Web Analytics
More
  Reklāma

  “Accenture” plāno atlaist 19 000 darbinieku

  Jaunākie raksti

  Pērnā gada beigās un šogad virkne tehnoloģiju uzņēmumu pieņēmuši sāpīgo lēmumu par darbinieku masveida atlaišanu un izmaksu samazinājumu dažādos biznesa segmentos. Bažas par globālās ekonomikas lejupslīdi nav pazudušas, tāpēc arvien jauni uzņēmumi paziņojuši par darbaspēka korekcijām. Šoreiz tas ir konsultāciju uzņēmums “Accenture”, kas informējis, ka tuvāko 1,5 gadu laikā likvidēs 19 000 jeb 2,5% no visām darbavietām.

  Uzņēmums ne tikai paziņojis par darbinieku atlaišanu, bet arī nākamajā finanšu gadā prognozē zemākus ieņēmumus un peļņu nekā iepriekš cerēts. “Accenture” norāda, ka nākamajā finanšu gadā prognozē ieņēmumu kāpumu 8 – 10% robežās, iepriekš paredzot, ka ieņēmumi varētu sasniegt pat 11% atzīmi, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Iepriekšējais “Accenture” finanšu gads beidzās 2023. gada februārī, kura laikā uzņēmums strādājošo skaitu palielināja par 38 000, ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu pēc “Accenture” pakalpojumiem un risinājumiem. 

  Reklāma

  Savu lēmumu par darbinieku atlaišanu “Accenture” pamato ar globālajiem ekonomiskajiem apstākļiem, ieskaitot inflāciju un no tās izrietošo klientu piesardzību. Daudzos pasaules tirgos joprojām pastāv ievērojama ekonomiskā un ģeopolitiskā nenoteiktība, kas ir ietekmējusi un var turpināt ietekmēt arī “Accenture” biznesu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma