Pirms dažām dienām izziņotie jaunie Bites tarifi izraisīja lielu ažiotāžu, jo nu par mobilajiem sakariem vairums operatora klientu maksās vairāk. Tracis ir mazliet pieplacis un kārta nākamajam Latvijas mobilo sakaru operatoram izziņot savus jaunos tarifus, kuru cenas, protams, arī pieaugušas. Es runāju par Tele2!

Iesākumam uzskatei vecie tarifi.

“Vecie” Tele2 tarifi

Un zemāk redzami jaunie tarifi, kas visiem klientiem stāsies spēkā no 01.06.2017. Kā redzam, Tele2 abiem lētākajiem ierobežotajiem datu plāniem pielicis klāt pa 400-500 MB, bet ZELTS 6 GB plānam šajā ziņā izmaiņu nav. Visiem tarifiem saistībā ar viesabonēšanas papildmaksu atcelšanu Eiropas Savienībā, ir neierobežotas sarunas un īsziņas un brīvi lietojami dati ar ierobežojumu atkarībā no izvēlētā tarifa.

Interesanti, ka kā papildus bonusu Tele2 gandrīz visos tarifos dod vēl papildus SIM karti tieši datu izmantošanai gan Latvijā, gan Eiropā. Tādējādi, ja gribēsim pakrāmēties ar otru SIM karti, varēsim iegūt papildus datus savām draņķīgajām Instagram bildītēm. Feini! Es pat paredzu, ka nākamajās preses relīzēs Tele2 leposies ar šādu mākslīgi pieaudzētu klientu skaitu tieši uz šo papildus SIM karšu rēķina. Cenu pieaugums ir no 2.50 eiro līdz 4 eiro atkarībā no izvēlētā tarifa.

Jaunie Tele2 tarifi no 01.06.2017

Vispār tagad ir labi salīdzināt visu operatoru piedāvājumus, jo tie beidzot ir tikuši galā ar nepatīkamo cenu paaugstināšanas procesu. Skatāmies uz Bites šonedēļ izziņotajiem jaunajiem pamata tarifiem.

Ar LMT ir mazliet sarežģītāk, jo šis operators tarifu dala divās daļās. Neierobežotas sarunas Latvijā un Eiropā maksā 12.90 eiro un tad varam piekomplektēt klāt arī datu pakalpojumus, kas tika pārskatīti pavisam nesen.

Tātad, ja mēs gribētu pie visiem operatoriem izvēlēties neierobežotākos tarifus, tad cenas būtu šādas:

  • Bite: 22.50 eiro (5 GB datu Eiropā)
  • LMT: 24.89 eiro (2.51 GB datu Eiropā)
  • Tele2: 21.99 eiro (6 GB + 2 GB datu Eiropā)

Kā redzam, izdevīgākais piedāvājums sanāk Tele2. Pie tam izdevīgākais gan tīri mēneša maksas, gan piedāvātā datu apjoma dēļ. Šajā ziņā LMT kaut kas ar datu piedāvājumu nav riktīgs, jo 2.51 GB izskatās krietni mazāk nekā abiem konkurentiem. Jāsaka, ka šādi tarifi apvienojumā ar SPRK teikto, ka Tele2 tagad ir visātrākais mobilais internets Latvijā, padarīs gaišāku dzīvi Tele2 pārdevējiem.

Protams, ne visiem būs aktuāli bezlimita plāni un patiesība noteikti ir kaut kur “pa vidu”. Katram būs pašam jāsaprot cik daudz un kādus pakalpojumus lietojam un kurš tarifs būs derīgākais.

Tagad visi trīs operatori ir sagatavojušies viesabonēšanas izmaiņām un paredzams, ka šogad pakalpojumu izmaiņām (un to cenu kāpumam) vairs nebūtu jābūt un var izvēlēties vai mainīt savu operatoru.

Ko vispār domā par šiem jaunajiem tarifiem un tas liks pārdomāt sava operatora izvēli?

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
109 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Briedis

Ehh, šie mobilo sakaru karteļi…

normis

O, Tele2 arī ir LTE pārklājums kaut kur? Kaut kur SPRK ofisa tuvumā, cik var saprast?

neJANIS

Vispār jau Tele 2 ir labākais LTE pārklājums. Lauku ciematā man tikai LMT nav 4G, ātrumi pēdējā laikā, cik testēti, man ar Tele 2 ir krietni vai nedaudz lielāki.

normis

Tas bija joks. Tu jau pats zini, ka katrā ciematā ir viens operators, kurš darbojas labāk par citiem … un katrā ciematā tas ir cits operators.

Kristaps Jirgensens

Kur tad tev tas ciemats ir? :D Visur kur braucam ar draugiem, 4g ir visiem kam ir lmt, pārējie ar savu tele2 gaida 5 gadus, kamēr kaut kas atvērsies, ar biti internets pat Rīgā nepastāv.

Martins Baumanis

Tikko nomērīju (Mūkusalas iela) – http://www.speedtest.net/result/a/2827381955
Klusajā centrā arī darbojas un nav ne vainas

Girts

Tur Tele 2 jābūt lieliskiem sakariem, jo viņiem Mūkusalas ielā birojs ;)

Krotow

Tagad divgovīm jāsāk tirgot arī telefoni ar 2 SIM atbalstu :)

Egita

Vakar saņēmu vēstuli no Bites, piezvanīju uz LMT, vakarā jau parakstīju pāriešanu diviem numuriem ar dažādiem tarifiem + pārņēmu uz sava vārda jau saimniecībā esošo LMT mājas internetu. Tā kā kvalificējos “Ģimenes” plānam, tad rezultātā patīkamas atlaides visam, pārklājums ārpus Rīgas un lielākajām apdzīvotajām vietām (ieskaitot bieži apmeklējamos laukus). Šodien bija zvans no Bites, solīja debesu mannu (ti 5GB tarifu par 10eur, bez Eiropas zvaniem un datiem), bet tomēr… kaut kā tā labā LMT zona bieži apmeklētajās vietās nostrādāja labāk.

Artis Ābols

Ui, es domāju, ka Bite ir pamatīgi iegrābusies ar paziņojuma “taimingu”. Visi būs paspējuši apdomāties, aizmukt uz LMT vai ZZ vai Amigo. Cik lasīts un runāts ar darbaļaudīm, neviens, kuram bija kaut mazākā doma kaut kur pāriet, nav palicis pie Bites. Tikai viens cilvēks pateica, ka turpmāk pie Bites 12 eur vietā maksās 8.

x

amigas šodien atsūtīja Labo Vēsti, hehe

Artis Ābols

OK, par Amigām bija zināms, tikai viņiem klientu skaits nekāds, tie pārāk maz klaigā.

Krist2ps 🔗

Amigo jau labi sen zināms, ka daļa klientu pie LMT pāriet :) Kas vainas pensionāram tur “Mini” tarifu paņemt? :)

Midix

Aha. Man un māsai kā mazrunātājiem (un dzīvojošiem ap vietu, kur Bitei nav zonas) līdz šim pietika ar Amigo Zemcenas tarifu zem 5 EUR, bet tagad Amigo draud uzreiz paleciens uz 8 EUR.

Guntis Kalns

Izskatās, ka Amigo priekšapmaksas tarifu pagaidām atstās tādu, kā bija: kaut kāds tur Lielais būs 4,99 eiro uz 30 dienām.

Egita

Un pārgāja arī tādi, kam nebija doma pāriet (piemēram, es).

Artis Ābols

Vismaz es pie Bites turējos tāpēc, ka to izmanto arī ģimene un patīk HD Voice. Bet par jaunajām cenām UN NOLĀDĒTO ATTIEKSMI, lai tak tā Bite dodas… no kurienes nākuši.

Bites pēdējā laika attieksme ir krimināla. Zvana ik pāris mēnešus, uzplijas ar kaut kādiem veciem planšetdatoriem komplektā ar internetu uz “tikai 3 līguma gadiem” un “tikai 19 eiro mēnesī”.

Tāpat arī “citādie” ir tik ierobežoti manevru iespējās, tik nefleksibli kļuvuši pret ilggadīgiem klientiem…

Nikolajs Andumins

Ko gan var gribēt, ja lielākā daļa Bites vadības pēdējā gada laikā devusies atpūtā?

Artis Ābols

Ieteikums sakaru operatoriem! Paņemiet taču valdēs kādu smuku dāmu, ko pagrūst priekšā, kad jāprezentē skumjas ziņas! Šitie (visādu Juru B. un velns sazina kas ir šis k-gs no T2) smīnīgie mūļi izraisa jau mikrovēmienu mutē.

Armadillo

Arti, Jums kā tehnoloģiju parzinātājam un cilvēkam, kurš ikdienā seko līdzi jau nu vajadzētu zināt, ka šis cilvēks ir valdes priekšsēdētājs, un ir tikai normāli ka uzņēmuma galva paziņo par jaunumiem

Artis Ābols

Jā, sarkasmu laikam ir pagrūti nogādāt pa drātīm… Lai arī kā nebūtu, palieku pie sava – paņemam kaut kādu dāmu CFO vai līdzīgā amatā, to arī presei ekshibicionējam.

Lapsinieks

Artis visus drātē ar sarkasmu

x

mana saltā drātētāja sirds strauji iepukstējās….ne jau par valdes dāmu…par to, ne visi ir metušies bezvadu sakaros….jā, drātīs ir spēks!

Skābene

Smuku čiku, kas pasaka, ka džeks, kas nevar atļauties samaksāt Tele2 rēķinu nav nekāds džeks, un smukas meitenes ar tādiem netusē! :D Ja nav naudas rēķinam, nebūs naudas arī restorānam, kino, teātrim un citādām izklaidēm ar smukām meitenēm.

Lapsinieks

šī nav pirmā reize, kad pacel šo aspektu. man ir aizdomas, ka esi klasisks bankomāts, kas grib tusēt ar smukām meitenēm un kuru regulāri slauc :D

Artis Ābols

Kaut gan no otras puses – labi, ka ir ko slaukt.

Lapsinieks

tam ir sava negatīvā puse. ir jau izaugusi vesela paaudze debīlu sieviešu, kas vispār nespēj domāt jebkādās citās kategorijās.

Skābene

Nevajag audzināt bērnus, vajag audzināt sevi, bērni tāpat izaugs tev līdzīgi! Ceru, ka saprati domu!

Lapsinieks

šo domu graudu laikam izmocīji spogulī skatoties. galva nesāka sāpēt?

Skābene

Nevajag jau visus automātiski mērīt pēc savas mērauklas! Man nav kauns uz sevi paskatīties spogulī un galva no tā nesāk nesāpēt! Ļoti žēl, ka tev tik bēdīgi ar to spoguli! :)

Krist2ps 🔗

Varbūt Jums, kursors.lv veidotāji, arī derētu kādu dāmu Jūsu, kungu, kolektīvā kā labu blogeri paņemt? :) Vispār laba doma – būtu interesanti arī dāmu viedokli uzzināt tehnoloģiju jomā.

Uvis Muižnieks

Nesen pārgāju uz Tele2 no LMT, un pat apskatot jaunos piedāvājumus Tele2 liekas labākais. Varbūt tiem kas nekad neizbrauc no LV nepatīkami, bet tādam, kurš mēdz aizbraukt līdz Igaunijai pilnīgi patīkami ka lieto to pašu ārvalstīs ko LV. Ja ir prasme parunāties pie operatora var arī kādus procentus 10% lētāk tarifu iegūt. Par kvalitāte varu teikt, ka audio ir labāks kā pie iepriekšējā operatora,zona tiešām ir pieejama, brīvdienās konstatēju ka Tele2 klientam zona ir 3G/4G un man ar LMT pat Edge pārklājums nebija pieejams zvanu veikšanai/saņemšanai. Tas gan katram ir jāpēta, bet ja pirms pāris gadiem nopietni izvēle bija tikai… Read more »

Edgars

Vispār jau zvanīšanai nav ne kāda sakara ar edge, umts, hspa, hspa+ lte, gprs un vel nez kādām tehnoloģijām. Tās ir paredzētas datu apmaiņai

alus

Parēķinām – LMT Neatkarība + Brīvība – 21,98. Tele2 Bezlimits – 21,99. Bites bezlimits – 22,50. Pārāk interesanti, lai nebūtu interesanti dažiem uzraugiem, I think.

Artis Ābols

Nu gan laiki pienākuši – Bite jau tā visai dārgajam LMT tarifam paspraukusies garām.

davfreim

Lmt ģimenes piedāvājums, ja 2 numuri, tad ~16€ bezlimita viss (1numuram), tikai kursors.lv diemžēl nav kārtīgi salīdzinājuši piedāvājumus…

Kristaps Skutelis

Tarifus salīdzināt gan īsti nav vēlmes. Tas ir aptuveni tikpat interesanti kā skaitīt zāles stiebrus piemājas pļavā. Mani personīgi interesē tikai bezlimita tarifus, tiem tikai arī pievērsu uzmanību.

davfreim

Tie ir bezlimita tarifi, ja neesi 4ever-alone, tad ja ir 2 numuri pie LMT BEZLIMITA viss maksā nepilnus 16€, nevis 22€, kā te salīdzināji.

