Web Analytics
More
  Reklāma

  Tesla turpina atlaist darbiniekus, atbrīvojas no Supercharger tīkla komandas

  Jaunākie raksti

  Elektroauto ražotājs Tesla pavisam nesen paziņoja, ka atbrīvo aptuveni 10% savu darbinieku, taču izskatās, ka ar to viss nebeidzas – Tesla atlaidusi visu komandu, kas nodarbojas ar Supercharger uzlādes tīkla attīstību. Starp atlaistajiem ir arī dažāda līmeņa vadītāji un ļaudis, kas ilgstoši bijuši Tesla darbinieki. Atlaists arī cilvēks, kurš atbildīgs par NACS uzlādes spraudņa ieviešanu kā industrijas standartu Ziemeļamerikā.

  Kopumā komandā, kas atbildēja par Supercharger uzlādes tīklu un tā attīstību, strādāja ap 500 cilvēkiem. Tesla iekšējā e-pastā darbiniekiem rakstīja, ka turpināsies atsevišķu jaunu uzlādes punktu būvniecība un tiks pabeigti jau iesāktie projekti.

  Taču veselas komandas atlaišana varētu liecināt par to, ka Tesla vadība plāno mainīt savu kursu, piebremzējot Supercharger uzlādes tīkla attīstību. Tesla pēdējā gada laikā panākusi, ka visi lielie autoražotāji Ziemeļamerikā izmantos viņu NACS spraudni, iegūstot pieeju Supercharger tīklam. Palielinoties mašīnu skaitam, kas šo tīklu var lietot, vismaz idejiski būtu jāturpina attīstīt un paplašināt uzlādes tīklu. Jāpiebilst, ka pēdējā ceturkšņa finanšu atskaite nebija laba, Tesla nesasniedzot tādus rezultātus, kā bija prognozējuši tirgus analītiķi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  n0@$$
  04.05.2024 12:33

  Electrek nav uzticams informācijas avots.

  Kursors.lv
  04.05.2024 22:25
  Reply to  n0@$$

  Kāpēc tā domā?

  Reklāma