Web Analytics
More
  Reklāma

  “WhatsApp” pievieno filtrus, kas ļaus ātrāk atrast vajadzīgo ziņu

  Jaunākie raksti

  WhatsApp” nācis klajā ar labām ziņām visiem tiem, kuri aktīvi izmanto šo lietotni ziņapmaiņai. Uzņēmums informējis, ka pievieno jaunas funkcijas, kas lietotājiem palīdzēs vieglāk atrast vajadzīgo ziņu. Sākot no šodienas “WhatsApp” būs pieejami jauni filtri, kas palīdzēs ērtāk piekļūt noteiktiem ziņojumu veidiem: “Visi”, “Nelasītie” un “Grupas”.

  Filtrs “Visi” ir iestatīts pēc noklusējuma un rāda visus lietotāja saņemtos ziņojumus. Savukārt filtrs “Nelasītie” ir ļoti noderīgs, lai ātri atrastu ziņojumus, kuri vēl nav izlasīti. Interesanti, ka “WhatsApp” jau agrāk piedāvāja filtrēt nelasītos ziņojumus, izmantojot meklēšanas joslu, taču ar jaunajām filtra iespējām tas ir vēl ērtāk. Runājot par filtru “Grupas”, “Meta” norāda, ka tas bijis viens no visvairāk pieprasītajiem, jo ļauj ātri pārlūkot visas grupu sarunas.

  ReklāmaAdvertisement

  Iespējams, šīs iespējas varētu būt tikai sākums ērtākai ziņu meklēšanai. Vairāki ziņojumi no “WABetaInfo” liecina, ka “WhatsApp” strādā pie citiem filtriem, piemēram, “Kontakti”, lai filtrētu ziņojumus no nezināmām personām un uzņēmumiem, “Favorīti”, lai atzīmētu kontaktus ar biežu ziņapmaiņu. Tāpat uzņēmums varētu izveidot pielāgotus sarunu filtrus.

  “WhatsApp” informē, ka jaunās filtra iespējas kļūst pieejamas sākot no šodienas un pie visiem lietotājiem nonāks dažu nedēļu laikā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Janis
  18.04.2024 12:07

  Telegram kvalitātes ziņā labāks, jo ir krievu kvalitāte

  Profs
  18.04.2024 12:26

  Zelta likums jau kādus 10 gadus – ja ziņa nav izlasīta saņemšanas dienā, tad tādu ziņu var automātiski dzēst vai atzīmēt par izlasīto – praktiskāk jau tad bija izveidot SPAM mapi, kur tādas ziņas nonāk (vispār tā būtu laba ideja un varētu es par maksu pārdot to whatsapp)

  Profs
  19.04.2024 17:54

  dīvaini ka portālā nav ziņa, ka Ķīna ir atklājusi, ka whatsapp izspiego tās programmas lietotājus un ir ar backdoor un tāpēc nekavējoties tā aplikācija tiek aizliegta Ķīnā. Jautājums ir tikai kā ta var būt, ka Kīnā ir IT speciālisti, kamēr ES izskatās, ka visi guļ un gaida kārtējo Merkeles telefona skandaļu, ko nopludinās wikileaks:)

  Reklāma