1numuram jābūt brīvībai + neatkarībai =16€
2. Nr var būt jebkas cita, tai skaitā mājas internets…

Martins Baumanis

Tik un tā tas ir otrs numurs, par kuru jāmaksā – tad kāda starpība. Un tādā garā meklējot gan jau citiem peratoriem arī ir kaut kādi kombo vairākiem pakalpojumiem

Kristaps

Neuztraucies… Resnie ”uzraugi” no visiem 3 tirgus spēlētajiem saņem labus pīrādziņus ;) un viss ir ‘likumīgi!’

Kristaps Skutelis

Vai ir kādi fakti un pierādījumi, kas apstiprina šādu pieņēmumu?

Lapsinieks

nu ja! tā jau letiņi runā pie alus kausa virtuvē!

ek

Kautrīgs jautājums,
Kiprā vai Rumānijā tak arī būs regulējums un viņu simkartēm būs jāstrādā LV.
Nez kādi tur piedāvājumi?.

Artis Ābols

Šo jau kaut kad pirms dažām dienām pētīju. Rumāņi kaut kā nealkst tulkot uz angļu valodu, bet Googles tulks tur var TĀDAS neprecizitātes sataisīt. Rumāņiem bija laikam švaki ar mob.datiem. Īsti neierobežotu plānu neatradu, bet varbūt arī tas maksāja pāri pa 26 eur. Neatceros.

Reku ir pilna liste, var iet cauri!

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mobile_network_operators_of_Europe

wils

Kā pie bāleliņiem igauņiem? Tos parasti min, kā lētākos EU.

Artis Ābols

Izmisušākie lai pēta. Es tik uzmetu aci situācijai – pie mums tagad varbūt ir kāds eiro zem kaimiņu cenām, bet mob.internets tāpat pie mums izskatās nepārspējams bezierobežojumu ziņā.

Skābene

Tagad jātais a salīdzinošos tarifu testus visiem operatoriem, lai noteiktu kurš tad ir visizdevīgākais! :)

Kristaps Skutelis

Jā, vari tā darīt :)

KKTK

Pābēdzēji! Ko iepriekš pārbēgot par ietaupīto naudu nopirkāt? Kādu salu Malaizjiā? Lidmašinu? Nu labi, bet tagad pērejot pie LĒĒĒĒĒtākā – kādi šoreiz ir plāni? Ceļojums kosmosā?

Lapsinieks

cepums!

Martins Baumanis

Materiāli neko daudz, bet attieksmi gan …
Biju LMT klients kādus 12 gadus, un par savu lojalitāti samaksāju ar dārgākiem tarifiem un tekstu “ja nepatīk, ir citas kompānijas” + neskaitos vēl šādus tādus kasjakus, pēdējos gadus LMT bija superiedomīgi

Skābene

Precīzi pateici!

KKTK

Tieši tā! Ar savu naudu tu atbalsti firmu, tās radīto tēlu, attieksmi pret tevi un citiem un visu to ko firma sponsorē (tāpēc boikots Kaksimai, BTW). Vēl var skatīties uz uzņēmuma patiesā labuma guvējiem, un tad izdarīt izvēli. Bet tad varētu gadīties, ka vispār nav izvēles – nekādas :)

Taču komentāros pārsvarā cilvēki mērās ar torņiem salīdzina cenas… Es zinu dažus kas ik pa 3 mēnešiem mainīja sim kartes.

Skābene

Runa ir par attieksmi! Var dzīvot mājā, ko apsaimnieko Rīgas namu pārvaldnieks un var pamainīt apsaimniekotāju uz privātu kantori vai nodibināt biedrību! Vai aizejot no Rīgas namu pārvaldnieka uzreiz aizlidosi kosmosā!? Nu ne taču! Bet attieksme gan mainās! Ja tev patīk kad tev ķēza uz galvas, vari arī turpmāk noliekt galvu un ļaut ķēzīt virsū!

Aldis

un ko ieguvi maksājot vairāk?

Ēriks Šaltenis

Sūds par jaunajām cenām. “Krutāka” ir apiešanās ar vecajiem tarifiem.

“Jūnijā tarifu plāns “Zelts” tiek slēgts. Jūnija laikā tiksi pārcelts uz jauno tarifu plānu “Zelts 2 GB”, abonēšanas maksa 11,99 EUR mēnesī, iekļauti pakalpojumi Eiropā.
Esošā tarifu plāna abonēšanas maksas atlaide tiek saglabāta. Pārcelšanas dienā nosūtīsim tev informatīvu īsziņu.”

Man 9.23€ maksā vecais zelts vienam no numuriem. mļin par 3€ palielināt ciparu,…

oga

“Tādējādi, ja gribēsim pakrāmēties ar otru SIM karti, varēsim iegūt papildus datus savām draņķīgajām Instagram bildītēm”

mazliet nekorekts teikums …

Ēriks Šaltenis

Toties ideja par otru sim karti ir absurda.

Martins Perkons

Vismaz LMT gadījumā visa šīs Eiropas regulas ieviešana ir mazliet viltīgāka: tātad “pa vecam” brīvība (gan fiziskām personām, gan juridiskām) bija 10eur t.sk. PVN, un neatkarība arī bija 10eur t.sk. PVN, kopā 20eur. Tagad pa jaunam LMT fiziskajām personām šis komplekts maksās 25eur t.sk. PVN, juridiskajām nepilni 29eur t.sk PVN. Juridiskiem klientiem normāls preces cenas pieaugums par 43% :)))) Reklāmās cenas ir identiskas: Neatkarība par nepilniem 12eur, tik atšķirība, ka fiziskai personai ieskaitot PVN, juridiskai neieskaitot. Esmu subjektīvs, bet man liekas, ka pārlieca nūju ar šādu gājienu.

Jānis

Juridiskai personai mazliet vairāk internets Eiropā pie bezlimita Neatkarības 3.04GB vs 2.51GB.

Martins Perkons

Tie 4 eur, kas juridiskai kopā (brīvība+neatkarība) sanāk dārgāk nekā fiziskai ir sīkums, tik, manuprāt, nav forši, ka līdz šim “caurspīdīgākā” un saprotamākā kompānija arī sāk ieviest mazās viltībiņas, tipa turpmāk arī mūsu piedāvājumus lasi 2x un pārrēķini pats. Un tāpat tie papildu 500Mb = 4eur saskaņā ar aktuālo cenrādi par papildu internetu, ja nu kādam pietrūkst. Pieņēmums, ka visiem pietrūks katru mēnesi tāds spēcīgs. Bet jebkurā gadījumā man LMT patīk, vismaz pagaidām :)

pirx73

Te princips vienkāršs – visi mājās sēdētāji, gan privātie, gan juridiskie maksās par tiem, kuri braukās un izmantos šos pakalpojumus ārzemēs.
Analoģiski kā veselības apdrošināšanā – veselais maksā par slimo.

Lapsinieks

gandrīz, bet ne gluži. fiška tāda, ka tev nevar uztaisīt lēto=vietējo. viņam OBLIGĀTI jādarbojas visā EEZ par TĀDU PAŠU maksu.

Lapsinieks

forši, ka ir 3 raksti – katrā loveri un heiteri var pačīkstēt. Ir viena lieta, ko nesaprot čīkstētāji: nav un nebūs lētāk. mobilie sakari ir vāveres ritenis – visu laiku jāgāž iekšā nauda. tas nekad neapstāsies. eto raz. gribi vai negribi, bet eiropas regula nosaka, ka tev būs runāt tikpat lēti jebkur eiropā – kā mājās. tev nemaz nevar uztaisīt tādu fišku – pa kapeikām, bet bez ārzemēm, jo ja nu tomēr sanāk kaut kur aizbraukt – ko tad brēksi? a brēksi, ka regula nosaka – davai man tik pat lēti. tu vari nopirkt trubu pa štuku un čīksti par… Read more »

Kapeika

Kādi rubļi, tu vēl padomijā dzīvo? Beidz takš lobēt tos sakaru operatorus, visi viņi ir naudas kāri nagu maucēji! Nākamā gada pārskatos peļņa augs griezdamās!

Lapsinieks

varētu padomāt, ka kaut kas mainīsies, ja pačīkstēsi internetā :D

bombelats

Ja Tu esi Māte Terēze un visu dari nesavtīgi un par vēdera tiesu, tad Tavu peļņas gūšanas ienīšanu saprotu.

Mārtiņš

Nekorekts salīdzinājums, ir arī http://www.amigo.lv kā 4tais lielākais operators, kam arī ir bezlimits pa 19.98 eur

Kristaps Skutelis

Nebiju pamanījis, paldies par norādi. Paskatīšos.

Lapsinieks

ja amigo ir ceturtais lielākais opis LV, tad jau arī zetla voblu var saukt par piekto lielāko.

geksis

zelta plekste = tele2 to es tev varu apgalvot, kā tele2 (plekstes) klients ir trīs numuri (divi ZZ viens tele2) – rēķins viens (klienta Nr. viens). Līdz ar to pleksti nevar pat gribēdams nosaukt par piekto operatoru.
Bet amigo nav saistīta ar citiem operatoriem (vabūt maldos).

Lapsinieks

SIA ZetCOM, Ropažu iela 6, Rīga, LV-1039
LMT meitas uzņēmums. zmanto LMT infrastruktūru.

Александр Трофимов

Tur nav nekāda īsta bezlimita, nav ne vārda par Eiropu.
«Neierobežots internets Latvijā. Zvani un īsziņas uz lielākajiem tīkliem Latvijā bez ierobežojumiem»
internets Latvijā (!!!)
uz lielākajiem tīkliem Latvijā (!!!)

Mārtiņš

Nē, nu cilvēki mīļie – lasīt protam?!
Tarifu plānā iekļautās vienības vari izmantot gan Latvijā, gan EEZ valstīs, zvanot un sūtot īsziņas uz Latviju un vietējiem numuriem. EEZ valstīs pieejamais interneta apjoms ir 4,19 GB.

Александр Трофимов

«Tarifus uz citiem tīkliem Latvijā skaties šeit»
«Tarifus atrodoties citās valstīs skaties šeit»
Nav bezlimita pat SMS un sarunās Latvijā. Man Tele2 piedāvā zvanīt bezmaksas pa visu ES.
«Zvans uz visiem tīkliem ES/EEZ 0,00 €»
«Zvans uz visiem tīkliem Latvijā, atrodoties ES/EEZ valstīs 0,00 €»
«Zvans uz ES/EEZ valstīm, atrodoties jebkurā ES/EEZ valstī 0,00 €»
Sajūti starpību. Nekādu tev lielāku tīklu. Un «iekļauts internets, atrodoties ES/EEZ valstīs 6 GB»

2.01 EUR starpība.

battleborn

Jāpaņem kāds tarifs zem 5cīša un japriecajas. Vairs negribas nekādu sērfošanu internetā par tādām summām. Ja varētu ,tad vispār atteiktos no šadiem pakalpojumiem,bet mūsdienās tas būtu pārāk sarežģīti ,un paļauties tikai uz wifi& e-pastu būtu īsts izaicinājums. Varbūt varētu pat izaicināt kadu no kursora galvām. Vai vispār tas mūsdienās ir izdarāms… atteikties no pašsaprotamā

davfreim

Nu nav jau viss pastāstīts kā reali ir, ja tev ir 2 nr pie LMT, tad bezlimita internets+zvani = 15€, kas ir lētākais variants.

Lapsinieks

un ja vēl ir bērns – tad līdz 18 – 9.99 bezlimita sarunas+bezlimita internets

x

bērnam inetu trubā vispār nevajag, tikai muļķības patērē.
svētdien fāters uz pusstundu ieslēdz rūteri – laba daudz nevajag!

Lapsinieks

muļķi. visa klase komunicā vacapā. tev ir bērni?

x

pag, tu pirmais sāki – bērniem pērc huaveja lite versijas.
visiem klasē normālas trubas, a tavējiem apgraizītās.

Lapsinieks

Bļāviens, tu tiešām domā, ka es nezinu kādas bērnu klasesbiedriem trubas?

Kristaps Skutelis

Tu uzskati, ka maziem bērniem jāpērk aktuālie flagmaņi? Aha, kā tad! Ar lite versijām viņiem jau padaudz.

Lapsinieks

tā kā man bērni lielas sakritības dēļ mācās pa pusei privātā skolā ar oi oi oi kādiem bērniem, tad varu ziņot, ka visa tā kruto trubu štelle ir baigi uzpūsta. lite versijas ir baigi ok. ļoti daudziem – vecāku mantojumā atstātie nesvaigie flagmaņi. bet varbūt citas vērtību sistēmas, jo skolas laikā (ieskaitot starpbrīžus) telefonus no somām ārā vilt aizliegts; defoltā tiek atņemts un vecākiem jābrauc pakaļ.

Kaspars B.

Varu spriest tikai par to operatoru, kuru pats ilgus gadus lietoju, t.i. Bite. Kādreiz paķēra ar to, ka tik tiešām bija “citāda kompānija”, cita pieeja klientiem, Kaspars Misiņš teicami darbojās kā Bites Twitter seja, visādi citādi patīkami sīkumi, bet tagad tas viss kaut kā šķiet pagaisis. Nē, nav slikti, bet uz abu pārējo operatoru fona tā īsti vairs neizceļas. Šķiet, ka kādu laiku atpakaļ Kristaps secināja to pašu – tātad ne man vienam tāda sajūta. Par cenu kāpumu arī nav tik liela bēda, iemesli arī saprotami, tomēr ir tāda nelāga “uzmetiena” pēcgarša mutē dēļ tā, ka līdz ar šo visu… Read more »

davfreim

Lietoju LMT, jau no pirmsākumiem, agrāk bija dārgākais, tagad pēc pārmaiņām palika lētākais variants, zonas problēmu nav, internets dara visu ko vajag, jau vairākus gadus lietoju hotspotu, kad aizbraucu uz laukiem, tagad pat laukos ir LTE, velc visu ko gribi, neko neviens nelimitē, ir notērēti 200GB pa mēnesi, šomēnes 80gb, nav nekādu problēmu. Pat online spēles spēlēju ar 55ms. Neredzu iemeslus par ko sūdzēties :)

Kristaps

Man Bitē online spēlēs brīvdienu vakaros max 50ms! Darbadienās normāli 20-30ms ;) Rīgas centrs gandrīz pilna ‘4G+’ zona. Un nezinu, par ko visi čīkst, bet apcirpuši mani ir vienu reizi(4G bumu laikā, ka tikko izlaida un visi metās torrentos caur mobīlajiem datiem t.sk. arī es un ta viņiem centrāles karstas bij drošvien) Vienu reizi apgrieza, zvanīju, teicu ka jā izmantoju p2p servisus, pakratīja man telefoniski ar pirkstu, ka īsti nedrīkst viņus izmantot jo ļoti noēd traffiku, atslēdza atpakaļ un kopš tā laika nav vairs limitējuši. Vēl pirms 2 dienām ‘nokačāju’ 40gb failu vienā vakarā, kamēr lietoju internetu as usual, viss… Read more »

davfreim

Ar to, ka nekad LMT neko nav limitējis un nesalīdzināmas lietas ir Rīgas centrs un privātmāja laukos, meža vidū. Par Bites un Tele2 limitēšanu ir gan te rakstīts, gan youtube vietojo vlogeru video.

Un tagad Bite ir dārgāka par LMT… Un nav bezlimita zvani ārzemēs.

bombelats

Tāpat kā @davfreim, pieslegums gadu gadiem pie LMT. Pilnīgi piekrītu viņa rakstītajam. Man dzīvesvieta ārpus pilsētas, tad mājas internets ir LMT, kā ari klāt viedTV. Mūsdienās visi ir pietiekami tehniski spēcīgi, caurumi zonās katram savā vietā. Agrāk tarifi bija augstāki kā citiem, bet zona reāli labāka, ņemot visu Latviju, tagad zonas visiem puslīdz vienādas un cenas ar. Nu man nav arī pamata sūdzēties par attieksmi vai iedomību. Visas ķibeles, kas bijušas ir ātri un bez problēmām atrisinātas.

banana

Nu ko lmt un bite klienti… gaidam no tele2 zvanus, kur atkal slavēs sevi, cik viņi ir labāki un meiģinās ievilināt tevi 2 gadu līgumā piedāvājot VISU! Pagājušajā Bites tarifu celšanā viņi man 3x nedeļā bombija līdz man apnika un normali parunāju ar viņiem.. Kādu pus stundu pļukstēju.. Īsumā – Zelts6 vai bezlimita tur pa kād 3€ lētāk! Teicu ka neizmantoju tik daudz internetu, tad nofiksejāmies uz Zelts2, sākumā piedāvaja pa 9.99€/mēn uz 24mēn, tad pa 5.99€/mēn uz 24mēn, tad pa 3.99€/mēn pirmos 6men + 2gad līgums un beigās jau piedāvāja to ‘Zelts2’ pirmo pusgadu pa 1.99€ pēctam standarta cena… Read more »

Geezaa1

Ak tu vecais dūrainis-tukšrunis, tak jau sen izlemts ka drīkst tikai saviem klientiem zvanīt!

$$$

Visi pēc kārtas. Šis nav konkurences pārkāpums, ja visi reizē ceļ cenas kā sarunājuši??

Kristaps Skutelis

Vai vienmēr, kad kaut kas notiek “vienlaicīgi”, iestājas konkurences pārkāpuma gadījums?

Garaisezis

comment image

kaut kā baigi dārgi, taja pašā Anglijā cenas no three.co.uk ar ieklautu bezlimeta lietošanu eiropā.

Lapsinieks

a Tu “terms of servises” palasīji? Tavs “all you can eat” plāns pa 30 eiro – limitētas sarunas, kā hotspotu izmantot nedrīkst, un pamēģini ar šito filmas no torentoem pavilkt!

Garaisezis

tev gan švaki ja tikai ir telefons ar ko filmas no torentiem lādēt! Šie ir tikai priekšapmaksas karšu dati. Pieslēgumam ir savādāk. All you can eat un uz hotspot 30GB… jeb arī 12GB lētākajam tarifam. Sms vairāk par 5 neizmantoju mēnesī, man ir watsapp un 5000min ir pietiekami.
Tagad uz katra stūra ir wifi, kur problēmas.

Lapsinieks

Laab dzinča, nekasies

P.

Es neticēju, ka tas ir iespējams, pāris gadu laikā tarifus uzcelt 2x.
Neticēju arī, ka ir daudz tādu, kas gatavi par mob sakariem maksāt vairāk kā 20 EUR/mēn.
Un, – jā. Šis viss tiešām izskatās pēc karteļa vienošanās. Jo vienam no lielajiem operatoriem (Piemēram, LMT) tagad nākt klajā ar skaļu paziņojumu “Mēs cenas necelsim” nozīmētu pamatīgu klientu apjoma zudumu Bitei un Tele2. Bet kaut kā tādu paziņojumu nedzirdu.

Lapsinieks

ješčo ņe večer.

Konstantīns Mikuckis

Tele 2 bankrotēs jo vairums pariet uz LMT un Biti jo var samaksat vairak bet sanem ari labu servisu un kvalitāti!Iesaku salidzinat nevis cenas bet sūdzibu skaitu kur Tele 2 ir neparspēts favorīts

Kristaps Skutelis

Kur var apskatīt šīs sūdzības?

Lapsinieks

laikam rūpīgi jālasa delfu komentāru sadaļa :D

svimart

Kopš 2 gadi atpakaļ pārgāju uz tele2 no lmt, ( biju klients lmt no 1999.) nevienu reizi nekādu problēmu…. arī ar mob. internetu mājai. Lmt gan šad tad uzzvanīju.

Martins Baumanis

Man ir tieši pretēja pieredze. LMT labais serviss ir nesenais regulārais captcha, vācu reklāmas, positivusā katru gadu nezona , numuru atslēgšana ārzemēs utml. ?
3 gadu laikā kopš esmu pārgājis uz Tele 2, nekas no augstākminētā nav bijis aktuāls .
Un nav jau tā ka es būtu baigais fans Tele2, vienkāršī ir pietiekoši daudz pieslēgumu pašam, vecākiem/vecvecākiem, kolēģiem, draugiem, līdz ar to var salīdzināt visus operatorus praksē vienās un tajās pašās vietās + atsauksmes.

nesmuki

Latvijas iedzvotąji saldzinot ar kaimińiem igauńiem paliek muļķos, 17.99 euro 1000min skandinavijā ( Šveice, Norvēģija, Zviedrija uutt) Tele2 tarifu plans 5Gb https://tele2.ee/ru/teenuspaketid/pohja-ja-baltimaade-pakett-5gb

kaut ka nesmuki tas viss…

Kristaps Skutelis

Tas taču ir šausmīgi specifisks un dārgs tarifs. Ko tajā atradi saistošu? Tur pat nav zvanu/datu Eiropā.

as

Kāds ir salīdzinājis “parasta cilvēka” tarifu plānu: 300 minūtes un 2 GB interneta? Man tie bezlimita nav vajadzīgi, zvanu un izmantoju internetu, kad nepieciešams, nevis bezlimitā

Jānis

Lasu rakstu no zviedrijas un pavidu rakstam reklāmas baneris pa tēmu. Parāvu vaļā. Standarta Eiropas cenas un datu apjomi salīdzinājumam. Nu nav pie mums lētāk!
http://www.vectonemobile.se/erbjudande/sverige-sparpaket.aspx

Guntars K

Neredzu par ko gan būtu jāmaksā Tele2 vairāk. Uz manu jautājumu par viņu solītu stabīlo 4G Tele2 pārklājumu kartē, kad neatradu tur pat 2G pārklājumu, atbildēja, ka nav tajā vietā arī plānots uzlabot tīklu. Un te akcents uz to, ka tas ir pagasta centrs, kur pārklājuma kartē rāda pat 4G , bet 2G tīkls vispār jēdzīgs parādās tikai 4 km attālumā izbraucot no pagasta. Karte vairāk kā skaidrs, ka melo, bet Tele2 savu nepārklājību neatzīst.