Ikvienam, kurš kādreiz plāno ceļot uz Taizemi, būtu jāliek aiz auss viens – rūpīgi izvērtēt, pirms atstāt negatīvas atsauksmes par tur esošajām tūristu mītnēm. Šajā ziņā visai slikti izgājis Taizemē dzīvojošajam amerikānim Veslijam Bārnsam (Wesley Barnes), kuram draud divu gadu cietumsods par to, ka viņš atstājis vairākas negatīvas atsauksmes par Taizemes kūrortu Sea View Koh Chang.

Taizemes neslavas celšanas likums nostrādājis situācijā, kad Bārnss sastrīdējies ar minētā kūrorta vadību par, viņaprāt, galīgi nevajadzīgu maksu – nodokli par džina pudeli, ko viņš bija paņēmis līdzi uzturēšanās laikā. Pēc strīda kūrorts atlaida šo maksu, taču Bārnss apgalvo, ka vēlāk bijis liecinieks tam, kā kūrorta uzraugs, ar kuru viņam bija sanācis strīds, necienīgi izturējās pret kādu citu darbinieku. Un tieši tad Bārnss arī nolēma atstāt vairākas negatīvas atsauksmes par šo kūrortu, kuras ievietoja gan Google, gan vietnē TripAdvisor.

Vienā no atsauksmēm Bārnss norādīja, ka kūrortā tiekot praktizēta mūsdienu verdzība, un mudināja citus apmeklētājus turēties no šīs vietas pa gabalu. Šī atsauksme gan vēlāk tikusi izdzēsta. Taču vēl viens Bārnsa ieraksts, kas joprojām atrodas TripAdvisor, norāda uz to, ka kūrorta vadītājs esot ārkārtīgi nepieklājīgs pret viesiem.

Avots: TripAdvisor

Kūrorta vadība gan apgalvo, ka vairākas reizes centusies sazināties ar Bārnsu, lai atrisinātu šo nepatīkamo lietu, taču vīrietis neesot licies ne zinis. Vēl vairāk – jo neatlaidīgāk turpinājis publicēt negatīvas atsauksmes par šo kūrortu. Tā nu kūrorta vadība iesūdzējusi Bārnsu tiesā par neslavas celšanu, un Taizemes likumi ir īpaši skarbi pret neslavas cēlājiem. Jau 12. septembrī Bārnss atradās cietuma kamerā Koh Čang salā Taizemē, kur gaida savu spriedumu, kas sliktākajā gadījumā var būt pat līdz diviem gadiem aiz restēm.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Juris

Kāda tehnoloģija te tiek apspriesta?

Kristaps Skutelis

Polittehnoloģija.

Vaziks

Nākamais līmenis būtu publicēt aktuālās mēmes, jo arī tās “dzīvo” internetā…Tehnoloģiju ziņas, meh :/

Kristaps Skutelis

Iespējams, kādreiz notestēsim arī šādu pieeju. Mūžu dzīvo, mūžu testē.

Jurčiks

Zināt kuras tagad ir dank mēmes ir svarīgi, ja jāstrādā kolektīvā ar jauniem cilvēkiem!

Skābene

Tiktoku jau ar aizliedza, tikai tāpēc, ka bija ievietots video ar beigtu Trampu! :D

Krotow

Vai tad tas ir kāds pārkāpums. Video ar feikiem beigtiem diktatoriem u.c. vēl dzīviem elkudieviem cirkulē apkārt un nevienu tas nerausta. Nu varbūt reizēm režīma fanātiķi kādu pārāk vieglprātīgu žurnālu redakciju izšauj.

KKTK

Mutes palaišana attālināti, cerot uz neaizskaramību.

1228

par tripadvaizoru taču sen zināms, ka tas lielākoties ir bleķis….nemeklēšu avotu, bet arī paši īpašnieki sev griež augšā reitingus un raksta pozitīvas atsauksmes, tāpat ir blēži, kas mēģina izspiest labumus, draudot uzrakstīt sliktu atsauksmi.

weFF

Ar sev labu atsauksmju rakstīšanu nodarbojās daudzi. Its business baby (;

Janis Murnieks

Neliels stāstiņš atsauksmēm un to spēku .
https://www.youtube.com/watch?v=bqPARIKHbN8

Gatis

Es tur esmu bijis, tāpēc jau vien interesanti

weFF

Ko gan daudz var teikt, amerika ir iespēju zemu (:

Čiekurs

Ja izlasītu vairāk par virsrakstu, tad tavs komentārs nebūtu radīts. DX