Web Analytics
More
  Reklāma

  Google Developer Group Riga pirmā darbības gada svinības

  Jaunākie raksti

  Google izstrādātāju grupas (GIG) (Google Developer Groups) ir paredzētas izstrādātājiem, kurus interesē Google izstrādātāju tehnoloģija — gan Android, App Engine un Google Chrome platformas, gan tādi produktu API kā Maps API, YouTube API un Google kalendāra API. GIG var būt dažādās formās — daži lietotāji, kas sapulcējas, lai skatītos mūsu jaunāko videoklipu, kā arī lielas sanāksmes ar demonstrācijām un tehniskām sarunām un tādi pasākumi kā kodsprinti un hakatoni. Tomēr pārsvarā pakalpojums GIG ir paredzēts izstrādātājiem un tehniskā satura publicēšanai, un galvenā mērķauditorija ir izstrādātāji.

  Šajā ceturtdienā Rīgas Google izstrādātāju grupa svin savu pirmo dzimšanas dienu un tam par godu rīko pasākumu, kurā ar runu uzstāsies Google pārstāvis Vytautas Kubilius un arī es pats. Pasākuma norises vieta: Tallink Hotel Riga (Elizabetes iela 24) un tā sākums 19:00. Pasteidzies, palikušas vien dažas brīvas vietas.

  Reklāma

  19.00 – 19.15 – “Retrospective of GDG Riga in 2014″(ENG) by Alexey Buzdin

  19.15 – 20.00 – “Innovations and the Digital World”(ENG) by Vytautas Kubilius from Google
  “I’ve been with Google for over 3 years now and had a chance to see how the organization works across different functions and countries. Today I’d love to share some interesting and relevant findings with GDG community that I believe will be very relevant to you. Many say Google is the most innovative company in the world – but what is innovation truly? How do you determine what to focus on? How do you innovate across a large organization? How do you successfully repeat the process over and over again?”

  20.00 – 20.15 – Coffee Pause

  20.15 – 21.00 – “Coolest Android gadgets of 2014!”(LAT) by Kristaps Skutelis from kursors.lv
  “In my speech I will take a look back at the best Android technologies and gadgets of 2014. Plus, I will share my own experience with these devices and give some information about local situation (availability) of these gadgets.”

  21.30 – Afterparty in a local pub (announced soon)

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma