Web Analytics
More
  Reklāma

  “Facebook Messenger” tagad piedāvā nosūtīt attēlus HD kvalitātē

  Jaunākie raksti

  Pērnā gada augustā “WhatsApp” nāca klajā ar skaļu paziņojumu, ka sāk piedāvāt sūtīt attēlus un videoklipus HD kvalitātē. Tagad “Meta” informējusi, ka arī “Facebook Messenger” lietotāji saņems iespēju koplietot fotoattēlus HD kvalitātē. Taču tas nav vienīgais uzlabojums, kas sagaidāms “Messenger” lietotnē.

  Kompānija “Meta” otrdien paziņoja, ka “Messenger” lietotājiem piedāvā iespēju čatos izveidot kopīgotus albumus, sūtīt augstas izšķirtspējas fotoattēlus un sūtīt lielākus failus līdz 100 MB.

  ReklāmaAdvertisement
  Avots: Messenger

  Līdz šim lietotāji varēja redzēt tikai to fotoattēlu sarakstu, kas kopīgoti noteiktā “Messenger” čatā, un nevarēja tos grupēt vai kārtot nekādā veidā. Tagad grupu čatos iespējams izveidot fotoattēlu un videoklipu albumus. Ikviens grupas čata dalībnieks var skatīt, pievienot, dzēst un lejupielādēt attēlus un videoklipus konkrētajā albumā. Kopīgoti albumi ir interesanta funkcija, kas pagaidām vēl nav ieviesta citos “Meta” pakalpojumos.

  Kas attiecas uz jauno HD fotoattēlu koplietošanas iespēju, lietotāji tagad var pārslēgt opciju “HD” pēc attēla atlasīšanas un kopīgot to čatā.  Tāpat vēl viens patīkams jaunums ir iespēja nosūtīt “Word”, “PDF”, “Excel” un zip failus čatā, turklāt “Messenger” tagad atbalsta līdz pat 100 MB liela faila kopīgošanu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma