Web Analytics
More
  Reklāma

  Sony izziņojis speciāli PlayStation paredzētas 200 dolāru vērtas bezvadu austiņas

  Jaunākie raksti

  Sony papildinājis spēļu konsoles PlayStation 5 aksesuāru sarakstu ar divām jaunām bezvadu austiņām Pulse Explore and Pulse Elite.

  Pulse Explore būs mazās in-ear tipa bezvadu austiņas, un kā lielāko ieguvumu jaunajām austiņām Sony izceļ īpašo PlayStation Link savienojumu. Tas nodrošinās bezzuduma audio, kā arī ļoti zemas aiztures skanējumu, kas ir ļoti svarīgs, baudot videospēles. Jauno austiņu parādīšanās ir saistīta ar PlayStation Portal ierīces oficiālo izziņošanu, kas būs Sony bezvadu videospēļu konsole.

  Reklāma

  Mazās Pulse Explore bezvadu austiņas būs pietiekami dārgas, jo maksās 199.99 dolāru, liekot tās vienā plauktā ar augstā plaukta konkurentiem. Protams, tās būs veidotas PlayStation 5 krāsu gammā, ar baltu apvalku un melnu iekšējo daļu un mīkstajiem uzgaļiem. Lai izmantotu PlayStation Link savienojumu, PS5 konsolei būs jāpievieno papildu adapteris.

  Tikmēr PlayStation Portal ierīcē tas jau būs iebūvēts. Tāpat Pulse sērijas bezvadu austiņas būs iespējams savienot ar Bluetooth savienojumu, līdz ar to austiņas varēs izmantot sarunām pa telefonu, kā arī paralēli klausīties spēles mūziku PlayStation 5 konsolē. Austiņas būs saderīgas arī ar Windows un Mac darbinātajiem datoriem. Katrā ziņā gaumīgs aksesuāru papildinājums no Sony.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  REALAIS
  25.08.2023 12:24

  Viss ir dārgi. Bet tāda ir dzīve. Vismaz ir iespēja izvēlēties vairāk papildierīču saderīgas ar konsolēm, kuriem tas interesētu.

  Kaspis
  25.08.2023 15:09

  Galvenā saderība ir dizains?

  REALAIS
  25.08.2023 15:32
  Reply to  Kaspis

  Playstation Link ir galvenā saderība. Uz konsolēm Sony nepieļauj BT pieslēgumu pa tiešo.

  Basics
  25.08.2023 15:50

  Diezgan dārgi izmaksā skaņas kvalitāte un bezaizture. Vada ausis ar šādu skanējumu maksā – cik, 29,99?

  Reklāma