizi jūtamas izmaiņas mobilo sakaru tarifos bija 2017. gada vidū. Gan jau varam sagaidīt, ka LMT un Bite nenoturēsies, neatņemot mums vēl pāris eiro katru mēnesi.

Tele2 šoreiz cenu celšanu paspējis nodēvēt par tarifu plānu “pilnveidošanu”.

Kas tad tieši mainās? Cenas mainās uz augšu. Tele2 gan cenšas apgalvot, ka par katru patērēto megabaitu tagad maksāsim mazāk. Tele2 Bezlimits tarifa gadījumā šis apgalvojums ir absurds.

“Pilnveidotie” Tele2 tarifu plāni pēc 1. aprīļa:

  • Tele2 1.5 GB – EUR 10.99 (iepriekš EUR 8.49), kas dod +29.5% cenas kāpumu, piedāvājot +1 GB datus Latvijā;
  • Tele2 5 GB – EUR 14.99 (iepriekš EUR 11.99), +25% cenas kāpums, piedāvājot +3 GB datus Latvijā;
  • Tele2 15 GB – EUR 19.99 (iepriekš EUR 16.99), +17.7%piedāvājot +9 GB datus Latvijā;
  • Tele2 Bezlimits – EUR 22.99 (iepriekš EUR 21.99), +4.6%.

Bezlimits tarifu plāna lietotājiem būs iespēja lielākā apjomā lietot mobilo internetu atrodoties Eiropā, kā arī Tele2 ir dubultojuši pieejamo datu apjomu papildu SIM kartei, kas tiek piešķirta Bezlimits tarifa plānu īpašniekiem.

Zemāk lasāma informācija no Tele2 mārketinga ļaudīm:

Kāpēc veicam izmaiņas

Pēdējo piecu gadu laikā Tele2 klientu patērētais interneta apjoms ir pieaudzis 33 reizes. Tas atspoguļo pārmaiņas mūsu dzīvesveidā, jo šobrīd ar internetu mobilajā telefonā varam ērti atrisināt lielu daļu ikdienas jautājumu. Pašlaik jau deviņi no desmit Tele2 pamata tarifu plānu lietotājiem aktīvi izmanto internetu telefonā. Lai piedāvātu mūsdienīgus un aktuālajām tendencēm atbilstošus tarifu plānus, esam uzlabojuši Tele2 pamata tarifu plānus.

Gandrīz 3 x vairāk interneta

No 1. aprīļa Tele2 pamata tarifu plāniem būs pieejams gandrīz trīsreiz lielāks interneta apjoms nekā iepriekš. Neraugoties uz cenu izmaiņām, datu lietošana telefonā tev kļūs izdevīgāka.

Lētāki zvani uz ārvalstīm

Labi jaunumi gaidāmi tiem mūsu klientiem, kuri zvana uz ārvalstīm – saskaņā ar Eiropas Savienības jaunajiem noteikumiem no 15. maija vairāk nekā uz pusi tiks samazināta maksa par zvaniem uz citām Eiropas (EEZ) valstīm. Tas tev dos iespēju sazvanīties ar radiniekiem vai draugiem ārvalstīs daudz biežāk.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
48 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dāvis

Pareizi ir! Par lielākiem tarifiem!

as

Interesanti, vai viņi, līdzīgi kā iepriekš Bite, pārskatīs esošos līgumus, pamatojot, ka Tava tarifa vairs nav, ir cits, Tev jāizvēlas, savādāk Tavs līgums tiek pārtraukts!?

Skābene

Citu operatoru klientiem bite piedāvā tīri labus nosacījumus, ja pārej pie viņiem. Ja nevajag zvanus ārzemēs, tad vispār var dabūt pilnīgu limonādi! Priekš bērniem vispār ideāli!

Edmunds

Man Bite piedāvāja 10GB (tikai LV) pa EUR/mēn

Skābene

Kā jau teicu, pa limonādi, bet tikai LV. :)

Edža (@edzuslv)

ne tikai. Standarta bezlimits ar zvaniem ārzemēs un 8.5 GB ārzemēs tiek piedāvāts pa 7 eur.

Dainis

Bite nekad nav apgalvojusi, kas Tavs līgums tiek pārtraukts. :)

cipans

Jā, pārtraukts netiek, vienkārši sāka iekasēt lielāku cenu, ja nepatīk – nelieto.

Miks

Būtu bijis jauki, ja pie cenu salīdzinājumu, būtu rakstīts ne tikai iepriekšējā summa, bet arī datu apjoms. Izmantoju Tele2 6 GB pa EUR 16.99. Tā tad man būs divi varianti 1. +2 EUR un + 7 GB 2. -2 EUR un – 1 GB (izvēlēšos šo jo tā pat tos 6 GB nekad nesasniedzu) Sanāk es maksāšu mazāk nevis vairāk. Būtiskākās izmaiņas sanāk zemākajam tarifam, un minimāls pieaugums bezlimitam. Bet cik ir bijusi darīšana ar Tele2, viņi ir diez gan draudzīgi, un laiku pa laikam arī sanāk atlaidītes sarunāt.

LAN

Jo vairāk siera, jo vairāk caurumu.
Jo vairāk caurumu, jo mazāk siera.

Aigars Tohters

:) Galvenais lai cenu kāpumam seko arī kvalitātes celšanās – lai spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī pie lielas noslodzes. Pašam nācās atteikties no viņu pakalpojumiem jo tornis nespēja vilkt lielo noslodzi un nets vairāk nebija, kā bija.

Artis

Piever acis kad sapņo.

Kad sākās 4G un 4G+ ēra Latvijā, ar Kristapu pabraukājām Rīgā un Rīgas rajonā, mērot ātrumus. Tobrīd tīkli bija tukši, ātrumi bija tam laikam ārprātīgi augsti.

Šobrīd tīri uz sajūtām – reālie ātrumi nogāzušies 5x, varbūt pat 10x blīvāk apdzīvotās vietās.

TasTur

5x vai 10x? Gribi teikt, ka ātrumi tagad svārstās no 3 līdz 5 Mbps? Kas tā par matemātiku? :)

Artis

Pamēģini kādā dzīvojamajā rajonā 19:00…20:00 darba dienas vakarā pakruķīt internetu telefonā.

Skābene

Tā arī ir, man ar LMT 5Mbs, ar Tele2 2Mbps un ar Bite kaut kas ap 20 Mbps, bet ar visu to ap 22:00 viss pakarās!
Pagaidām mājas internetam izvēlēta BITE, jo acīm redzot mazāk klientu uz 1 torni.

Krotow

Pats arī tici tam ko raksti? Dzīvē tā diemžēl nenotiek.

Mārtiņš

“par katru patērēto megabaitu tagad maksāsim mazāk” – tad jau vajadzēja vienkārši samazināt cenas esošajiem tarifiem, daaa (kā saka angļi). Nu labi, tādu rīcību no operatoriem laikam nebūtu reāli prasīt.

Krotow

Varēja jau atzīties, ka rēķini starptautiskajam trafikam krīžu un inflācijas rezultātā uzkāpuši mākoņos un vadībai vairs nesanāk peļņa par ko pa tropu pludmalēm braukāt.

KKTK

Tak Com Hem nopirka, tagad jāoptimizē visās jomās.

as

Rakstā ļoti laba uzskatāma tabula par % EUR pieaugumu!
Vajag pielikt klāt turpat arī % GB, tipa
Tele2 1.5 GB – EUR 10.99 (iepriekš EUR 8.49), kas dod +29.5% (+2,50 EUR) cenas kāpumu, piedāvājot +1 GB (+200%) datus Latvijā

Skābene

Tieši tā, Zelts bezlimita gadījumā + 1 eur (~4,5%), kas dod 0% datu pieaugumu! Te tev nu bija lētāks internets! Toties sajūta, ka bezgalība kļuvusi vēl bezgalīgāka! :D

a

Un ja salīdzinam jaunos plānus ar vecajiem ar tuvāko interneta apjomu? Zelts 2 GB un 1,5 GB: -25% interneta apjoms un -8% cena. Zelts 6 GB un 5 GB: -17% interneta apjoms un -12% cena. Abos gadījumos interneta apjoms samazinās vairāk nekā cena. Ja lietotāji būtu gribējuši lielāku interneta apjomu ar izdevīgāku cenu, visi izņemot Zelts 6 GB plāna lietotājus to jau varēja iegūt pārejot uz nākošo plānu un interneta apjoma un cenas attiecība būtu bijusi labāka nekā jaunajiem plāniem.

Ivars Dzerve

Neapnika ņaukstēt? Ar visiem jaunajiem tarifiem lētāk nekā LMT. Un ja vēl gribas ņīdēt, paceliet savus 2008. gada rēķinus – man ar visu sekošanu līdzi, lai tikai neaipļāpātos, regulāri bija ap 40 LVL. Un internets telefonā tad i sapņos nerādījās!

Sellanne

Un es bērnībā vispār skrēju draugiem zvanīt uz taksafonu, par 2 kapeikām! Nu un? :D

Renārs

Taksofonā varēja arī bez naudas piezvanīt!😂

a

Gan toreiz, gan tagad telefonu pārsvarā izmantoju internetam nevis zvaniem. Toreiz sanāca lētāk.

Skābene

40LVL varēja saskriet tikai kopā ar IPhone uz nomaksu :D

LMT mini brīvība + neatkarība 17.98€, tas ir daudz?

Skābene

Ko tu lej, LMT mājas lapā nav tāda tarifu plāna “Neatkarība”! :) Ir Brīvība, Brīvība eiropā VIP, MINI, Skolēnam, Jauniešiem un Mājas tālrunis!
Varbūt ir arī tarifu plāns “Minhauzens”!? :)

kr://2ps

Ir sarunu plāns “Mini” par €2 mēnesī.

x

pirkt trubas par kilonaudu – neviens neraud jo tā tak ir manta ko var rokā turēt un citiem rādīt, bet operatoram maksāt – sākas nieze))

Artis

No vienas puses – jā, taisnība. Bet tie paši telefona maksājumi ir ap 30… 35 eur mēnesī par jau ļoti labu trubu. Un telefons tiešām ir taustāma lieta.

x

paskatīsimies uz to tā – auto bez degvielas ir tikai suņa būda. truba bez pieslēguma ir mazliet vērtīgāka – to var izmantot ar wifi, bet atzīsim, ka bez pieslēguma tas ir tikai mazliet labāk par suņu būdu. tāpēc es teiktu, ka tieši pieslēgums un dati ir taustāma manta, bet truba ir tikai palīgrīks lai manta būtu izmantojama.

par trubas un pieslēguma cenu – ok, bet cilvēki maksā 100+ eiras/mēn par degvielu, pat ja auto līzings arī ir, teiksim, 200 eiras.

onyxx89

Ar ātrumu ir galīgi bēdīgi bezlimita mājas internetam vakaros, nu Jelgavā satiksmes ielas rajonā čista, speedtestā D 0,6-4max Mbps, U 0,2-1 Mbps, 6Mbps var dabūt, ja rūterī uzslēdz, lai ņem tikai 3G. Sadevuši te visiem internetu par pusvelti un tīkls pārslogots.

Bite

Šis labs…:)

kr://2ps

Starp citu, kāds ievēroja tādu niansi rakstā, ka no 1. aprīļa? ;) Nez, cik nopietni ir kārtējo reizi uztvert šādas ziņas?

Edgars

Lmt bezlimits 16€ mēnesī 120mb download un 12mb upload speed testā vakarā
Galvenais kāpēc paņēmu lmt, dēļ zonas ko tele2 pat Rīgā nevarēja nodrošināt. Kolēģi darbā ar tele un kameni prasa lai ieslēdzu hotspotu. Gandrīz visur 4g+ pieejams. 🙂

Rikikī

Ū, tev paveicās. :) Man darbs iedeva bezlimita neta LMT pieslēgumu, bet pašam palika privātais Tele2. Domāju, atteikšos Tele2 no neta, pats maksāšu lētāk un būs man paradīze ar LMT. Aprāvos jau pēc pāris stundām, kad Rīgas centrā, pēc tam pie Preses nama un tad Šampēterī nācās ieslēgt teles netu, jo LMT rādīja H+ visās trīs vietās. Pieredze, protams, kā kuram, bet labi ka mam pašam nav jāmaksā par LMT, nejustu ieguvumu un vērtību. Un vispār par komentāriem un rakstu – Arti, Bite arī cels, turklāt LMT arī un tas nav 1.aprīļa joks (loģiski – neviens negrasās “jokot” ar savu… Read more »

Kristaps Skutelis

Redzot, kas par haju notiek pie šī raksta, Bite vakar atsūtīja arī savu komentāru. Es personīgi domāju, ka tarifu celšana ir neizbēgama arī pārējo operatoru gadījumā, bet te vēsturei pielikšu arī Bites komentāru: Arī BITES tīklā mobilā interneta patēriņš strauji palielinās – pērnā gada laikā tas teju dubultojās, sasniedzot uz vienu lietotāju vidēji 6GB mēnesī. Taču esošo pakalpojumu cenas šobrīd celt neplānojam. Turpināsim piedāvāt klientiem bagātīgos tarifu plānus, kas ir pielāgoti viņu vēlmēm un vajadzībām – līdztekus mobilajam internetam tajos iekļauti arī tādi pakalpojumi kā antivīruss, kas darbojas BITES tīklā, ierīces ekrāna apdrošināšana u.c. Vienlaikus turpināsim attīstīt tīklu, lai arī… Read more »

kr://2ps

Pamodās.

lapsis

Kamēr bite vēl attīstās, viņu pakalpojumi domāti tikai pilsētai, jo ir ļoti daudz vietu kur pat sarunāties ir problēma. Teie2 un lmt ir mazāk caurumu.

Skābene

Ja nav kartelis, tad konkurence visu saliks savās vietās!

Andron MacBeton

Es Tele2 sūtu dirst. 1reiz samaksāju par zvanu norvēģim, kurš tepat blakus Liepājā atradās, kaukādu 1€ par minūti. Otrreiz par zvanu uz Nīderlandi vairs nemaksāju. Apnika. Visur izreklamēja ka nu tik būs pa Eiropa velti, tapēc arī pacēla cenas, un tagad shuju, jāmaksā vel dārgāk nekā pirms 10 gadiem. Nu tad arī man shuju nav vajadzīgi tādi perdeļi. Un tele2 ir konkrēts perdeļu kantoris. Tā iet kā šmaras vadībā. Es nekādi neesmu LMT fans, bet… viņiem vienīgajiem ir tāds mini tarifs pa 2€. Tikai protams vajag “derīgu” pasi, lai noslēgtu līgumu. Be nu savs debīlisms ir visos 3 kantoros.

kr://2ps

Kur ir problēma? Atsakies no visa un ej atpakaļ uz drāšu telefonu pie Lattelecom… vai kā viņus tur drīz – par TET sauks?

Andron MacBeton

Kapara drāts maksā aptuveni tikpat cik dārgais mobīlais. Telekoms dara visu lai klienti paši atteiktos. Viņu iekšējā politika tāda – atbrīvoties no visiem kapara drāts lietotājiem.
Bet man nav problēma bez telefona. Neesmu atkarīgais žvankstētājs. Ar e-pastu pilnīgi pietiek.
Kaukad paņemšu LMT mini, bet negribas tērēties pasei.

avon

Mhhh… mudaks bez derīgas pases vēl dzīvo… ;>