Šodien Biķernieku trasē Rīgā noslēdzās FIA pasaules rallijkrosa čempionāta 2019. gada sezonas priekšpēdējais posms Neste World RX of Latvia. Beidzot arī man bija iespēja pilnībā izdzīvot divas dienas rēcošu motoru un spriedzes. Latviju šajā posmā pārstāvēja Jānis Baumanis, Reinis Nitišs un Jānis Veģeris.

Pateicoties Jāņa Baumaņa komandas Stard un atbalstītāja Ferratum uzaicinājumam, man bija fantastiska iespēja šīs pasaules līmeņa sacensības izdzīvot esot blakus Jānim Baumanim un viņa komandai. Šīs sacensības ir īpašas arī ar to, ka oficiāli visai pasaulei tika prezentēts elektriskais rallijkrosa auto – Projekt E, kuru veido Jāņa Baumaņa komanda.

Video apkopoju šajā nedēļas nogalē gūtos iespaidus. Tie man paliks prātā uz ļoti, ļoti ilgu laiku! Paldies braucējiem un pasākuma organizatoriem par neaizmirstamu pasākumu!

20
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
15 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Renārs DobkevičsKristaps SkutelisKKTKBoonunu Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
nunu
Guest
nunu

Galvenais jau ferratums – kā visas labās lietas Latvijā – arī šo apmaksā nabagi, kas baro augļotāju biznesu

Fedja
Guest
Fedja

Ferratum jau ir bankas licence, nav gluži Mogo! :)
Un nevienam jau nevar aizliegt būt stulbenim un ņemt ātros kredītus! :D
Normāls cilvēks tādus nekad neņem, jo rēķinās ar sekām.

Renārs Dobkevičs
Member
Renārs Dobkevičs

Cik man zināms, tad neviens tiem “nabagiem” kā tu viņus tā mīļi dēvē, ar varu kredītus ņemt nespiež, tapēc .. nu tu saprati. :)

nunu
Guest
nunu

Pilnīgi piekrītu, ka neviens nespiež. Faktiski šitais bizness un arī loterijas ir nodoklis par deguna urbināšanu matemātikas stundās :D

Janis
Guest
Janis

Respekts Reinim,acīm redzami bija Zviedru braucēju pārākums,bet bija redzams arī viņu spēkratu pārākums

Janis
Guest
Janis

Veči…braucēji,tādi kā Reinis varētu izbraukt visu sezonu,bet naudas nav,viņš pats to sagrabina…ar reklāmām un pats meklēdams sponsorus…Latvija nav Zviedrija.Tāpēc lieki runāt muļkības

boo
Guest
boo

Viss jau smuki, bet būtu forši pie auto stūres braucot nefilmēties – tas tomēr ir pārkāpums, kas apdraud satiksmes drošību. Par autoru ta pajāt, bet rūpe par pārējiem satiksmes dalībniekiem, kurus žāds zombijs apdraud.

KKTK
Guest
KKTK

Komandas teltī tur sasēdušies māgā stūķē tētiņi, resnie sponsori un influenceri, bet piloti nonstopā skraida starp, braukšanu, tehnisko personālu un faniem. Dažreiz viņiem visu dienu nav laika paēst…

Renārs Dobkevičs
Member
Renārs Dobkevičs

Ja tu būtu autosporta (vai jebkā cita) fanāts, Tu par baltu velti būtu ar mieru vismaz pāris minūtes blakus pastāvēt savam elkam un ja paveicas vēl nobildēties un dabūt autogrāfu. Ne? :)

Taču tas, ka ap jebkuru zvaigzni vienmēr apkārt ganās prese, taču primāri tā ir tauta, kura uz zvaigznes rēķina (tipa VIP) vienkārši par free piestumj sev kuņģi un daļēji bīda biznesu tādos pasākumos ar jaunām tādām pašām sejām, jau ir pilnīgi cits stāsts.

Renārs Dobkevičs
Member
Renārs Dobkevičs

Taču pilotiem, esot gan esošo, gan potenciālo zvaigžņu kategorijā, tas jau ir nepieciešams pasākums: reklāma, konekts ar faniem… etc. = PR vienvārdsakot.

Neticēsi, bet bez tā uz šīs planētas nevienā nozarē nestrādā tikai pliki skilli.