Web Analytics
More
  Reklāma

  Ikvienam pieejams “Snapchat” MI čatbots “My AI”

  Jaunākie raksti

  Marta sākumā rakstījām par to, ka “Snap” pievienojas citiem tehnoloģiju gigantiem un uzmeistarojis savu mākslīgā intelekta (MI) čatbotu “My AI“, ko eksperimentālā veidā palaida “Snapchat” lietotnē. Sākotnēji jaunais risinājums bija pieejams “Snapchat+” maksas abonementa lietotājiem, taču tagad uzņēmums to bez maksas piedāvā ikvienam lietotnes izmantotājam.

  “My AI” tiek darbināts uz daudziem zināmā MI čatbota “ChatGPT” bāzes. Tas atrodams lietotnes sadaļas “Chat” augšgalā. Robots spēj atbildēt uz ikdienišķiem jautājumiem, dalīties ar idejām, sniegt padomus. Piemēram, lietotājs no čatbota var saņemt ieteikumus restorāniem un citām aktivitātēm, pamatojoties uz to, kas ir populārs programmā “Snap Map”. “My AI” spēj reaģēt arī uz “Snapchat” ievietotajiem video un foto. Uzņēmums norāda, ka šobrīd MI čatbots spēj atbildēt vienīgi tekstveidā, taču vēlāk tas būs spējīgs reaģēt, izmantojot savu ģenerēto mākslu. Šī funkcija gan paliks pieejama tikai “Snapchat+” lietotājiem.

  Reklāma

  Avots: Snap

  Teju divu mēnešu laikā “Snapchat” čatbots kļuvis diezgan populārs lietotāju vidū, kuri ar robotu apmainās ar diviem miljoniem ziņu dienā. Vienlaikus risinājums jau saņēmis arī savu daļu kritikas. Ziņots, ka “My AI” iesaistījies nepiedienīgās sarunās un sniedzis apšaubāmus padomus pētniekiem, kuri uzdevušies par pusaudžiem. Tiesa, šādas MI čatbotu ēnas puses nav nekas svešs, un uzņēmumi strādā, lai tās novērstu.

  Vēl jāpiezīmē, ka “Snapchat+ izmanto nu jau vairāk nekā trīs miljoni lietotāju. Tas ir salīdzinoši daudz, ņemot vērā, ka abonements tika palaists vien pirms nepilna gada.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma