Web Analytics
More
  Reklāma

  “Netflix” ir pamatīgi ieskrējies videospēļu jomā un šobrīd izstrādā teju 90 spēles

  Jaunākie raksti

  Pirms apmēram diviem gadiem video straumēšanas serviss “Netflix” paziņoja par savām ambīcijām iekarot videospēļu jomu. Lai arī sākumā lietotāju interese par šo piedāvājumu bija visai niecīga un “Netflix” spēles piesaistīja vien mazu procentu abonentu, izskatās, ka uzņēmums šajā jomā tagad ir labi ieskrējies un ar lielu entuziasmu vēlas attīstīties. To pierāda fakts, ka “Netflix” šobrīd izstrādā gandrīz 90 jaunas videospēles.

  Kopš ienākšanas videospēļu segmentā “Netflix” ir izlaidis vairākus desmitus spēļu, tostarp “Grand Theft Auto Trilogy: The Definitive Edition“, kas platformā parādījās 14. decembrī. Tāpat uzņēmums jau piedāvā pirmās divas iekšēji izstrādātās spēles “Night School’s Oxenfree 2: Lost Signals” un “Netflix Stories: Love is Blind”.

  ReklāmaAdvertisement

  “Netflix” videospēļu nodaļas viceprezidents Maiks Verdu informējis, ka līdz gada beigām abonentiem būs pieejamas 86 spēles un izstrādes stadijā šobrīd esot vēl gandrīz 90 spēles. Lielākā daļa no tām vēl nav izziņotas, taču “Netflix” atklājis, ka četras no tām tiks izlaistas 2024. gadā: “Cozy Grove: Camp Spirit”, “FashionVerse”, “Game Dev Tycoon” un “Sonic Mania Plus”.

  Zināms arī, ka “Netflix” nonāks spēle “Rebel Moon”, kas veidota uz Zaka Šneidera topošās filmas “Rebel Moon – Part One: A Child of Fire” pamata. Tāpat kaut kad vēlāk būs pieejama uz populārā Dienvidkorejas seriāla “Squid Game” sižeta balstīta videospēle.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma