web analytics

Ko es piedzīvoju Neste World RX of Latvia (video)

Jaunākie raksti

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...

Pirmoreiz 45 gadu laikā pilnībā tiks pārbūvēta “Lada Ņiva”

Krievu autobūves klasiskais bezceļnieks "Lada Ņiva" pirmoreiz 45 gadu laikā tiks pilnībā pārbūvēts, iegūstot jaunu vizuālo noformējumu un arī...

Tiek izmēģināta funkcija iepirkties tieši no “Youtube” videoklipiem

Iespējams, kāds drīzākā, kāds ne tik tuvā nākotnē kārotās preces iegādāsies pa taisno no "Youtube" videoklipiem. "Youtube" pašreiz meklē...

Sony iepazīstina ar jaunām RA5000 un RA3000 skandām

Sony nāk klajā ar divām jaunām bezvadu skandām – SRS-RA5000 un SRS-RA3000. Abi modeļi ir aprīkoti ar unikālām Sony...

Janvāra beigās tiešsaistē norisināsies Global Game Jam

Global Game Jam (GGJ) ir 48 stundu tiešsaistes pasākums, kas notiek vienlaicīgi daudzās pasaules valstīs. GGJ laikā tiek izstrādātas...Šodien Biķernieku trasē Rīgā noslēdzās FIA pasaules rallijkrosa čempionāta 2019. gada sezonas priekšpēdējais posms Neste World RX of Latvia. Beidzot arī man bija iespēja pilnībā izdzīvot divas dienas rēcošu motoru un spriedzes. Latviju šajā posmā pārstāvēja Jānis Baumanis, Reinis Nitišs un Jānis Veģeris.

Pateicoties Jāņa Baumaņa komandas Stard un atbalstītāja Ferratum uzaicinājumam, man bija fantastiska iespēja šīs pasaules līmeņa sacensības izdzīvot esot blakus Jānim Baumanim un viņa komandai. Šīs sacensības ir īpašas arī ar to, ka oficiāli visai pasaulei tika prezentēts elektriskais rallijkrosa auto – Projekt E, kuru veido Jāņa Baumaņa komanda.

Video apkopoju šajā nedēļas nogalē gūtos iespaidus. Tie man paliks prātā uz ļoti, ļoti ilgu laiku! Paldies braucējiem un pasākuma organizatoriem par neaizmirstamu pasākumu!

20 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
20 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
nunu

Galvenais jau ferratums – kā visas labās lietas Latvijā – arī šo apmaksā nabagi, kas baro augļotāju biznesu

Fedja

Ferratum jau ir bankas licence, nav gluži Mogo! :)
Un nevienam jau nevar aizliegt būt stulbenim un ņemt ātros kredītus! :D
Normāls cilvēks tādus nekad neņem, jo rēķinās ar sekām.

Renārs Dobkevičs

Cik man zināms, tad neviens tiem “nabagiem” kā tu viņus tā mīļi dēvē, ar varu kredītus ņemt nespiež, tapēc .. nu tu saprati. :)

nunu

Pilnīgi piekrītu, ka neviens nespiež. Faktiski šitais bizness un arī loterijas ir nodoklis par deguna urbināšanu matemātikas stundās :D

Janis

Respekts Reinim,acīm redzami bija Zviedru braucēju pārākums,bet bija redzams arī viņu spēkratu pārākums

Janis

Veči…braucēji,tādi kā Reinis varētu izbraukt visu sezonu,bet naudas nav,viņš pats to sagrabina…ar reklāmām un pats meklēdams sponsorus…Latvija nav Zviedrija.Tāpēc lieki runāt muļkības

boo

Viss jau smuki, bet būtu forši pie auto stūres braucot nefilmēties – tas tomēr ir pārkāpums, kas apdraud satiksmes drošību. Par autoru ta pajāt, bet rūpe par pārējiem satiksmes dalībniekiem, kurus žāds zombijs apdraud.

boo

Ar tādu pašu ironiju pret to attieksies arī tad, ja Tavējos kāds, kas aizņemts, lūrot savā ierīcē, notrieks? ;)

Boo

Tad tik novēlu to piedzīvot.

Renārs Dobkevičs

Paskaties uzmanīgāk, kur skatās Kristaps, kad skatās uz kameru, pirms braukt ar saviem argumentiem, draugs. Tā ir vairāk imho vēršanās uz paneļa piestiprinātās kameras virzienā, nevis tieša skatīšanās objektīvā. Ja Tev gadās saskarties ar filmēšanu, vai vismaz elementāru pieredzi ar videokonferencēm (ar nosacījumu, ka kamera neatrodas kartona kastē, no sērijas), tad sapratīsi, ka pati kamera pārsvarā ir objekts, uz kuru tu (šajā gadījumā – sēžot pie stūres) skaties ar perifēro redzi, primāri tu skaties uz ceļu. Piemērs: es pat ar vello nekad neesmu pieļāvis _tieši_ blenzt telefona ekrānā (pie nepieciešamības ieraudzīt, kas neatlaidīgi zvana un ignorē noliktu klausuli) – es… Read more »

Renārs Dobkevičs

Ok. Nav sanācis visu vienā stiepienā noskatīties, patinu un paskatījos tikai iepauzētus still kadrus pārsvarā. Bet nu doma tā pati. ;)

P.S. Nav tādu priekšzīmīgo. Pat pedantisku un principiālu ceļu policistu vidū. Tas, kas man šito vēlas iestāstīt, potenciāli varētu būt no SkyNet. Vai SkyNet ražojums. :D

KKTK

Komandas teltī tur sasēdušies māgā stūķē tētiņi, resnie sponsori un influenceri, bet piloti nonstopā skraida starp, braukšanu, tehnisko personālu un faniem. Dažreiz viņiem visu dienu nav laika paēst…

Renārs Dobkevičs

Ja tu būtu autosporta (vai jebkā cita) fanāts, Tu par baltu velti būtu ar mieru vismaz pāris minūtes blakus pastāvēt savam elkam un ja paveicas vēl nobildēties un dabūt autogrāfu. Ne? :)

Taču tas, ka ap jebkuru zvaigzni vienmēr apkārt ganās prese, taču primāri tā ir tauta, kura uz zvaigznes rēķina (tipa VIP) vienkārši par free piestumj sev kuņģi un daļēji bīda biznesu tādos pasākumos ar jaunām tādām pašām sejām, jau ir pilnīgi cits stāsts.

Renārs Dobkevičs

Taču pilotiem, esot gan esošo, gan potenciālo zvaigžņu kategorijā, tas jau ir nepieciešams pasākums: reklāma, konekts ar faniem… etc. = PR vienvārdsakot.

Neticēsi, bet bez tā uz šīs planētas nevienā nozarē nestrādā tikai pliki skilli.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: