Web Analytics
More
  Reklāma

  “Snapchat” jaunā funkcija “Dreams” ļauj lietotājiem izveidot unikālas pašbildes

  Jaunākie raksti

  “Snapchat” jau labu laiku piedāvā dažādas funkcijas, kuru pamatā ir mākslīgais intelekts (MI), piemēram, tas pats MI čatbots “My AI“. Viena no jaunākajām ir ģeneratīvā MI iespēja “Dreams”, ar kuras palīdzību lietotāju pašbildes, klāt piejaucot papildinātās realitātes efektus, top par unikāliem attēliem, kas “lietotāja personību pārvērš jaunās identitātēs”.

  Jaunā funkcija atrodama “Snapchat” sadaļā “Memories”. Tālāk lietotājam jāuzņem vairākas pašbildes tā, lai seja tiktu parādīta no dažādiem leņķiem. Pēc tam lietotne uztaisīs attēlu sēriju dažādās tematikās, piemēram, ceļošana laikā, alternatīvais visums, nāriņa jūras dzelmē, Renesanses laiks utt. Lietotāji bez maksas iegūs pirmo “Dreams” pakotni, kurā ir astoņi attēli. Savukārt katrs nākamais bilžu komplekts izmaksās 0,99 USD.

  Reklāma

  Avots: Snapchat

  Jaunā funkcija sākotnēji pieejama Austrālijā un Jaunzēlandē, taču, pēc “Snapchat” teiktā, tuvāko nedēļu laikā tai jānonāk pie lietotājiem citviet pasaulē.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Normunds
  30.08.2023 10:30

  But why?

  Krotow
  30.08.2023 14:17
  Reply to  Normunds

  Īslaicīgas figņas, kas ļauj klientiem izākstīties par viņu pašu naudu. No otras puses labāk lai taisa jancīgas bildes, nevis pa stūriem nodzeras.

  Reklāma