Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple vides programmētājiem un dizaineriem jauna informatīva aplikācija

  Jaunākie raksti

  Pāris nedēļas pirms negaidīti izziņotā Apple pasākuma aplikāciju “godināšanai” 2. decembrī, kompānija ir atjauninājusi izstrādātājiem paredzēto aplikāciju.

  Sākotnēji šī aplikācija tikusi izmantota, lai publicētu Apple ikgadējās izstrādātāju konferences WWDC laikā prezentēto jaunumu izplatīšanai. Taču nu ir sperts solis tālāk, to padarot par reāli noderīgu un ikdienā izmantojamu aplikāciju. Tā sevī ietver visu informāciju, kas var būt noderīga gan programmētājiem, gan dizaineriem, uzsvaru liekot tieši uz svaigākajiem jaunumiem un video materiālu.

  Reklāma

  Principā šī vienkārši ir Apple oficiālās izstrādātāju mājaslapas mobilā versija aplikācijā, padarot to ērtāk pieejamu viedierīcēs. Tāpat aplikācijas izveide ir ļāvusi saturu padarīt vienkāršāk lasāmu, kā arī mazāku, kas veicina tā uztveršanu. Tomēr ne visas sekcijas, kuras ir mājaslapā, ir pieejama Developer aplikācijā, kura, protams, pieejama Apple App Store.

  Tā ir pieejama ikvienam, kā arī video materiāli ir brīvi pieejami, kaut gan mērķa auditorija ir tieši programmētāji, kuriem ir jāabonē Apple serviss, lai varētu pilnībā izmantot visas izstrādātāju programmas iespējas. Pašas konferences apmeklēšana nemaz nav tik lēts prieks, jo biļetes cena ir 1599 dolāru. Jāatzīmē, ka tā parasti ir viena nedēļa jūnija mēnesī.

  Vai lasītāju vidū ir kāds Apple guru un jau izmanto šo aplikāciju?

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma