Web Analytics
More
  Reklāma

  Lielākie monitoru ražotāji sola līdz 3 gadu garantiju pret OLED iedegšanu

  Jaunākie raksti

  Labas ziņas OLED monitoru gaidītājiem – ASUS un MSI kopā ar Corsair, Dell un LG apsolījuši vairākiem saviem OLED monitoru modeļiem vismaz 2, bet vairākos gadījumos arī 3 gadu garantiju pret iedegšanu.

  OLED monitori gan vēl arvien ir dārgi un ļoti dārgi, kas vēl vairāk liek plānot šādu pirkumu uz vairākiem gadiem. TFTCentral ziņo, ka ASUS un MSI pagarinājuši OLED monitoru garantiju pret iedegšanu līdz vismaz 2 gadiem, LG sola arī 2 gadus, Dell/Alienware un Corsair sola veselus trīs gadus ilgu garantiju pret OLED monitoru iedegšanu.

  Te gan būs vesela jūra ar ierobežojumiem. MSI monitori paziņos lietotājam par manuālas pikseļu atsvaidzināšanas nepieciešamību pēc četrām stundām nepārtrauktas OLED monitora lietošanas. Līdzīgi darbosies arī ASUS, LG un citi OLED monitori. Turklāt jau šur tur pavīd YouTube video, kas izklāsta OLED monitoru iedegšanas garantiju nosacījumus. Un šie nosacījumi ir ļoti strikti jāizpilda, lai garantija saglabātos.

  Mums bija apskatam AOC OLED monitors, tam bija skaidri un gaiši rakstīts, ka monitoru nedrīkst izmantot ilgāk par 4 stundām no vietas.

  AOC AGON Pro AG276QZD 240 Hz OLED monitora apskats

  AvotsPCworld
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  viens
  11.02.2024 18:11

  izdegšanu (virsrakstā)?

  Biteme
  11.02.2024 19:51

  Laba štelle, starp citu – acu atpūta tiek nodrošināta piespiedu kārtā.

  Ivis
  13.02.2024 16:04

  Vairāk gan attiecībā uz saistīto rakstu, kur arī nebija skaidrojumi, bet būtu interesanti apkopot detalizētāk par šo iedegšanu.
  Piem. 4h nepārtraukta darbība, ko tas nozīmē? 4h, izslēdz uz 1 sek. un turpini nākamās 4h? Vai jāizslēdz uz dienu, stundu? Kā izpaužas atsvaidzināšana? Utt.

  Reklāma