Web Analytics
More
  Reklāma

  Dacia 2025. gadā iesaistīsies Dakāras rallijreidā

  Jaunākie raksti

  Rumāņu autoražotājs Dacia paziņojis, ka tas 2025. gadā iesaistīsies, ļoti iespējams, vissmagākajās sacensībās pasaules autosportā, proti, slavenajā Dakāras rallijreidā. Autoražotāja izpilddirektors Denis Le Vots izteicies, ka šādi Dacia demonstrē izturību un savu apņemšanos piedāvāt mobilitāti ar zemiem izmešiem.

  Interesants ir tieši šis otrais punkts par mobilitāti ar zemiem izmešiem – Dacia piedalīsies Dakārā, izmantojot tā saucamo sintētisko degvielu jeb “e-fuel”, ko piegādās Saūda Arābijas valsts uzņēmums Aramco. Dacia pagaidām nav izpaudusi plašāku informāciju par savu sacīkšu spēkratu.

  Reklāma

  Dacia ļoti nopietni piegājusi arī pilotu sastāvam – viens no braucējiem būs leģendārais rallija pilots Sebastians Lēbs, kurš vairākkārt piedalījies Dakārā, divreiz kopvērtējumā finišējot 2. vietā. Arī Kristina Gutjereza Errero ir pieredzējusi autosportiste, Dakāras rallijreidā viņai piedaloties septiņas reizes.

  Plānots, ka sacīkšu mašīnas testi sāksies nākamgad, piedaloties Marokas rallijā un pie tās stūres sēdīsies abi pamatpiloti. Dacia savu dalību Dakārā izmantos kā iespēju testēt dažādas lietas, turklāt ražotājam palīdzēs pazīstamais britu uzņēmums Prodrive. Šis uzņēmums pēdējos pāris gados Dakārā piedalījies ar savu komandu un tās sastāvā brauca tieši Lēbs.

  AvotsMotor1
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma