Web Analytics
More
  Reklāma

  Noplūduši pirmie Sony portatīvās spēļu konsoles attēli

  Jaunākie raksti

  Sony Project Q portatīvā spēļu konsole tika daļēji izziņota jau maijā, bet tikai šobrīd sāka parādīties pirmie noplūdušie attēli ar šo konsoli. Tā gan laikam īsti nav dēvējama par portatīvu spēļu konsoli, jo Sony Project Q būs ciešā sasaistē ar PlayStation 5, lai piedāvātu augstvērtīgu spēlēšanas pieredzi.

  Faktiski Sony Project Q portatīvā spēļu konsole ir drīzāk PS5 ekrāns, kas apvienots ar kontroles ierīci. Sony Project Q būs 8 collu ekrāns un kontrolieris, kas ļoti atgādina PS5 DualSense pulti.

  Reklāma

  Lai nav zināma Project Q specifikācija, tomēr noplūdušie attēli norāda uz Android vai Linux-bāzētu operētājsistēmu. Pēc jaunajiem attēliem tiek spriests, ka būs iespējams pielāgot arī Project Q izskatu un attiecīgi arī pāris iespējas.

  Sony Project Q varētu būt ASUS ROG Ally un Steam Deck konsoļu konkurents, bet tikai tiem, kam jau mājās ir PS5 konsole.

  AvotsNeowin
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  REALAIS
  24.07.2023 11:06

  Šī ierīce nav pat tuvu konkurences sastādīšanai. Šī ir specifiska ierīce tikai specifiskiem gadījumiem, visticamāk cenā arī būs lēta, jo nekā kā ekrāns un pults tur nav. No vienas puses nav saprotams priekš kam vispār šāda ierīce būtu vajadzīga un man ir PS5.

  Tas aptuveni tā, ka galvenais TV pie kā pievienots PS5 ir aizņemts un nākas samierināties, paņemt planšeti un iet paspēlēt citā istabā :D

  bobis
  24.07.2023 17:55

  Izskatas pec spidzinasanas rika prieks spelmana. Iedomajieties kadam ciplanetietim vajag but lai ko tadu speletu, ar iebaztu seju ekrana.

  Reklāma