Web Analytics
More
  Reklāma

  Garmin uzsāk jauno gadu ar īpašu piedāvājumu sievietēm – jauno Lily 2 viedpulksteni

  Jaunākie raksti

  Garmin prezentējis Lily 2 sēriju – savu kompakto un mūsdienīgo viedpulksteņu jauno paaudzi, kas piedāvā neredzētas veselības, labsajūtas un saistītas funkcijas. Pieejami divi modeļi – Lily 2 un Lily 2 Classic, un abiem ir elegants, izsmalcināts dizains ar metāla pulksteņu korpusu, slēptiem displejiem ar unikālām rakstainām lēcām, kā arī jaunām, modernām krāsu izvēlēm. Un ar līdz pat piecām dienām ilgo akumulatora darbību viedpulksteņa režīmā lietotājiem ir pietiekami daudz laika, lai izbaudītu jaunās funkcijas, piemēram, miega vērtējumu, deju aktivitātes un Garmin Pay™ bezkontakta maksājumus.

  “Lily pulksteņi ir atpazīstami ar to nelielajiem un elegantajiem dizaina elementiem, un mēs esam gandarīti šajā modīgajā klāstā ieviest vēl vairāk veselības un saistīto funkciju. Lily 2 ir ne tikai gana gaumīgs, lai ar to pavadītu jebkuru dienu darbā vai vakara izpriecās, bet tas var arī nodrošināt, ka vienmēr esat sasniedzams, kā arī sekot līdzi jūsu labsajūtai ar populārām funkcijām, kas paredzētas jebkuram dzīvesveidam.” – Sūzena Laimena (Susan Lyman), Garmin globālā patērētāju mārketinga viceprezidente.

  ReklāmaAdvertisement

  Lily 2 sērijas pulksteņiem, kas apvieno klasisku izskatu ar mūsdienīgām tehnoloģijām, ir metāla pulksteņa korpuss un unikālas rakstainas lēcas, kas, pieskaroties vai pagriežot plaukstu, atklāj spilgtu skārienekrānu. Turklāt tas piedāvā skaistas krāsu izvēles, piemēram, krēmkrāsas, zelta un kokosriekstu vai tumšas bronzas un zīdkoka ogu krāsu, kā arī itāļu stila ādas, neilona vai silikona siksniņas, kuras iespējams viegli nomainīt, lai papildinātu jebkuru apģērbu. Klienti var pat izveidot savu Lily 2, kombinējot siksniņas un apmales, izmantojot pakalpojumu Your Watch, Your Way vietnē garmin.com.

  Iemesli, kāpēc iemīlēt Lily 2 sēriju

  • Body Battery enerģijas monitorings: Uzrauga enerģijas līmeni visas dienas garumā, lai palīdzētu atrast piemērotāko laiku aktivitātēm un atpūtai.
  • Miega vērtējums: Saņemiet aizvadītās nakts miega kvalitātes vērtējumu, kā arī informāciju par to, kā sniegumu uzlabot. Sekojiet arī dažādiem miega posmiem, sirdsdarbībai, stresam, Pulse Ox un elpošanai.
  • Fitnesa rādītāju izsekošana: Sekojiet līdzi veiktajiem soļiem, patērētajām kalorijām, intensitātes minūtēm un daudz kam citam.
  • Sporta lietotnes: Mainiet treniņu ar iebūvētajām sporta lietotnēm kardio, jogas, spēka treniņiem un daudz kam citam. Un izmantojiet jauno deju aktivitāti, lai sekotu līdzi dažādiem deju stiliem, tostarp Zumba®, Afrobeat, Bollywood, elektroniskajai deju mūzikai un hiphopam.
  • Savienots GPS: Ejot, braucot ar velosipēdu vai skrienot brīvā dabā, pieslēdzieties saderīgajam viedtālruņa GPS, lai iegūtu precīzus aktivitātes rādītāju izsekošanas statistikas datus.
  • Kustības ieteikumi: Saņemiet atgādinājumus izkustēties pēc ilgstošas sēdēšanas, kā arī dažādu kustību ieteikumus, kā, piemēram, kakla palocīšana, sānu izstaipīšana, pietupieni un citas kustības, kurām pieejami sēdus izpildāmi varianti.
  • Garmin Pay bezkontakta maksājumi: Ar iesaistīto pakalpojumu sniedzēju starpniecību ātri un ērti norēķinieties pie noteiktām kasēm un tranzīta sistēmām (funkcija pieejama tikai viedpulksteņos Lily 2 Classic).

  Lily 2 sērija izstrādāta jebkuram dzīvesveidam un ir gatava sekot līdzi būtiskiem veselības un fitnesa statistikas datiem. Sekojiet līdzi sirdsdarbībai, elpošanai, Pulse Ox un stresam visu diennakti. Pēc pamošanās rīta ziņojumā lietotāji var novērtēt savu miegu, apskatīt dienas kalendāru, laikapstākļus un daudz ko citu. Turpat pulkstenī stresa brīžos pieejama meditācijas aktivitāte, kas ļauj lietotājiem iepazīties ar meditācijas praksēm, savukārt elpošanas aktivitāte piedāvā dažādus elpošanas paņēmienus. Lily 2 ietver arī sieviešu veselības izsekošanas funkcijas, ļaujot lietotājām sekot līdzi menstruālajam ciklam un grūtniecībai, kā arī saņemt informāciju par fiziskām aktivitātēm un uzturu.

  Lily 2 sērija ir saderīga ar Apple® vai Android™ viedtālruņiem, lai lietotāji varētu saņemt e-pastus, īsziņas un brīdinājumus tieši savā pulkstenī. Drošības un izsekošanas funkcijas var palīdzēt nomierināt prātu; piemēram, ja Lily 2 ir savienots ar Garmin Connect viedtālruņa lietotni, incidenta konstatēšanas gadījumā iepriekš izvēlētiem ārkārtas kontaktiem iespējams nosūtīt ziņojumu ar lietotāja vārdu un atrašanās vietu (ja tā ir pieejama). Savienojumā ar Garmin Connect™ lietotni lietotāji var arīdzan apskatīt savus veselības un fitnesa datus, sazināties ar draugiem un piedalīties izaicinājumos – visu bez maksas.

  Tagad pieejamā Lily 2 ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 279,99 eiro, savukārt Lily 2 Classic cena sākas no 299,99 eiro.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma