Web Analytics
More
  Reklāma

  LinkedIn varēs apstiprināt, ka cilvēka norādīta darba pieredze ir īsta

  Jaunākie raksti

  Microsoft papildinās sociālo tīklu LinkedIn ar savu digitālās identifikācijas tehnoloģiju. Tā ļaus pārliecināties, ka cilvēks tiešām strādā tur, kur norādījis savā biznesa profilā.

  LinkedIn piedāvās jaunu darbavietas verifikācijas sistēmu, balstoties uz Microsoft Entra Verified ID, kas nosūtīs speciālas pilnvaras. Darbinieki no tiem uzņēmumiem, kas piedalās programmā, redzēs paziņojumu LinkedIn sistēmā, lai apstiprinātu šīs pilnvaras. Kad tas tiks izdarīts, speciāla atzīšanas zīme parādīsies lietotāja profilā.

  Reklāma

  Vienkāršākiem vārdiem sakot, Microsoft ir sistēma, caur kuru uzņēmumi reģistrēs savus darbiniekus, kas tālāk būs spējīga šo informāciju salīdzināt ar LinkedIn, un to apstiprināt. Tas darīts ar mērķi, lai uzlabotu digitālo drošību un uzticamību interneta vidē gan privātiem lietotājiem, gan uzņēmumiem. Uzņēmumi varēs nosūtīt šo informāciju ar jebkuru Azure AD abonēšanas plānu.

  LinkedIn šobrīd sastāda gandrīz 7% no Microsoft ieņēmumiem, un sociālais tīkls tika iegādāts 2016. gadā. Šāda darba vietu autentifikācija noteikti cels vietnes uzticamību, un to vēl vairāk varēs izmantot jaunu kontaktu un darbavietu meklēšanā. Šai darbavietu pārbaudei LinkedIn platformā jau pieteikušies tādi uzņēmumi kā Accenture un Avanade, un, protams, pats Microsoft.

  Avots: Geekwire
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma