Populārais saziņas rīks WhatsApp beidzot ir oficiāli lietojams no datora. Servisa tīmekļa versijai var piekļūt izmantojot adresi web.whatsapp.com un būs nepieciešams Android, BlackBerry vai Windows Phone telefons, lai varētu piekļūt šai WhatsApp tīmekļa versijai. Aha, Apple ierīču lietotājiem vēl būs jāpaciešas, viņiem visi prieki vēl iet secen. WhatsApp šādu soli skaidro ar Apple platformas ierobežojumiem.

Atjaunojam WhatsApp uz jaunāko versiju un aplikācijā būs iespēja nolasīt datorā attēloto QR kodu. Pēc mirkļa datorā atvērsies lapa ar visām mūsu sarakstēm, kuras varēsim ērti turpināt. Lai web versija darbotos, telefonam visu laiku jābūt savienotam ar internetu. Ak, jā, pagaidām atbalstītais tīmekļa pārlūks ir Google Chrome.

WhatsApp-no-datora

WhatsApp-no-datora-2

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
44 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
deni2s

“Apple ierīču lietotājiem vēl būs jāpaciešas, viņiem visi prieki vēl iet secen. WhatsApp šādu soli skaidro ar Apple platformas ierobežojumiem.”
Ja tas tiešām tā ir, tad ar pacietību vien nepietiks. Apple savu drošības politiku WhatsAppa dēļ nemainīs. Lai gan es uzreiz pat nespēju iedomāties, kas tie varētu būt par ierobežojumiem.

KKTK

Chrome only.

Ansis

Labaak veelaak nekaa nekad!

Mārcis Buhholcs

Kura ir jaunākā whatsapp versija? Manējā šādu menu punktu neredz. Laikam jāgaida jauninājums.

vārds

2.11.498

Artis Abols

Versijas mainās, katram jāpēta savs Play veikals. Jebkurā gadījumā, ja ir 21. janvāra jauninājums, tad Web sadaļai ir jābūt.

Man nācās restartēt telefonu, lai sadaļa parādītos.

Mārcis Buhholcs

Restartu gan es nemēģināju. man šī opcija parādījās pēc whatsapp aplikācijas deinstalēšanas un atkārtotas instalēšanas.
Restarta opciju es apsvēru, bet bija slinkums :)

Ed

Super!

Roberts

Jautrākais ir tas, ka WhatsApp WEB iespēja ir pat Symbian S60 pieejama, bet ne iOS.

Kristaps Skutelis

Jā, šis ir diezgan amizanti. Apple ar saviem ierobežojumiem mazliet iešāvis kājā.

Ksspars Lccis

Klau, a pavisam nopietni – kam šitā figņa (nu wacaps kā tāds) vispār vajadzīga? Kāds ir ieguvums salīdzinot ar visparastākajām īsziņām???

Andrio

Kāda reāli jēga no whatsapp.. uzskatu ka messenger ir reāli labāks

M

Reāls labums ir ārvalstīs. Parasts sms maksā daudzus centus, bet whatsap wifi tīklā neko, mobilajā tīklā ar 100MB pakh par 5-6€ var nebeidzami sazināties.

Kristaps Skutelis

Jā, es ārzemēs arī bieži izmantoju WhatsApp.

Kristaps Skutelis

Kungi un dāmas, atlikt sarunas par tēmu “Kāda jēga no WhatsApp?”! Tām nav pilnīgi nekādas jēgas. Ja draugi un paziņas šo servisu lieto (un pasaulē WhatsApp lieto >600 miljoni cilvēku), tad tev nekas neatliek kā arī lietot šo servisu un tāpēc šāds uzlabojums ir ilgi gaidīts un ērtību uzlabojošs. Ja neviens no taviem draugiem nelieto WhatsApp, tad nav nekādas jēgas cepties par šo servisu. Ir tak pilns citu, kas dara aptuveni to pašu un pat vairāk.

