Apple HomePod var uzskatīt par tiešu atbildi Google Home un Amazon Echo viedajiem skaļruņiem. Visi trīs ir skaļruņi, kuros iebūvēts virtuālā asistenta atbalsts (katram no šiem ražotājiem tas ir savs) un tādējādi šo ierīci var vadīt gan no mobilās ierīces, gan ar balss komandām. Piemēram, šādi: “Hei, Rigondiņ, lūdzu, atskaņo man jaunāko Dzintara Čīčas hītu!”

Apple HomePod veikalu plauktos ASV, Lielbritānijā un Austrālijā nonāks 9. februārī un šajos tirgos to jau no šīs piektdienas var iepriekšpasūtīt tiešsaistē. Francijā un Vācijā jaunumu varam gaidīt pēc dažiem mēnešiem. ASV šis jaunais produkts maksās 349 ASV dolārus.

Apple HomePod ir nepilnus 20 centimetrus augsta ierīce, kurā iebūvēti seši mikrofoni un astoņi skaļruņi. Tas ļauj šim skaļrunim ne tikai nodrošināt labu skanējumu, bet arī labi uztvert tā saimnieka balss komandas. Ar tām var piekļūt Apple Music mūzikas katalogam, kā arī iestatīt modinātāju vai atgādinājumu, noklausīties jaunākās ziņas, satiksmes vai laikapstākļu informāciju un pat vadīt citas ar HomeKit sistēmu saderīgas sadzīves elektronikas ierīces.

Sākumā HomePod varēs klausīties tikai kā atsevišķu skaļruni, bet uz gada beigām Apple sola bezmaksas programmatūras atjauninājumu, kas ļaus savienot kopā vairākus šādus skaļruņus un tādējādi apskaņot arī lielāku mājokli vai biroju.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

Hei, podiņ, lūdzu, atskaņo man Kristapa šīsnedēļas podkāstu.

Kristaps Skutelis

O, pareizi! Tas noteikti labāk par Čīču! :)

KKTK

Nu nepārliecinājāt mani, ka man jebkad interesētu laika ziņu atskaņošana no dažiem mikro pīkstuļiem. Par mūziku vispār paklusēsim…

Krotow

Jauniešu tusiņam ar lielu alko patēriņu pie kājas, kas tur stūrī grab :P

x

neviens sevi cienošs dionīsa adepts nemainīs getoblasteri pret šādu podu)

Henrijs

Ar citiem salīdzinot pārāk dārgi