Web Analytics
More
  Reklāma

  Godsworn – drīzumā gaidāma latviešu radīta RTS spēle

  Jaunākie raksti

  Caur draugu paziņām un paziņu draugiem pie mums nonākusi informācija par latviešu (precīzāk – latvietes) radītu RTS tipa spēli. Cik var noprast, spēle būs ar latviešu mitoloģijas elementiem, bet reklāmu video par to pārāk daudz nestāsta.

  Godsworn ir klasiska mitoloģiska RTS spēle. Spēle ļauj izbaudīt episku fantāzijas stāstu par ziemeļu krusta karu, kur pagānu ciltis un viņu dievi saduras ar krustnešiem un debesu armijām. Izvēlies dievišķo varoni, pulcē pielūdzējus kopā ar mitoloģiskiem radījumiem un nokauj pretinieku.

  Savvaļas pagānu zemes ir bijušas dievu uzraudzībā tik ilgi, cik pastāv laiks. Nakts karogu nesušās bruņinieku kārtas ierašanās draud sagraut nestabilo savienību. Vai visu nopostīs uguns, vai arī dievišķo un mirušo asinis tiks izlietas, lai pasauli nosargātu?

  Ja man jābūt super godīgam, tas Godsworn spēle atgādina miksli starp Heroes of Might and Magic un Age of Empires. Neesmu gan RTS tipa spēļu fans, pilnībā novērtēt šīs nianses nespēšu pat tad, kad spēle būs jau spēlējama.

  Godsworn spēle būs pieejama Steam jau 28. martā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Lolwart
  06.02.2024 14:58

  Ak jel. Labāk būtu uztaisījuši spēli par vienīgo lībieti ar smadzenēm, Kaupo.

  Krotow
  13.02.2024 12:35
  Reply to  Lolwart

  Pec mīnusu skaita spriežot, stūrgalvīgu muļķu skaits latviešu starpā nevaid miris.

  Vietnieks
  06.02.2024 23:52

  Tas tak latviešu league of legends :D Izskatās interesanti

  Reklāma