Reklāma

Sasniedzot 200 miljonus abonentu, Netflix nāk klajā ar jaunu funkciju

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Kompānija “Netflix” turpina aktīvi konkurēt ar tādiem pakalpojumiem kā “Disney+” un “HBO Max”, sniedzot lietotājam pēc iespējas dažādāku, unikālāku un patīkamāku satura skatīšanās pieredzi. Līdz ar apaļu 200 miljonu abonentu skaita sasniegšanu, kompānija nākusi klajā ar vēl vienu jaunu iespēju – ļaut “Netflix” izvēlēties filmu lietotāja vietā, balstoties uz iepriekš skatītā vēsturi.

Skatītājs būtībā varēs izlaist pārlūkošanas sadaļu un ietaupīt vairāk vai mazāk apaļu stundu laika, ko parasti atvēlētu tikai īstās filmas izvēlei vien. Īstā vakara filma nu būs viena pogas spiediena attālumā, ko “Netflix” nejauši izvēlēsies, ņemot vērā lietotāja skatīšanās paradumus. Pagaidām vēl nav atklāts, kā tieši šo jauno funkciju sauks, bet var minēt, ka tas būs kaut kas saistībā ar “shuffle” (angliski – sajaukt).

Pēc “Netflix” teiktā – jaunā funkcija tiks pievienota šī gada pirmajā pusē. Vienlaikus jāsaka, ka tā nemaz tik 100% svaiga arī nebūs. “Netflix” arī iepriekš izmēģinājis dažādas šīs funkcijas variācijas, kas acīmredzot bijis veiksmīgi, jo tuvākajos mēnešos tā būs pieejama klientiem visā pasaulē.

AvotsGizmodo
Reklāma

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis Putra

Kādas 2 nedēļas šī funkcija jau pieejama.

Kaspars

Pat ilgāk. Pasniedz kā baigo jaunumu :D :D :D

Andis

Funkcija jau pieejama kādu laiku, bet personīgi liekas, ka lielākais sviests pasaules vēsturē:)) Tieši filmas/seriāla izvēle padara šo TV izklaides veidu kaut cik “jēdzīgu” – esi spiests galvā izveidot viedokli par kritiķu vērtējumiem, režisoriem, aktieriem, savilkt kopā ar lasītajām grāmatām, etc, un izvēlēties sev tajā brīdī noderīgāko. Tieši tas pats ar Spotify recommended songs vai Amazon recommended books. Biznesam – izcili. Personīgajam intelektam – ne tik izcili.

Rūdolfs Rancāns

Ja pie Spotify Discover Weekly ir kaut viena laba dziesma, tad tā jau ir uzvara.
Šī Netflix funkcija gan šķiet muļķīga. Labprātāk gribētu, piemēram, mēneša filmas ieteikumu no man interesantiem kino ļaudīm.

Žvingulis

Kā būtu ar ko revolucionāru – novērtējumu piedāvātajam saturam?
Kādreiz bija. Izņēma jo vadībai bail, ka saliks negatīvu vērtējumu progresīvo tizlajai caurejai ko tur spiež virsū līdz nelabumam.

Kaspars

tur tak ir rociņa uz leju, rociņa uz augšu.. :)

Tasesmues

Bet to nevar redzēt, kad meklē filmu. Amazon prime ir zvaigznītes

KKTK

Skaisti – lai nekad vairs netiktu ārā no sava personīgā bezgaumības burbuļa :D Tā vietā, lai piedāvātu kaut ko no cita plauktiņa, vai kritiķu ieteikumiem, vai pasarg dies – bijušo festivālu repertuāra.

digitalk

Netflix pat nav spējīgs ieviest funkcijas “esmu jau redzējis” un “neturpināšu to sūdu skatīties”, kāda tur vēl skatīšanās vēsture, nemaz nerunājot par milzonīgu daudzumu bloķēta satura un vnk neesošām tiesībām rādīt.

Krisjanis

Nez, man ir tāda sadaļa kā “watch again”, ko loģiski domājošie saprot kā “esmu jau redzējis” funkciju. Bet varbūt mūžīgi neapmierinātajiem tāda sadaļa nav.

digitalk

esmu redzējis simtiem filmu diskos, kasetēs un kino, kuras Netflix man uzmācīgi piedāvā skatīties, jo tas atbilstot manai gaumei. iespējas atzīmēt citur redzēto kā noskatītu Netfiksā nav.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: