Reklāma

Sasniedzot 200 miljonus abonentu, Netflix nāk klajā ar jaunu funkciju

Jaunākie raksti

Xiaomi laiž pārdošanā Mijia 610 L Rock ledusskapi

Xiaomi Ķīnā uzsācis pārdot Mijia Refrigerator 610 L Rock ledusskapi. Mijia Refrigerator 610 L Rock ledusskapim ir 20 nodalījumi...

Bentley saviem modeļiem ieviesīs “Azure” versiju īpaši komfortablai braukšanai

Luksusauto ražotājs Bentley paziņojis, ka savos modeļos tas ieviesīs "Azure" versiju - tas nav jauns modelis, bet gan aprīkojuma...

Tesla piesakās papildus zemesgabalam, lai paplašinātu rūpnīcu Berlīnē

Elektroauto ražotājs Tesla pieteicies iegādāties "Gigafactory Berlin" pieguļošo zemesgabalu, autoražotājam jau plānojot rūpnīcas paplašināšanās darbus. Šadas ziņas izplatījuši vācu...

Marks Zakerbergs: “Meta” metaversa projekts tuvākos piecus gadus izmaksās ļoti dārgi

Nav nekāds noslēpums, ka metaversa kā iekļaujošas virtuālās pasaules izveide izmaksās ļoti dārgi. Daudzi uzņēmumi, ieskaitot "Google", "Microsoft", "Meta"...

Vai un kā paaudzes īpatnības ietekmē finanšu paradumus?

Viena no jomām, kur diezgan labi var aplūkot atšķirības dažādās paaudzēs, ir finanses. Šobrīd, kad tehnoloģijas attīstās straujāk nekā...

Kompānija “Netflix” turpina aktīvi konkurēt ar tādiem pakalpojumiem kā “Disney+” un “HBO Max”, sniedzot lietotājam pēc iespējas dažādāku, unikālāku un patīkamāku satura skatīšanās pieredzi. Līdz ar apaļu 200 miljonu abonentu skaita sasniegšanu, kompānija nākusi klajā ar vēl vienu jaunu iespēju – ļaut “Netflix” izvēlēties filmu lietotāja vietā, balstoties uz iepriekš skatītā vēsturi.

Skatītājs būtībā varēs izlaist pārlūkošanas sadaļu un ietaupīt vairāk vai mazāk apaļu stundu laika, ko parasti atvēlētu tikai īstās filmas izvēlei vien. Īstā vakara filma nu būs viena pogas spiediena attālumā, ko “Netflix” nejauši izvēlēsies, ņemot vērā lietotāja skatīšanās paradumus. Pagaidām vēl nav atklāts, kā tieši šo jauno funkciju sauks, bet var minēt, ka tas būs kaut kas saistībā ar “shuffle” (angliski – sajaukt).

Pēc “Netflix” teiktā – jaunā funkcija tiks pievienota šī gada pirmajā pusē. Vienlaikus jāsaka, ka tā nemaz tik 100% svaiga arī nebūs. “Netflix” arī iepriekš izmēģinājis dažādas šīs funkcijas variācijas, kas acīmredzot bijis veiksmīgi, jo tuvākajos mēnešos tā būs pieejama klientiem visā pasaulē.

AvotsGizmodo

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
11 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis Putra
21.01.2021 11:11

Kādas 2 nedēļas šī funkcija jau pieejama.

Kaspars
21.01.2021 11:54
Reply to  Jānis Putra

Pat ilgāk. Pasniedz kā baigo jaunumu :D :D :D

Andis
21.01.2021 12:34

Funkcija jau pieejama kādu laiku, bet personīgi liekas, ka lielākais sviests pasaules vēsturē:)) Tieši filmas/seriāla izvēle padara šo TV izklaides veidu kaut cik “jēdzīgu” – esi spiests galvā izveidot viedokli par kritiķu vērtējumiem, režisoriem, aktieriem, savilkt kopā ar lasītajām grāmatām, etc, un izvēlēties sev tajā brīdī noderīgāko. Tieši tas pats ar Spotify recommended songs vai Amazon recommended books. Biznesam – izcili. Personīgajam intelektam – ne tik izcili.

Rūdolfs Rancāns
21.01.2021 13:10
Reply to  Andis

Ja pie Spotify Discover Weekly ir kaut viena laba dziesma, tad tā jau ir uzvara.
Šī Netflix funkcija gan šķiet muļķīga. Labprātāk gribētu, piemēram, mēneša filmas ieteikumu no man interesantiem kino ļaudīm.

Žvingulis
21.01.2021 13:04

Kā būtu ar ko revolucionāru – novērtējumu piedāvātajam saturam?
Kādreiz bija. Izņēma jo vadībai bail, ka saliks negatīvu vērtējumu progresīvo tizlajai caurejai ko tur spiež virsū līdz nelabumam.

Kaspars
21.01.2021 14:01
Reply to  Žvingulis

tur tak ir rociņa uz leju, rociņa uz augšu.. :)

Tasesmues
21.01.2021 21:04
Reply to  Kaspars

Bet to nevar redzēt, kad meklē filmu. Amazon prime ir zvaigznītes

KKTK
21.01.2021 13:29

Skaisti – lai nekad vairs netiktu ārā no sava personīgā bezgaumības burbuļa :D Tā vietā, lai piedāvātu kaut ko no cita plauktiņa, vai kritiķu ieteikumiem, vai pasarg dies – bijušo festivālu repertuāra.

digitalk
21.01.2021 14:39

Netflix pat nav spējīgs ieviest funkcijas “esmu jau redzējis” un “neturpināšu to sūdu skatīties”, kāda tur vēl skatīšanās vēsture, nemaz nerunājot par milzonīgu daudzumu bloķēta satura un vnk neesošām tiesībām rādīt.

Krisjanis
21.01.2021 18:50
Reply to  digitalk

Nez, man ir tāda sadaļa kā “watch again”, ko loģiski domājošie saprot kā “esmu jau redzējis” funkciju. Bet varbūt mūžīgi neapmierinātajiem tāda sadaļa nav.

digitalk
21.01.2021 19:03
Reply to  Krisjanis

esmu redzējis simtiem filmu diskos, kasetēs un kino, kuras Netflix man uzmācīgi piedāvā skatīties, jo tas atbilstot manai gaumei. iespējas atzīmēt citur redzēto kā noskatītu Netfiksā nav.

Reklāma