Ksspars Lccis

kāpēc atlikt??????? tieši otrādi – varbūt vajag aktualizēt kā reiz… Nafig Latvijā, kur ir unlimited sms serviss (vairums gadījumu) ir vajadzīga vēl viena aktīva aplikācija, kas kopsummā tikai samazina baterijas mūžu? Nu ok – ja tu ikdienā aktīvi pārsūti pornobildītes, varbūt ir ok, tīri teorētiski operators to uzreiz neredz… :D

Kristaps Skutelis

Eh, WhatsApp un tamlīdzīgus servisus salīdzināt ar SMS? Bildes, grupu čati ir tikai daži no ieguvumiem, ko šādi servisi sniedz. Es uzskatu, ka šis cepiens ir neauglīgs. Tu nevari noteikt ko cilvēki lieto. Tie izvēlas to, kas ērtāks vai kā citādi viņiem noderīgāks un pēc tam pavelkas masas.

GundarsBarons

Nea, cilvēki paši neko neizvēlas, viņi seko bara instinktam. To noliegt ir stulbi. Maksāt par programmu, kurai ir pietiekoši bezmaksas labāku alternatīvu? Tas ir, mazākais, dīvaini. Manā paziņu lokā šādu īpatņu nav. Kur viņi tos miljonus lietotāju rauj nav skaidrs. Un beidzot varot arī datorā lietot. Apsveicami! Bezmaksas alternatīvas nez kāpēc šo spēja piedāvāt jau sazin cik sen. Arguments, ka ja lieto daudzi, tādad labs ir totāli garām. Viss ir tieši pretēji.

Rūdolfs Rancāns

70 vaiciktur centi GADĀ ir vairāk kā normāla cena par šādu servisu. Man nudien nav žēl.
Price/performance ziņā nav neviena līdzvērtīga aplikācija.

GundarsBarons

Nosauc vienu fīču, kura ir watsapā un nav citām. Kur tā ūber perfomance?

Rūdolfs Rancāns

Kontaktu skaits :)

dzhonsons

Tu vispirms labāk uzinstalē Whatsappu un paskaties, cik daudz tavu draugu un paziņo to tomēr lieto ;)

Kušssss

Whatsapp izmanto uzņēmumi daudz, ērti izveidot grupas un nosūtīt info vajadzīgajām grupām, nevis e-pastus, kuros norokas tauta un pēc tam nevar nekādu infoatrast.
Alternatīvas? Ar tik daudz lietotājiem nav – hangouts ļoti gļuko, viber ir mazāk cilvēkiem (konkrēti manu paziņu vidū), sejasgrāmatā arī ne visi ir..

Juris Abdullins

Šodien izmēģināju. Sākumā likās diez gan feina fīča, bet pēc tam atradu vienu ļoti būtisku mīnusu, kas laika man atgrūst šo web whatsapp vispār. Īsumā, viss strādā ļoti labi kamēr vien ir ieslēgts telefona displejs. Tiklīdz telefona displejs ir izslēgts, tad uzreiz zūd sinhronizācija starp web whatsapp un whatsapp messenger telefonā. Telefonā (HTC One M7) ir funkcija “Keep Wi-Fi on during sleep”, kas man ir ieslēgta, bet savienojums whatsapp web versijai tāpat pazūd katru reizi, kad telefona displejs izslēdzas ārā. Nezinu, vai tā ir visiem, bet man katrā ziņā šis mīnuss rada lielu diskomfortu un tāpēc šo web whatsapp vairāk… Read more »

Kristaps Skutelis

Tā tam nav jābūt. Nav kaut kādi baterijas saudzēkļi saslēgti, kas tomēr likveidē savienojumus? Tikko pamēģināju ar savu OnePlus One un viss smuki turpina darboties arī pēc displeja aizbloķēšanas.

Juris Abdullins

Hmm, man gan ir ieslēgts “Power saver” visu laiku, tāpēc varbūt arī zūd savienojums. Tiklīdz būs nedaudz brīvāks laiks, pamēģināšu!

GundarsBarons

Lieto bezmaksas Hangout un aizmirsti par šīm problēmām.

Rūdolfs Rancāns

Nav tik svarīgi ko lietoju es, bet vairāk ko lieto cilvēki ar kuriem man ir svarīgs/vajadzīgs kontakts, un hangouts ir trešajā vietā aiz Whatsapp un Facebook messenger.

Rūdolfs Rancāns

“Power save” saudzē bateriju, tāpēc arī zūd savienojums.

Mārcis Buhholcs

Uz mana Xperia Z3 Compact bija analoģiski, kamēr neiekļāvu WhatsApp starp tām aplikācijām, kurām Stamina režīmā atļauts komunicēt.

Dzintars

Whatsapp ļoti stabila un droša saziņas aplikācija. Tas, ka UK sāka raudāt, ka neredz saraksti, jo kodēta un netiek glabāta serveros, ir laba ziņa. Tātad whatsapp tiešām ir droša sarakste un manas paziņas no Tele2 nelasa manas īsziņas, ko viņi var izdarīt. Esmu abonējis gan sev, gan sievai uz 5 gadiem appu – tā lētāk. Viens no iemesliem kāpēc izvēlos whatsapp, jo tiešām šo app lieto visvairāk cilvēku. Viens no iemesliem kāpēc whatsapp ir ļoti drošs un tāds būs vēl kādu laiku ir tāpēc, ka tā rādītājs bija no cēcēcēpē un bija izjutis kāgēbē stukaču laiku kamēr vēl nebija ar… Read more »

deni2s

“tā rādītājs bija no cēcēcēpē un bija izjutis kāgēbē stukaču laiku kamēr vēl nebija ar vecākiem aizbēdzis uz ASV.” – automātiski augstākā drošības pakāpe un bugfree garantija :D

Ksspars Lccis

viss skaidrs – programma sērdieņiem, kas pinas ar divām telēm un bitēm…

baronc

ierunājās atkal dižais LMT vīrs :D

GundarsBarons

Izskats, protams, ir gaumes jautājums, bet watsapa bērnišķīgie mākonīši apkārt katram tekstam nevelk uz nopietnu aplikāciju, “ko izmanto daudzi uzņēmumi”. Jā, tīņu sarakstei, ” ko dari?”, “čaviņa, kā iet?” izskatās skaisti, bet cik nevajadzīgi daudz vietas aizņem. Biju uzlicis, palietoju, no visiem pieteicās viens draugs, kurš arī mēģināja watsapu. Tad abi sapratām, ka aplikācija pilnīgi nekāda un noņēmām. Bet kā teicu – katram savs.

Martins Baumanis

kādi mākonīši ?
Izskatās kā jebkura cita msg programma

Lietoju, jo ir ērti un ātri nosūtīt txt, bildes, video , nošārēt linkus utt. , lieto gan uz āboliem, gan droīdiem, gan winphone
populārākais no manu paziņu saziņas rīkiem (otrs populārākais – Viber)

Kristaps Lācis

Whatsapp automātiski nodetektē Tavas intereses, orientāciju un vēlmes un pielāgo tam interfeisu.

Ksspars Lccis

viņi nodetektē tavu orientāciju un tad interfeiss ir gaiši zilā krāsā?

no balviem.

Whatsapp iet Skype pēdās.

davfreim

Pievienojos par Watsapp nejēdzību, kam tāds vajadzīgs? Bildes sūtu e-pastā vai iMesidžā, SMS kā sms vai iMesidžā, pietam ir vēl tādi āpši cilvēki, kuri slēdz ārā internetu savos smartfonos un padara tos par ne-smartfoniem, tādiem der tikai SMS.

Kā arī Wattsapp ir eksta negelīta aplikācija…

Kristaps Skutelis

Tas, ka kaut kas tev personīgi nav vajadzīgs, nenozīmē, ka to nevajag arī nevienam citam :)

Renegāts

Telegram uzvaras gājiens ir beidzies nesācies.

Judīte Januševiča

Superīga lieta! WhatsApp caur datoru lietoju jau vairāk kā mēnesi un tā ir pasaka tādiem kā man, kas ienīst garākus tekstus rakstīt telefonā. Turklāt ideāli darbojas dažādu failu un foto pārsūtīšanai un lejuplādei datorā. Diemžēl šodien pēkšņi vairs nevaru pieslēgties – noskenēju kodu, it kā meklē pāris sekundes, bet atkal atlec uz to atpakaļ. Mēģināju uz dažādiem datoriem – nekur neizdodas. Mans tālrunis ir Huawei P20Pro. Varbūt kāds var palīdzēt ar padomu, kas varētu būt par iemeslu? Telefonu esmu restartējusi jau vairākas reizes, esmu atjauninājusi visu, ko varēju, bet joprojām – nekā… :Esmu kā bez rokām.. :(