Web Analytics
More
    Reklāma

    LG sāk 2019. gada televizoru modeļu tirdzniecību

    Jaunākie raksti

    LG Electronics (LG) šodien paziņoja, ka šonedēļ tirgū tiks laisti 2019. gada premium televizoru modeļi, tostarp modernie OLED un NanoCell televizori. Šogad OLED modeļi veidos 20% no uzņēmuma augstākā līmeņa televizoru piedāvājuma, un, tā kā OLED televizoru pieprasījumam tiek prognozēts kāpums līdz 3,6 miljoniem vienību šogad, septiņiem miljoniem vienību 2020. gadā un desmit miljoniem vienību 2021. gadā, LG paredz palielināt savas līderpozīcijas premium televizoru segmentā. Klienti Dienvidkorejā un ASV būs pirmie, kuri jau no šī mēneša varēs iegādāties 2019. gada LG televizoru modeļus, bet šiem tirgiem drīz vien sekos Āzijas, Eiropas un Dienvidamerikas valstis.

    Šī gada OLED un NanoCell LCD televizoru modeļi piedāvās uzlabotu AI attēla un skaņas kvalitāti, pateicoties uzņēmuma modernajam otrās paaudzes α (Alpha) 9 Gen 2 inteliģentajam procesoram un padziļinātās mācīšanās tehnoloģijai. LG 2019. gada televizoru modeļi būs arī pieejami ar Amazon Alexa, ko papildinās Google Assistant, tādējādi tiem kļūstot par pirmajiem komerciāli pieejamiem televizoriem, kas piedāvās abus šos vadošos AI pakalpojumus. Turklāt jaunie LG televizori otrā ceturkšņa beigās saņems atjauninājumu, lai tie atbalstītu Apple AirPlay 2 un Apple HomeKit, nodrošinot iespēju straumēt video un audio saturu, kā arī varēs tikt savienoti ar Apple viedajiem mājsaimniecības produktiem.

    Reklāma

    α9 Gen 2 procesors LG W, E un C sērijas OLED televizoros paaugstina attēla un skaņas kvalitāti, pateicoties padziļinātās mācīšanās tehnoloģijai un piekļuvei plašai vizuālās informācijas bāzei. Tas nodrošina šim procesoram iespēju optimizēt attēlus, atpazīstot satura avota kvalitāti un pielietojot labāko iespējamo algoritmu, lai attēlotu pārsteidzoši reālistisku attēlu. Šis procesors arī analizē apkārtējās vides apstākļus, lai sasniegtu optimālu ekrāna gaišuma līmeni.

    LG 2019. gada mājas izklaides produktu klāsta flagmaņi ir nozarē vadošie OLED televizori ar dažādiem ekrānu izmēriem – W9 (modelis 77/65W9), E9 (modelis 65/55E9), C9 (modelis 77/65/55C9) un B9 (modelis 65/55B9). Pasaulē pirmais 8K OLED televizors (modelis 88Z9) paplašina LG premium televizoru piedāvājumu, bet uzņēmuma progresīvākais LED televizoru piedāvājums NanoCell nodrošinās satriecošu attēla kvalitāti, reālistiskus attēlus, precīzas krāsas un plašākus skatīšanās leņķus gaumīgi veidotā dizainā ar ārkārtīgi plānu rāmi un plašākām attēlu izmēra iespējām kā līdz šim. Atsevišķi 2019. gada OLED un NanoCell modeļi atbalsta HDMI 2.1, lai spētu baudīt saturu ar ātrumu 120 kadri sekundē, kā arī piedāvātu 4K palielinātu kadru biežumu (4K HFR), automātiski zemu latentuma režīmu (ALLM), mainīgās atsvaidzes intensitāti (VRR) un uzlabotu audio atgriešanās kanālu (eARC).

    Turklāt LG 2019. gada televizoru modeļi inteliģenti pielāgo satura savienojamību ar Dolby Vision, lai nodrošinātu pirmšķirīgu HDR pieredzi pat gaiši izgaismotos apstākļos. α9 Gen 2 arī pielāgo audio atbilstoši satura veidam, padarot filmu un televizoru dialogu vieglāk saprotamu un dziesmās nodrošinot izteiktu un skaidru vokālu. Lai arī AI spēj pielāgot audio uzstādījumus līdz ideālam līmenim, balstoties uz apkārtējo vidi, lietotāji var arī veikt manuālus pielāgojumus, ja vēlas. LG flagmaņu televizoriem kārtējo reizi ir Dolby Vision nevainojamai HDR pieredzei un Dolby Atmos reālam un aptverošam audio.

    LG NanoCell 2019. gada televizoru klāstā ir 14 ar AI aprīkoti modeļi, kas pieejami ar ekrānu izmēriem no 49 līdz 86 collām. Tā pat revolucionārais izritināmais LG SIGNATURE OLED TV R (modelis 65R9), kas šā gada sākumā radīja sensāciju CES izstādē. Informācija par modeļu pieejamību un cenām tiks izziņota tuvāko mēnešu laikā.

    Reklāma
    Paziņot par jaunumiem
    Paziņot par
    1 komentārs
    Inline Feedbacks
    View all comments
    Mārtiņš
    11.03.2019 14:24

    Ja pareizi sapratu, tas vēl arvien ir tas pats vecais nelabais “workaround” ar fona apgaismojumu, tikai advancētāku. OLED tomēr ir tīrāks risinājums, kaut gan ar saviem trūkumiem.

    Jāgaida, kad microLED sasniegs briedumu un ļaus pilnībā atteikties no nekontrolējamā fona apgaismojuma ar visām tā problēmām (FALD arī laikam nav īsti glābiņš) un arī aizstās OLED ar tā trūkumiem. Saka, ka pēc 2-5 gadiem microLED varētu būt gatavs darbam. Kaut gan reiz līdzīgas cerības lika arī uz Quantum Dot, bet, kā redzam, tas vēl arvien tiek izmantots nepilnvērtīgi – nevis pikseļi, kas spīd paši un ko var ieslēgt/izslēgt, bet gan fona apgaismojums. Gaidām microLED….

    Reklāma