Web Analytics
More
  Reklāma

  “WhatsApp” plāno piedāvāt viszinošu MI čatbotu un attēlu rediģēšanas rīkus

  Jaunākie raksti

  Ziņapmaiņas lietotne “WhatsApp” plāno piedāvāt vairākas ar mākslīgo intelektu (MI) darbinātas funkcijas. To mērķis ir sniegt lietotājiem ātras atbildes uz sarežģītiem jautājumiem, kā arī palīdzēt rediģēt attēlus šajā platformā.

  Paredzēts, ka pārskatāmā nākotnē lietotāji “WhatsApp” varēs ātri saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem. Šo iespēju, visticamāk, nodrošinās viens no “Meta” MI pamata modeļiem, kas tiks integrēts “WhatsApp” meklēšanas joslā. Saskaņā ar “WABetaInfo” tas ļautu lietotājiem tieši un uzreiz izveidot vaicājumus un ātri saņemt atbildes, nepārejot uz atsevišķu čata lapu.

  Reklāma

  Otrs jaunums, kas nonāks pie lietotājiem, ir MI attēlu rediģēšanas funkciju kolekcija, ko atklāja nozares eksperts AssembleDebug. Saskaņā ar viņu “WhatsApp” piedāvās trīs rīkus: “Backdrop”, “Restyle” un “Expand”. “Backdrop” varētu ļaut lietotājiem mainīt attēla fonu, izmantojot teksta uzvedni. “Restyle” – pilnībā mainīt augšupielādētā attēla mākslas stilu. Savukārt “Expand” ar MI palīdzību varētu paplašināt attēlus, ko citviet pazīst kā ģeneratīvās izvēršanas funkciju.

  Pagaidām vēl neviena no šīm MI funkcijām netiek testēta un joprojām ir izstrādes stadijā, tāpēc arī nav iespējams pateikt, kad tieši tās nonāks pie lietotājiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma