Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple varētu iegūt tiesības pārraidīt FIFA Klubu Pasaules kausa spēles

  Jaunākie raksti

  Parādījušās visnotaļ nopietnas baumas, ka Apple varētu iegūt ekskluzīvas tiesības pārraidīt FIFA Klubu Pasaules kausa spēles, kas uzņēmuma vēsturē būtu viens no lielākajiem sporta notikumiem.

  Pirmkārt, tas norāda uz uzņēmuma ambīcijām arvien vairāk iesaistīties sporta spēļu tiešraižu straumēšanas biznesā. Līdz šim Apple TV piedāvāja iespēju skatīties beisbola spēles, kā arī ASV augstāko futbola līgu jeb labāk zināmu kā MLS. FIFA jaunais turnīrs norisināsies 2025. gada vasarā, kurā savā starpā sacentīsies 32 pasaules futbola klubi.

  Reklāma
  Advertisement

  Kā iespējamā darījuma summa tiek minēts 1 miljards dolāru. Zīmīgi, ka šis turnīrs norisināsies tieši ASV. Ja šis darījums notiks, tad informācija varētu tikt publiskota vēl līdz aprīļa beigām. Turnīrā plāno piedalīties arī 12 titulēti un spēcīgi futbola klubi no Eiropas, tā kā šis turnīrs būs visai nopietns un interesants sportiskais pasākums.

  Otrkārt, var novērot, ka arī citi straumēšanas servisi nesnauž, un šobrīd notiek ļoti aktīva cīņa tieši par šādu sporta notikumu pārraidi. Piemēram, ESPN, Fox un Warner Bros. ir apvienojušies, lai radītu jaunu servisu sporta spēļu pārraidēm. Tāpat arī Amazon pārraida NFL spēles, bet Netflix gatavojas rādīt boksa cīņu, kurā piedalīsies Maiks Taisons.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma