Pieaugot vispārējai pasaules digitalizācijai, būtiski paaugstinās pieprasījums ne tikai pēc programmētājiem, bet arī programmatūras testētājiem. Šie IT speciālisti rūpējas par to, lai gala lietotāji laicīgi saņemtu kvalitatīvu programmatūru bez kļūdām un drošības problēmām.

Latvijā bāzētā programmatūras testēšanas uzņēmuma TestDevLab vairāk nekā 150 testēšanas inženieri rūpējas par vietējo un pasaules milžu izstrādātās programmatūras kvalitāti. Uzņēmums piedāvā testēšanas pakalpojumus un izstrādā arī pats savus programmatūras testēšanas produktus, kurus augsti novērtē klienti visā pasaulē. Industrijas vadošais medijs “Test Magazine” 2018. gadā TestDevLab iekļāva pasaules 20 vadošo programmatūras testēšanas uzņēmumu sarakstā.

6 iemesli, kāpēc TestDevLab ir labākā darba vieta programmatūras testētājam Latvijā

Šodien, 10. oktobrī, programmatūras testēšanas jomai veltītajā konferencē “TAPOST” uzņēmums izziņojis “Testers Challenge 2019” pārbaudījumu, kura mērķis ir noskaidrot Latvijas labāko programmatūras testētāju. Šis izaicinājums sastāv no vairākiem posmiem, un visa mēneša garumā dalībnieki, atbildot uz āķīgiem IT jautājumiem, cīnīsies par labākā testētāja titulu un varēs laimēt iespaidīgas balvas.

“Mēs saviem klientiem piedāvājam testēšanas pakalpojumus un produktus ar augstu pievienoto vērtību, un tie ļoti novērtē mūsu darbu, tāpēc visu laiku meklējam labus programmatūras testētājus. Šovasar Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā, kur atrodas mūsu biroji, rīkojām “TestDevLab Summer School 2019” vasaras skolu, kurā pāris nedēļu laikā pasniedzām programmatūras testēšanas pamatus. Kursus izgāja vairāki desmiti interesentu un trešdaļa no kursu absolventiem kļuva par praktikantiem, lai reālā darba vidē turpinātu pilnveidot savas zināšanas. Aicinu ikvienu IT speciālistu pārbaudīt savas zināšanas un izpildīt interesantos un āķīgos “Testers Challenge 2019” uzdevumus, “ sacīja TestDevLab līdzdibinātājs Ervins Grīnfelds.

Dodies uz “Testers Challenge 2019” mājaslapu, lai iepazītos ar pārbaudījuma nosacījumiem un iesaistītos cīņā par labākā Latvijas testētāja titulu: https://testerschallenge.dev

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kristaps Skutelis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Round 1 sācies. Piedalies: https://testerschallenge.dev/