Garmin nācis klajā ar jaunām navigācijas ierīcēm: GPSMAP 66sr un 65 sērijām.  Tās ir  līderi pozicionēšanas un izsekošanas jomā, kas tagad atbalsta daudz-joslu GNSS tehnoloģiju, turklāt tās ir pirmās no ražotāja klāsta, kas uztver un izmanto vairākas navigācijas satelītu sūtītās frekvences, kā rezultātā, dodoties jebkurā piedzīvojumā – kalnos, mežos, kanjonos vai citviet, būs iespēja uztvert signālu. Līdz šim tehnoloģijas bija pieejamas tikai militārpersonām.

“Esam priecīgi paplašināt savu populāro GPSMAP pārnēsājamo ierīču klāstu un ieviest sērijā vēl vairāk GPS frekvences,” sacīja Dans Bārtels (Dan Bartel), Garmin globālās patēriņa preču tirdzniecības viceprezidents. „Paplašinātais satelītu klāsts ļaus droši doties piedzīvojumos neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas, un to, kādi ir apstākļi.”

GPSMAP 66sr

GPSMAP 66sr ir trīs collu liels saules gaismā lasāms krāsu displejs ar piekļuvi satelīta attēliem, kurus var lejupielādēt tieši ierīcē un izmantot bezsaistes režīmā. Ierīce nodrošina ar TopoActive Europe kartēm ar maršrutējamiem ceļiem un takām. Daudz-joslu tehnoloģija un paplašinātais GNSS atbalsts ar L5 frekvenci (GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, IRNSS) ļauj samazināt aprēķinātās pozīcijas kļūdas iespējamību, tādējādi lietotājs gūst uzlabotu precizitāti un izpratni par apkārtējo vidi, kurā atrodas. GPSMAP 66sr ir aprīkots ar ABC sensoriem, altimetru augstuma datu iegūšanai, barometru laika apstākļu pārraudzībai un trīs asu elektrisko kompasu. Esiet vienmēr informēts un sagatavojieties tam, kas jūs sagaida, ņemot vērā reāllaika prognožu informāciju un meteoroloģisko apstākļu radara datus, ieskaitot informāciju par mākoņiem un nokrišņiem. Dodieties tālākos un ilgākos piedzīvojumos ar GPSMAP 66sr ierīci, jo pateicoties atkārtoti uzlādējamam litija jonu akumulatoram, ierīce nodrošina līdz pat 36 stundām ilgu akumulatora darbības laiku GPS režīmā un līdz pat 450 stundām ekspedīcijas režīmā.

GPSMAP 65 sērija

GPSMAP 65 un 65s veidotas tā, lai tās būtu izturīgas arī ekstrēmos piedzīvojumos. Šīs pārnēsājamās ierīces piedāvā daudz-joslu tehnoloģiju un paplašinātu GNSS atbalstu, kā arī iepriekš ielādētas TopoActive Europe kartes. GPSMAP 65s veidots, ņemot vērā GPSMAP 65 pamata funkcionalitāti, pieejami arī ABC sensori (altimetrs, barometrs un kompass).

Ierīce savietojama ar Garmin Explore lietotni. GPSMAP 66sr, kā arī GPSMAP 65 sērijas lietotāji var piekļūt papildu rīkiem un funkcijām navigācijai ārpus telpām, ceļojuma plānošanai, kartēšanai un datu koplietošanai. Pirms došanās nākamajā piedzīvojumā lietotāji var plānot ceļojumu lietotnē un lejupielādēt kartes, lai tās būtu pieejamas bezsaistes režīmā. Pēc tam, atrodoties ceļā un ārpus pieejas datu savienojumam, lietotne Explore tiks nepārtraukti sinhronizēta ar ierīci, sniedzot lietotājiem piekļuvi, lai skatītu pašreizējo atrašanās vietu, plānotu un pārvietotos pa ceļiem, kā arī iestatītu un pārvaldītu maršruta punktus. GPSMAP 66sr ir saderīgs arī ar Garmin Connect un Connect IQ platformām, nodrošinot piekļuvi vairāk nekā 9 miljoniem maršrutu, izmantojot iepriekš ielādētu Wikiloc lietotni, un automātiski augšupielādējot Geocaching slēpņus lietotāja profilā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

globālās tirdzniecības viceperzidents aizmirsis tik pieminēt cenu, par kādu var nesaņemt kartes bezsaistē un laika prognozes (par dzelžiem pat nerunājot).