Printify mērķis ir izveidot pasaulē lielāko print on demand (drukāšana pēc pieprasījuma) platformu – vietu, kur ikviens internetveikala īpašnieks var aplūkot un izvēlēties produktus no dažādiem ražotājiem, ielādēt Printify sistēmā savu izvēlēto attēlu un pārdodot gatavo produktu savā interneta veikalā. Gatavie produkti tiek nosūtīti uz visām pasaules valstīm, tomēr lielākais to pieprasījums šobrīd ir Amerikā un Kanādā.

Printify, kura galvenā mītne ir Rīga, tikko spējis piesaistīt vienu miljonu dolāru investīcijas no Google AdSense izveidotāja Gokula Radžarama (Gokul Rajaram). Viņš saredz, ka Latvijas apdrukas platforma Printify izaugs par miljards dolāru uzņēmumu.

Reklāma

Printify šobrīd sadarbojas ar 50 000 e-veikalu, nodrošinot drukas darbus un piegādi pēc pasūtījuma. Tiek apgalvots, ka Printify spēj nodrošināt pasūtījuma izpildi un izsūtīšanu klientam 24 stundu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Sākotnēji Printify biznesu vēlējās veidot uz pēc pasūtījuma veidotiem viedtālruņu maciņiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
madarasaule

Šitie ir draugu Printful konkurenti?

Rūdolfs Rancāns

pag, tas nav viens un tas pats????

Reinis Rozitis

Jā un nē ..
Printful visu dara paši/in-house (t.i. drukā / pako / izsūta utt), printify deleģē darbu izpildi tākāk citiem 3rd-party ..

Tā kā biznesa sfēra līdzīga, bet “saturs” dažāds ..

Lauris Špats

Nē, nu bet man tāpat liekas absurdi taisīt ļoti līdzīgu Printful uzņēmumam (kurā ir liels piķis ieguldīts)…

GGrs

tā -fy galotne tagad ir must have jaunam uzņēmumam?

digitalk

viņi sāka kā Shopify platformas modulis, tāpēc arī galotne.

LOOK

Joprojām paliek jautājums, vai aiz Printful un Printify stāv vieni un tie paši cilvēki??? Aizdomīgi līdzīgs piegājiens.

Kristaps Skutelis

Nav tie paši.